Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113938
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χθες τρίτη 02/05 ήταν η πρώτη φορά σε ραντεβού με την υπέροχη Adelina στο bill hotel. Το ραντεβού κλείσθηκε πολύ εύκολα από το πρωί της ίδιας ημέρας. Η Adelina έφτασε στην ώρα της με με μια μίνι μαύρη φουσκίτσα και από πάνω ένα κόκκινο ζακετακι αμάνικο. Στην αρχή ήμουν λίγο αμήχανος, και αυτή το ίδιο θα έλεγα, μόλις πέρασε στο μπάνιο για ένα γρήγορο ντουζάκι, ήρθε κατευθείαν στο κρεβάτι και αφού μιλήσαμε λιγάκι να σπάσει ο πάγος πήραμε γρήγορα φωτιά, έπεσαν μερικά φιλάκια και κατευθείαν στο ψητό.Η πίπα της φανταστική απο τις καλύτερες που μου έχουν κάνει,(και οι δυο που μου έχουν κάνει τέτοια πίπα ήταν από ουκρανια), βαθιά και υγρή και άμα δεν την σταμάταγα εγώ δεν θα σταματούσε με τίποτα. Περάσαμε σε διάφορες στάσεις, και το τέλος ήρθε στα τέσσερα. Πιάσαμε λίγη κουβεντιτσα και μετά από λίγο κάναμε και οι δυο ένα ντουζάκι και αμέσως στο β΄γύρο όπου τρελάθηκα με την πίπα της, μετά ξεκινήσαμε ιεραποστολικα, λίγο στο πλάι και στο τέλος ανέβηκε από πάνω μου. Αφου τελειώσαμε κάναμε ντουζάκι και αποχωρήσαμε από το ξενοδοχείο.
Η Adelina πραγματικά τιμάει τα λεφτά της και με την συμπεριφορά της της αξίζει σεβασμός. Θα την ξανασυναντησω σίγουρα την επόμενη φορά που θα ξανάρθει Ελλαδα!!! You are amazing baby !!! Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
giorgos2226
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
2.361
Πόντοι:
3.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, TheTester και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2017
ωραίος ο φιλος
f21
f21
review reaction 1 giorgos2226
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1