Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενα απογευμα λοιπον που η καυλα ξεχειλιζε, στελνω pm στην Μαγια για να δοκιμασω ενα τιμιο μιλφ καθοτι λατρης με καλες μεχρι τωρα κριτικες.
Στα πολυ θετικα για αρχη η πανευκολη συνεννοηση καθως με ενα μηνυμα κανονιστηκε το ραντεβου και σε λιγη ωρα βρισκομουν στο χωρο της.
Ο χωρος καθαρος με σφραγισμενες παντοφλες, καθαρη πετσετα για το ντουζ και φυγαμε για το ματς. Το δωματιο σε προιδεαζει για σκληρες καταστασεις με ολα τα BDSM αξεσουαρ αλλα παιζει και νορμαλ μπαλα η Μαγια. Μετα το ντουζ λοιπον με περιμενε στο κρεβατι με ωραια εσωρουχα τις βυζαρες της εξω και να παιζει με το γλυκο νινακι της. Ξεκινησε με βαθια γλωσσοφιλα πολυ θετικο για μενα, συνεχισε με τιμιο γλυψιμο στον πουτσο μου με σαλιο αρκετο , ολιγο deepthroat και mouthfuck ενω δεν ξεχασε και το ωραιο καραμελωμα. Πολυ ευκολα θα τελειωνα με την περιποιηση της αλλα προτιμησα να διακοψω για να ασχοληθω λιγο μαζι της , ετσι την εγλυψα παιξαμε και σε σταση 69 , πριν την παρω στα 4 οπως της ζητησα μου εδωσε και μια γευση ισπανικου που αξιζε τον κοπο καθως οι βυζαρες της ειναι ζουμερες και παιχνιδιαρες με ωραιες ρωγες. Περασμα λαστιχου λοιπον για ενα καλο σφυροκοπημα στα 4 και καταθεση μεσα της. Το μονο αρνητικο στα 45' που τελειωσε ο 1ος γυρος εκανα ντουζ και δεν υπηρξε συνεχεια, ισως να μην το πιεσα κι εγω αρκετα αλλα τεσπα. Καλη συναντηση γενικα με ωραια χημεια απο ενα ζουμερο μιλφ που γουσταρει αυτο που κανει και σε κανει να περνας καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
310
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, chris1955, circuitboy και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2017
Ευχαριστούμε για την κριτική , που θα μπορούσαμε να βρούμε τον αριθμό της κοπέλας?
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Πως μπορουσα να βρω το νουμερο τις κοπετας?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2