Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια χαρα στην εκλεκτη παρεα!
Φιλοι μπουρδελιαρηδες με την κοπελα συνευρεθηκα την προηγουμενη Πεμπτη οποτε η κριτικη είναι καθυστερημενη ολιγον τι και ως εκ τουτου είμαι σχεδόν σιγουρος ότι μιλαμε για το συγκεκριμενο σπιτι κρατήστε ομως και μια πισινη μηπως είναι το 25β.
Στο δια ταυτα,πηγα πρωτα Διδυμου 7β μηπως και βρω το Ρωσιδακι ονοματι Τζορτζια το οποιο και ομορφο είναι και πηδιέται εξαισια,το σπιτι δυστυχως όμως ηταν κλειστο οποτε περιπλανηθηκα στα περιξ για ανευρεση αλλης κοπελας.
Μετα από μισαωρο και αφου ειχα αποκλεισει άλλες πιθανες υποψήφιες ειτε λογω ότι δεν μιλαγαν γρι Ελληνικα ειτε λογω ότι το σαλοναρισμα τους ηταν απαραδεκτο παρα την ωραια τους εμφανιση καταληγω στην Σοφη επειδή ηταν αρκετα καλη στην εμφανιση(σκυλι,οχι στο ασχημο όμως αλλα στο καυλιαρικο)και η ηλικια της γυρω στα 35(η οποια ηλικια με ελκυει αν συνοδευεται από ομορφο κορμι όπως εχει και συγκεκριμενη).
Ρωταω τον μαγκακο αν μιλαει η κοπελα Ελληνικα και μου λεει βεβαια αφου είναι Ελληνοαμερικανα(ΠροσκύνημαΠροσκύνημα)βγαινει εξω και το μωρο και κανει αδιαφορο εως και εχθρικο σαλοναρισμα.Δεν πειραζει λεω στην αφεντια μου,θα μπω μεσα να κανω μια γρηγορη καταθεση και μπορει ποιος ξερει το μουνι να γαμιεται και εκπληκτικα,αμ δε...
Μπαινω μεσα,ερχεται και η λεγαμενη της λεω από που εισαι μωρο,Ρουμανια μου λεει αλλα όταν ημουν μικρη οι γονεις μου πηγαν Ρωσια(η Αμερική που λεγαμεΜεγάλο χαμόγελο)και με ρωτάει ελευθερο στοματικο η' με καποτα;Της λεω βαλε σκουφο και ξεκιναι πιπα ουτε καλη ουτε κακη αλλα ρε μαγκες την ειχε πιασει λογοδιαρρια και με ρωταγε αναμεσα στις ρουφηξιες ποσο χρονων είμαι,τι δουλεια κανω και αλλα πολλα...
Συγχρόνως προσπαθουσα να την χαμουρεψω και αυτή τραβιοταν καθως κατά τα λεγομενα της γαργαλιοταν,τι άλλο θα ακούσουμε...
Τεσπα επειδή με την κυρια μπορει ουτε και να χυναμε(που αυτο ηταν και το ζητουμενο)την εστησα από κατω μου για ένα γρηγορο με αποτέλεσμα στο διλεπτο επανω να της δωσω την καυλα μου,το καλυτερο;εκει που την εχυνα της λεω,χυνω μωρη καριολα,γαμιολα,καυλα (κατι τετοιο τελος παντων)και η τυπισσα τι κανει για να επιβαιωσει ότι είναι περιπτωσαρα;Με κοιταει αποδοκιμαστικα και γυρναει την φατσα της από την άλλη..
Συμπερασματικα,από το μακρινο 89 οπου σε ηλικια 15 χρονων ξεπαρθενιαστηκα σε σπιτι ειχα φαει και αλλου ντουφεκιες και σιγουρα θα ξαναφαω,αλλα αυτή σιγουρα ηταν η μεγαλυτερη!

Εννοείται ότι μπορει να μην με εκανε κεφι από την αρχη και για αυτό να εξηγηθηκε ετσι φινα όπως ότι εννοείται επισης ότι μπορει καποιος άλλος μορτης να παει και να του κανει τρελλο γαμησιΜατάκι
Παντως για να προλάβω τυχον αποριες ειχα παει πλυμενος και αρωματισμένος οποτε η σταση της απέναντι μου δεν δικαιολογειται επειδη εζεχνα π.χ.Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόφη
Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
19
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Επιρρεπής, Λουκουμάς και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού