Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 23 10
Μασατζίδικα 67759
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι επισκέψεις μου, σε διαφορους χώρους ειναι μηδενικές, αλλά όταν τις κάνω φροντιζω να ενημερώνω για αυτες, παροτι εχω μικρό δείγμα.
Επισκευτηκα ενα απογευμα κατά τις 7:30.
Χτυπησα κουδουνι και δια μαγειας ακουστηκε ο μελοδικος ήχος και οι πορτες άνοιξαν!
Το ανσανσερ δεν "επαιζε" μαλλον έχει θέματα αυτο το καιρό και ανέβηκα 5 οροφους με τα πόδια! Οποτε αν δεν εισαι αθλητικος τύπος, θα χρειαστείς ανάσες!
Με το που μπηκα με ενημερωσε ότι ειναι αδίαθετη, οπότε μασαζ και οτι μπορει να γίνει με 30 ευρω. Δεν με απασχολουσε το σεξ εξαλλου οποτε και ημουν δεκτικός.
Μονη στο χώρο, μονος πελάτης και εγώ. Εκανα ντους και στο μασαζοκρεβατο.
Ανασκελα γυμνος, με ετριβε κανα μισάωρο και, καπου έχασα τον χρόνο, ενταξει δεν ειναι και επαγγελματιας μασερ, αλλα για τα δεδομενα του χώρου, φαινεται ότι της αρεσει και το προσπαθει. Και μπορώ να πω αρκετα κάλη.! Μετα,
αρχισε να με παιζει, ωσπου ενω την έκοψα αρκετες φορες στο τέλος αφέθηκα. Ντουσακι και εξοδος!

Απο εμφάνιση, δεν θα έλεγα ότι ειναι ενδιαφερον ιδιαιτερα, αλλα σιγουρα δεν είναι παχουλή ουτε και έχει κάτι το ασχημο, αποκρουστηκό. Αρα καλή εντύπωση μου έδωσε αλλα αν δεν ήξερα τις τόσο καλες υπηρεσίες της, δεν θα καθομουν!

Εν τελει, παροτι δεν πηρε την πρωτοβουλια να με γλύψει και δεν της το ζήτησα, μονο με το μασαζ, την διαθεση της και την ωραια εκτόνοση που μου πρόσφερε, πέρασα πολύ όμορφα και με την τιμή αυτή, άνετα θα ξαναπήγαινα!

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2017
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
1 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
117
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, sexaddict7, SEXTYRHOON και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2017
Ουτε πιπα; Ειχε και στο στομα περιοδο;
DN
Duke Nukem
03 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ενταξει, αφου πηρε πολυ καλο βαθμο στο handjob περασε τις εξετάσεις χωρις διαγώνισμα στην πίπα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2