Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228483
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν συνηθίζω να είμαι αυστηρός στις κριτικές μου (αν και δεν εχω κάνει πολλές) αλλα η σημερινή ειναι πέρα για πέρα αντικειμενική.
Συνάντηση σε ενδεικτική ημερομηνία σε γνωστό ξενοδοχείο του μεταξιού.
Είχα αρκετό καιρό να συναντήσω την Άντζελα και στο μυαλό μου τη θυμόμουν αλλιώς.
Ανοίγοντας η πόρτα αντίκρισα μια Άντζελα που ήταν πολυ ψυχρή, αδυνατισμένη και μπορώ να πω κακόκεφη. Σκέφτηκα προς
στιγμής να δώσω άκυρο, αλλα αναλογιζόμενος τις όμορφες στιγμές που πέρασα το προσπέρασα.
Εχει αδυνατίσει παρα πολυ σε βαθμό που διακρίνονται τα εμφυτεύματα στους γλουτούς της. Το θέαμα ήταν πολυ άσχημο πλέον.
Ο μύθος της Άντζελας κατέρρευσε στα μάτια μου. Το χειρότερο όμως ειναι οι υπηρεσίες που προσφέρει πλέον.
Ούτε φιλί, ούτε συμμετοχή με την έννοια του να σε "εμπνεύσει", χίλιες φορές στην πιάτσα, η στα 'ρδελα του μεταξιού!!!
Ψυχρή, στυγνή επαγγελματίας, άκρως διεκπεραιωτική. Μονο η πίπα της άξιζε, αλλα τι το θες;
πληρώνεις για κάποια ώρα και κάποιες υπηρεσίες. Δεν εχει σημασία νομίζω το ποσον που δίνεις.
Άλλωστε πάντα τα ίδια ήταν και το σέρβις ήταν άψογο.
Ένιωθα λες και πήδαγα μια κούκλα που κάνει καλή πίπα όμως!
Μαύρο απο μενα.
Άντζελα, έχασες έναν σίγουρο πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
sargiris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
756
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust, fouxter, amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2017
Ισως ειχε πιει φιλε... Ειναι σε βαρια καταθλιψη... Εδω και καιρο και δεν το εχει αντιμετωπιση... Βυθιζεται πιο πολυ...
04 Μαΐου, 2017
Μακάρι να το ξεπεράσει η κοπέλα γιατί θέλει πολλά κουράγια η δουλειά της. Εχει δουλέψει πολλά χρόνια κάνοντας τα γούστα πολλών από εμάς με σταθερή ποιότητα και αξιοπρέπεια. Αντζελάκι είμαστε μαζί σου …… και μην ξεχνάς το φαγητό ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
04 Μαΐου, 2017
Κριμα για την κοπελα, αν ισχυει αυτο περι βαριας καταθλιψης...
04 Μαΐου, 2017
Πολύ τραγικό αν είναι αλήθεια. Επειδη ειναι και απο χωρα που γενικά εχει πρόβλημα μου φαίνεται απόλυτα πιστευτός λόγος.
Η κοπελα παντα ηταν στη "τρίχα" και με τόπ υπηρησιες. Η κατάσταση της αν ειναι αυτή χρειάζεται θεραπευτική αγωγή αλλιως μπορει να καταλήξει σε πολυ άσχημη κατάσταση. Μακάρι να βρει βοήθεια και να σωθεί γιατι θα ειναι Πολυ κρίμα.ΛύπηΛύπηΛύπη
04 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το γνωρίζω αυτο. Παντως αυτο που ειπα κι εγω ειναι οτι η διαφορα στο σέρβις της ειναι μεγάλη.
Καμία σχέση με την Άντζελα που ήξερα.
Και όλα αυτά τα γράφουμε όχι μόνο για μας, αλλα και για να τα διαβάσει η ίδια!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5