Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη είναι μια όμορφη, ψηλή μελαχρινή κοπέλα, με μεσαίο προς μικρό στήθος και ωραίο κώλο.
Πιστεύω το πιο δυνατό της σημείο είναι τα μακρυά της πόδια.

Επίσκεψη στον εν λόγω μαγαζί και αφού έχοντας ακόυσει τη χαρακτηριστική ατάκα που λέει η τσατσά:
"Με 20 ευρώ γαμάτε κώλο, γαμάτε μουνί, λίγο απο όλα και τα πάντα" Κουλ δίνω το 20άρικο και μπάινω στο δωμάτιο.

ETA (Estimated time of arrival) για την Ειρήνη να έρθει στο δωμάτιο 6 λεπτά Γλώσσα.

Γενικώς έχω την αίσθηση ότι δεν αφήνει να την χουφτώσεις (ελεύθερα πιασίματα) και αμέσως σου λέει ξάπλωσε για να αρχίσει την πίπα (κλασική τακτική που ακολουθούν αν δεν γουστάρουν ελεύθερα πιασίματα).
Αυτό λίγο με χάλασε γιατι κατά την γνώμη μου το μπαλαμούτιασμα (το κατα δύναμην που μπορεί να γίνει σε μπουρδέλο) είναι ζωτικής σημασίας για
να φτιαχτείς-πηδήξεις με τέρμα τα γκάζια, τέλος πάντων δίχως να πτοηθώ, συνέχισε την πίπα στο ήδη τέρμα καβλωμένο πέος μου
και επειδή έβλεπα οτι δεν τράβαγε και πολλά άλλα (πίπα μέτρια για τα γούστα μου) της είπα να στηθεί στα 4.

Στα 4 ήταν το κάτι άλλο (είσοδος απο μουνί) όπου παίρνει φανταστική στάση για δυνατές και βαθιές εισχωρήσεις.
Την γάμαγα πολυ γρήγορα και δυνατά για πολύ ώρα και δεν είπε τίποτα, ίσα ίσα γούσταρε και έλεγε τις κλασσικές ατάκες (σκίσε με, ολο μέσα κλπ).
Δίχως να μπορέσω να κρατηθώ λόγω της έντονης κάβλας, τελείωσα και δεν πρόλαβα να της τον καρφώσω στο κώλο.

Θα την ξαναεπισκεφτώ σίγουρα για να κάνω test drive και το κώλο της Κουλ ΓλώσσαΜατάκι

Αν εξαιρέσεις τα πολύ χλιαρά προκαταρκτικά (σχεδόν ανύρπακτα) και της μετρίου ποιότητας τσιμπούκα, η Ειρήνη τιμάει το 20άρικο στα 4 και με το παραπάνω με αυτα που μπορείς να της κάνεις.

Καλή συνέχεια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
kapoioskapoukapoten
Μέλος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, obi1, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού