Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λίγα λόγια για τη κατάθεση στο ρομαντικό Μεταξουργείο μετα από καιρό..

Νικόλ, ψηλή νταρναοπουλα με μεγαλο στήθος και κωλάρα. Ρωσοφωνη, μελαχρινή με λευκο δέρμα. Μαυρα εσώρουχα "διχτυ" ολόσωμο που κολακεύει τις καμπύλες της. γλυκό πρόσωπο και ευδιάθετη/χαμογελαστή, γύρω στα 27 τη βοήθεια κόβω.

Δίνω το εισιτήριο των 10 ευρω και μπαίνω στο μικροσκόπικο (αλλά καθαρό) δωματιο μεσα αριστερά, βγάζω ρουχα και περιμένω το μωρό. Μπαίνει ευδιάθετη και βγάζει το πάνω μέρος του ολόσωμου, πετάγονται τεράστιες τορπίλες ελαφρώς πεσμένες και με μαύρη ρώγα. Χουφτωνω λευθερα και χαμόγελα. Ενω ειμακ ορθιος και αυτη στο κρεβατι αυτη σκυβει και φιλαει τις ρωγες μου ενω παίζει με το εργαλείο. Δεν άργησα κα καυλώσω και περνάει προφύλαξη για πιπα εγώ ακόμα όρθιος. ΚΑΛΗ πιπα με υποπίεση και παιχνίδι με γλώσσα και γνάθο. Δεν αναλαμβάνω πρωτοβουλίες​ αφού το παει καλα. Αποτομα πετάγεται, ανοιγει μπουταρες και κανει άκρη τη κιλότα. "Welcome" λεει σε άψογα ρωσοαγγλικα. Μπαινω και γαμαω σα λυσσασμένος σε ιεραποστολικη σταση. Παρατηρώ την ομορφιά του προσώπου με τα πανεμορφα ματια. έχω ανάγκη γλωσσοφιλα αλλά τρώω ευγενικό ακυρο. Παρατηρώ μορφασμούς στο πρόσωπο ων και γαμάω ολο και πιο δυνατά, και καυλώνω περισσότερο. Η τσατσα φωνάζει το όνομα της στο 5λεπτο αλλα αγνοω και συνεχίζω. Μετα απο κανα 3λεπτο χγνω χωρίς να αλλάξω στάση και εχω υποψίες οτι χύνει μαζι μου (αν παλι οχι στα αρχιδια μου)

Τυπική κατάθεση Μεταξουργείου, καθαρο δωμάτιο αλλα πάρα πολύ μικρό (ελάχιστος αερας μεσα). Η τσατσα φωναζει στο 5λεπτο άρα άκυρο απο μενα. Η κοπελα πολύ στα γούστα μου, νταρντανα και καθαρη, μόνη ατέλεια το κατάμαυρο μουνί που δεν εμπνέει για μακροβουτι (και δε νομίζω να προσφέρει τέτοιο πρόγραμμα έτσι και αλλιώς. Συμμετοχή καλη για το 10ευρω αλλά τίποτα σπεσιαλ. Δε θα ξαναπάω αλλά αξίζει μια δοκιμή απο τους ΒΒW lovers.

Αυτα και ελπίζω στην επόμενη κατάθεση να γλειφοκωλιασω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
howbawdat
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
670
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Λουκουμάς και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού