Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327058
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη απόγευμα και βλέπω στο νήμα "Αριστοτέλους 6" φωτο χωρις επεξεργασία απο μια γυναικάρα με καμπύλες. Λεω εδώ είμαστε. Το πρόγραμμα έγραφε "Αντωνία" αλλά θυμάμαι μια κοπέλα που δουλεύει στην αλυσίδα σαν "Ίνγκριντ" που είχα στα "υπόψιν" με τον ιδιο σωματότυπο. Πετάγομαι στο στούντιο να το επιβεβαιώσω και αν είναι αυτή να δοκιμάσω. Είναι όντως η Ίνγκριντ(όπως το επιβεβαιώνει και η ίδια αργότερα), τριανταρα, όμορφη, καμπυλωτή γυναίκα με μεγάλο φυσικό στήθος, ομορφα ανοιχτόχρωμα ματια με βλέμμα που "σκοτώνει".
Φοράει κορμάκι "σιθρου" μαύρο που στο πίσω μέρος γίνεται στρινγκ. Ωραία και απο πίσω η κυρία...
Επιλέγω πρόγραμμα απλό και βγάζω πενηνταρικο απο τη τσέπη.
Στο δωμάτιο περιμένω όρθιος όπως πάντα. Η κοπέλα δεν αργει να έρθει, πλησιάζει στο μέρος μου και κάνουμε τη κουβέντα που συνήθως σπάει το πάγο "πως σε λενε" κτλ. Δε δείχνει να βιάζεται, ειναι ανετη, χαμογελαστή και τα ελληνικά της αρκετά καλα, η συνενόηση γίνεται άνετα, ομαλά και όμορφα.Είναι έμπειρη και γεμάτη αυτοπεποίθηση, ξέρει πως να σε κάνει να νιώσεις ανετα. Μου ζητάει να ξαπλώσουμε και με χαϊδεύει στο σώμα με απαλές κινήσεις αισθησιακες με φέρνει σε σχετικο ερεθισμό αρκετό να περάσει το προφυλακτικό. Με κοιτάει στα μάτια και αυτο με καυλώνει πολυ. Κανει αργη αισθησιακή πιπα, και ταυτόχρονα με χαϊδεύει οσο πρέπει για να με κάνει τουρμπο.
Μου αρέσει αυτο που κανει αλλα αν δεβτη σταματαγα θα τελείωνα με πιπα, ετσι ζηταω να αρχίσουμε το σεξ σε ιεραποστολικό.
Σε αυτή τβ στάση πάντα έχεις τη θέα της γυναίκας στο πρόσωπο, πράγμα που μου αρέσει οταν η κοπέλα ειναι όμορφη οπως η Ίνγκριντ. Μενω εκει και η φαση ειναι εντελώς​ GFE μεχρι που τελειώνω.
Μια απλη κατάθεση όμως απολαυστική οπως τη περιμένα.
Η κοπέλα ευγενική, όμορφη, αισθησιακή, το μέρος μακριά απο αδιάκριτα μάτια όπου βρίσκεις εύκολα να παρκάρεις το βράδυ και η συνεύρεση επιτυχημένη.
Το κοστος 50 ευρώ και και ο χρόνος που έκατσα στο δωμάτιο με την Ίνγκριντ περίπου 15λεπτα, η τσατσά ευγενική και δεν ενόχλησε. Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, Gingos, Farinos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2017
Την είχα πάρει πριν (περίπου) 2 χρόνια. Δεν έλεγε πολλά πράγματα, μάλλον διεκπαιρωτική. Βλέπω πως έχει βελτιωθεί. Λουκουμά καλή η κριτική σου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1