Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139841
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από την τελευταία φορά που είδα αυτό το μωράκι μου καρφώθηκε στο μυαλό να αμαρτήσω μαζί του και λέω χθες ας κλείσω και ένα ραντεβού γιατί το κορίτσι έχει μεγάλη ζήτηση και σήμερα κατάλαβα και το λόγο. Μεσημεριανό ραντεβουδάκι λοιπόν και έρχεται το μωράκι μέσα στην καύλα να με χαιρετήσει. Αυτό ήταν... Μέχρι να φύγω από το μαγαζί δε μου έπεσε... Προσωπάρα, βυζάρες με ωράια ρώγα και ένα κωλαράκι για φάγωμα. Έρχεται το μωράκι με την πετσέτα του μετά το μπανάκι και ξεκινάει το χαμούρεμα στον καναπέ. Ακολούθησε ένα απολαυστικότατο τσιμπούκι από το καυτό της στοματάκι με μένα να παίζω με το κωλαράκι της. Την έστησα αρχικά στο μασαζοκρέβατο ιεραποστολικά για να βλέπω την προσωπάρα της και να γλύφω τις βυζάρες της και να καυλώνω ακόμα πιο πολύ. Αντέχει και γουστάρει δυνατό σφυροκόπημα στο ζεστό υγρό και φιλόξενο μουνάκι της. Ήθελα όμως και θέα από την υπέροχη κωλάρα της και μου στήθηκε στον καναπέ στα 4 και εκεί τα είδα όλα. Δεν ήξερα τι να πρωτοπιάσω... Με το ένα χέρι έπιανα βυζάκι με το άλλο κωλαράκι και μετά έπαιζα με την κλειτορίδα της και έτσι τελείωσα (και πολύ άντεξα με τέτοια κάυλα). Μετά μου έκανε ένα ωραίο δυνατό μασαζ, μιλήσαμε και πέρασε ευχάριστα η ώρα.Με καύλωσε τόσο πολύ που συνέχισα και σε άλλο ελαιοτριβείο. Η κοπέλα μπήκε στα στανταράκια για τα επόμενα ραντεβού. Όσοι δεν έχετε δοκιμάσει αξίζει μια δοκιμή. (Σε κάποιους ίσως δεν αρέσει ότι δεν κάνει ακάποτο στοματικό και γλυφομούνι) Αυτά από μένα συναγωνιστές. Καλή μασαζοχαλάρωση σε όλους.Καπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, Sproxe Garsia, anon. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού