Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 651302
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετά από 5ήμερο ταξίδι στο εξωτερικό για δουλειά είπα να χαλαρώσω λίγο με ένα μασαζάκι με τα παρελκόμενα.Πέρασμα από το ίδρυμα στον 3ο όροφο 7 παρά ημέρα Τετάρτη.
Καλωσόρισμα από την σερίφησα και ενημέρωση ότι παίζουν 2 κορίτσια εκείνη την ώρα, ένα μιλφ γύρω στο 1,60 με κοντό ξανθό μαλλί (δεν θυμάμαι όνομα!) που προσπέρασα και την Ναταλί Αλβανίδα 1,70 περίπου ύψος μέχρι 25 ετών την έκανα, την οποία και πήρα ας όψεται η καύλα Μαλακία και το λέω αυτό γιατί την είδα ολίγο βαριεστημένη.
Αφού πλήρωσα το αντίτιμο των 80 ευρώ για μια ώρα, ήρθε η κορασίδα και με συνόδευσε στο δωμάτιο το οποίο είναι μακράν το καλύτερο και μεγαλύτερο μέχρι στιγμής που έχω επισκεφθεί, με διπλό κρεβάτι,καναπέ που γίνετε κρεβάτι,μασαζοκρέβατο, tv με τσοντούλα και ντουζιέρα.
Έκανα το ντουζάκι μου και μόλις βγήκα έσκασε η κορασίδα με την ίδια μουτσούνα που είχε και πριν,την ρωτάω αν μιλάει ελληνικά η αγγλικά γιατί μέχρι εκείνη την στιγμή ήταν στην μούγκα και μου κάνει νόημα έτσι και έτσι.Τέλος πάντων της λέω ας ξεκινήσουμε με μασάζ Κεφάλι σε τοίχο! μάγκες το χειρότερο που μου έχουν κάνει πήγαινε από τις πατούσες στον αυχένα και τούμπαλιν πέρα από αυτό όμως πίεζε την σπονδυλική στήλη και τον αυχένα με δύναμη οπότε για να μην μείνω παράλυτος της είπα στο 10λεπτό να σταματήσει και να ξεκινήσουμε τον 2ο γύρο.
Πίπα ακα με πολύ χέρι και με ταχύτητα λες και την βαρούσε ηλεκτρικό ρεύμα, την σταματάω, κάθομαι στο μασαζοκράβατο και την γδύνω,με έκπληξη βλέπω πως το βυζάκι της (νο1) ζαρωμένο και πεσμένο για την ηλικία της.
Αφού της γλύφω τις ρόγες(μόνο από εκεί μπορούσες να καταλάβεις αν κάβλωνε και αυτή) και μου των παίζει (φιλιά ούτε καν) παίρνει πρωτοβουλία! και φέρνει την καπότα, λέω άντε να δούμε μπας και έχει κανένα κρυμμένο άσσο στο μανίκι Χμμμ;.
Ούτε την καπότα δεν μπορούσε να μου βάλει,την έβαζε έτσι την έβγαζε την γύριζε και ξανά από την αρχή μέχρι που με το νύχι της μου τράβηξε το πετσάκι Κεφάλι σε τοίχο! !!!
Της λέω άστο θα την βάλω εγώ μην έχουμε τίποτε άλλα.
Αφού την έβαλα σηκώνομαι και λέω να την πάρω στα όρθια στο μασαζοκρέβατο,της κάνω νόημα πως να στηθεί Κεφάλι σε τοίχο! και πάω να μπω.
Με το που μπαίνω μου τράβαγε την λεκάνη της προς τα πάνω έτσι ώστε να μην υπάρχει αρκετή διείσδυση, την σταματάω της λέω δεν έχουμε αρχίσει καλά αν βαριέσαι η αν δεν γουστάρεις δεν τρέχει τίποτα το σταματάμε εδώ να πάει στο καλό Γαμήσου.
Μου κάνει νόημα να συνεχίσουμε, οκ λέω πάμε να δούμε.
Ξεκινάμε ξανά λίγο καλύτερα αυτή την φορά αλλά και πάλι η λεκάνη της ήταν ψηλά, την έσπρωχνα κατέβαινε λίγο και ξανά τα ίδια, με τα πολλά και με πολύ τσόντα κατάφερα και τελείωσα στην καπότα.
Βγαίνω μπαίνω για μπάνιο, ντύνομαι η κορασίδα κάθονταν στον καναπέ και με κοίταζε,ετοιμάστηκε και αυτή, βγήκαμε και λίγο πριν φτάσουμε στην σερίφησα με πήρε αγκαζέ και μου άνοιξε την πόρτα Καπέλο !!!
Δεν ξέρω αν τελικά ήταν καινούργια και είχε τρακ η αν ήταν κουρασμένη η αν αν αν αλλά το αποτέλεσμα μετράει και δεν ήταν καλό!!!
Με λίγα λόγια η χειρότερη συνεύρεση που είχα ποτέ δυστυχώς κλαίω τα 80 για το 30λεπτό που έκατσα!
Γράφτε κριτικές δίνουν ψυχική υγεία και σώζουν ευρώ!!!ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
EVERGREY78
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
93
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, nick9x

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2017
Thanks Man
Μαύροοοοο !!!!!
06 Αυγούστου, 2017
30 min 80 €???Χμμμ;
Μηπως σε φαγανε γεν7κα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2