Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 27 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περνούσα έξω από το μαγαζάκι και έχοντας ακούσει για το είδος των κοριτσιών που δουλεύουν εκεί μπήκα να ρίξω ματιά.Υπηρεσία δεν υπήρχε με υποδέχτηκε η ίδια η κοπέλα μου συστήθηκε σαν Κορινα ηλικίας σίγουρα άνω των 50 με ανδρικά χαρακτηριστικά και κοιλίτσα αλλά έχοντας διαβάσει θετικές κριτικές σκέφτηκα θα έχι κρυφά χαρίσματα έτσι έδωσα το 25νταρι και μπήκα.Το δωμάτιο μικρό με μονό κρεβάτι. που ίσα χωρούσα μόνος μου τηλεόραση με τσοντουλα δεν υπήρχε.Ήρθε σε λίγο στο δωμάτιο φόρεσε καποτα και μου τον έδωσε στο στόμα αυτή όρθια και γω καθιστός στο κρεβάτι (δεν χωρουσαμε και οι δύο) την εγλυψα για λίγο δεν ένιωσα και τίποτα σπουδαίο να γεμίζει το στόμα μου (έχω γλυψει και μεγαλύτερα) χωρίς να της σηκωθεί με έβαλε στα τέσσερα και προσπαθούσε να με γαμησει όρθια στο κρεβάτι λέγοντάς μου κουνα τον κωλο σου δεν ήξερα να εκνευριστω ή να βάλω τα γέλια.Εντάξει γαμησι με ξεκαυλωτη πούτσα δεν λέει τον έπαιξα βιαστικά για να χυσω πλυθηκα χαιρετησα ευγενικά και δρόμο.ΥΓ Έτσιδεν κάνεις σταθερούς πελάτες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
singer
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
7.507
Πόντοι:
1.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού