Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
λοιπον παρακλαω τον αντισθενη να νεβασει την κριτικα παρολου που η συναντηση δεν εγινε διοτι εδω μας δουλευουν φαινεται και θα εξηγηθω

περασα με δυο φιλους απο το σαιτ και γνωστα μελη στο σαιτ απλα δεν θθελω να πω ονοματα διοτι η κοπελα θυμαται φατσες

περιμενουμε στο σαλοναρισμα μιαι βγαινει η εμμα και με κοζαρει ασχημα και δεν περνανε 5 δευτερολεπτα και ξεκιναει ο διαλογος


--εσυ εισαι ο σεξ βολκανο?

-- δεν απαντω

--μου λεει με υφος λες και ειναι δικτατορας,,,,,εσυ δεν θα ξαναπερασεις στο δωματιο,,,δεν ξεκαθαρισε αν εννοει μαζι της ή γενικα αλλα μαλλον μαζι της θα εννοεουσε

μου λεει γραφεις και λαθος ελληνικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!λες και η ρουμανα γραφει καλυτερα ελληνικα απο εμενα χα χα και μου λεει δεν ειμαι καλο παιδι και δεν θελω να περασεις ποτε μεσα στο δωματιο!!!

βαζω την κριτικη μου πριν 2 μηνες που ειχα ανεβασει για την εμμα

https://www.bourdela.com/list/my-reviews/user:133967/ 5-3 2017

που ουτε βρωμικος ημουν αλλα ειπα την αληθεια και αυτο που βιωσα δλδ μια κοπελα με μετριες επιδοσεις και ελληνικο κωλο οπως και αλλοι εχουν γραψει δλδ μεγαλη περιφερεια

ουτε συμπεριφερθηκα βιαια ουτε ασχημα στην κοπελα ως ρος το σεξ απλα εγραψα μετρια κριτικη

απλα επειδη ξερω οτι ο προστατης της 'η ο μαγαζατορας ή τσα2 διαβαζει το μπου λοιπον του λεω το εξης


.......δεν δεομαι παρατηρησεις του τυπου δεν θα γραφω αρνητικες κριτικες και δεχομαστε μονο τους αγαπουληδες -δεν ειναι το μαγαζι της κοπελας στο να διωχνει πελατεια ακιασφαλως ετι υποβιβαζει την επιχειρηση διοτι δεν ειναι ο τσαουσεσκου να διαλεγει ποιοες κριτικςς θα γραφουμε και ποιες οχι και στην τελικη δεχομαι η κοπελα να μην θελει να περασω μαζι της ποτε αλλα δεν μπορει να μου κλεισει το στομα και να γραψω κριτικη εδω στοσαιτ που μου φιλοξενει----η εποχες τσαουσεσκου εχουν περασει κυρια εμμα και ασφαλως και δεν θα ξαναπερασω αλλα κ ουτε ειχα λογω να περαω μαζι σιυ στο δωματιο αφου τοτε δεν μου αρεσε το κρεββατι σου

παρακαλω ο επιχειρηματιας του μαγαζιου αλυσιδας καλα θα κανει να εχει προιοντα που δεν δυσφημιζουν την επιχειρηση του και δεν μιλαω στο θεμα υπηρεσια στο κραββατι αλλα στην μετεπειτα συμπεριφορα της κοπελας

ειμαι 20 χρονια και βαλε στο κουρμπετι αλλα τετοιο πραμα πρωτη φορα μου συνεβει

αλλα και η ρουφιανα που καταλαβε οτι εχω ειμαι ο σεξ βολκανο αφου δεν της ειχα πει τιποτα---φοβερο θυμητικο που θα μπορουσε να δουλεευει στης κομμουνιστικες ρουμανικες μυστικες υπηρεσιεςΧεχε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Έμμα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.063
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, tsilibourditsas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2017
ετσι τυπε μου!!!!!και να δεις ποσο κραξιμο εχει να φαει εκτος μπου!!!!!!!!!!!!!!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
04 Μαΐου, 2017
Μαν το να μη μου άρεσαν οι υπηρεσίες της είναι φυσιολογικό όπως κ η ελευθερία λογου κ κριτικής αλλά να βγαίνει στο σαλόνι κ να με μπαναρει επειδή έγραψα αυτό που εγώ πέρασα μαζί της τοτε ,ειναι αντιεπαγγελματικο
06 Μαΐου, 2017
Και εγώ αρνητική κριτική της έγραψα Γλώσσα άσε να μαντέψω....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3