Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας από τις περιστασιακές τσάρκες καταλήξει στην εγγυημένη εμφάνιση και υπηρεσίες της Έλενας από Φωκ.7, πήρα τους άδειους δρόμους της πρωτομαγιάτικης Αθήνας σε αναζήτηση νέας λείας με την προοπτική να βρω ένα αναπληρωματικό στανταράκι, λόγω των διθυραμβικών κριτικών για την πρώην Ροδίκα πήγα καρφωτός στο 109, μπήκα στην υποφωτισμένη σάλα με τη φωνή του Αλκίνοου να δραπετεύει από τα ηχεία, το τσαρδί προφανώς διατηρεί υψηλά το επίπεδο, σαν να μπαίνεις σε ταρίφα και να ακούς τις άριες του Πουτσίνι. Η τσατσά μου παρουσίασε ένα κοντούλικο τεφαρίκι ως Αλίνα,η πρώτη μου γνωριμία με το αντικείμενο του πόθου και της περιέργειας μου ήταν γεγονός, η έτερη εταίρα, ονόματι Μαρίνα, βρισκόταν στο δωμάτιο Κατσικογάμης και κρίνοντας από τα βογγητά μέσα θα πρέπει να γινόταν η μάχη των Δερβενακίων, τόσο είχα καυλώσει που μου' ρθε να ανοίξω την πόρτα και να μπουκάρω, με συγκράτησε η φωνή της λογικής και το ένστικτο της επιβίωσης αλλά τα διαπιστευτήρια της με είχαν βάλει ήδη σε δεύτερες σκέψεις, ιδιαίτερα όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι. Πιο μπαμπάτσικη με πονηρό, πολλά υποσχόμενο προσωπάκι, έτοιμος ήμουν αλλά είπα δεν βαριέσαι, ας δοκιμάσουμε πρώτα την Αλίνα-Ροδίκα που κάναμε και τόσο δρόμο για πάρτη της και έχει ο Θεός. Όταν μπήκε στο δωμάτιο είχα μια ακόμα ευκαιρία να περιεργαστώ το πρόσωπο της, πανέμορφα χαρακτηριστικά σε συσκευασία μπιμπελό,ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους, θετική αύρα... έμενε πλέον να δοκιμαστεί το επίπεδο των υπηρεσιών της οι οποίες αποδείχτηκαν ικανοποιητικότατες. Στενό μοσχομυριστό μουνάκι που γεύτηκα στο 69, καλό στήσιμο στα τέσσερα με μόνη παραφωνία τις αντοχές της στο σφυροκόπημα που με ανάγκασαν να επιβραδύνω. Δεν γνωρίζω αν θα μπει στη λίστα, το σίγουρο πάντως είναι ότι θα ξαναδοκιμαστεί, πιθανότατα σε ντουέτο με τη Μαρίνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
abelo7979
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
2.338
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2017
Μυστη μου η πιπα ήταν ακαποτη?
03 Μαΐου, 2017
κατόπιν δικής μου επιλογής όχι, αν θες όμως περιλαμβάνεται στο μενού
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2