Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν λίγες μέρες βρέθηκα με Μαριαλεννα ,να πω δυο λόγια αντικειμενικα ,ετσι οπως τα είδα.Για μενα έχει κ συν κ πλην ....Καταρχήν είναι ελληνιδα κ αυτο είναι μεγάλο πλεονέκτημα.θα μου πεις εχω βρεθεί κ με ξένης προελεύσεως κοριτσια κ εχω περάσει super.Απλως ως Ελληνιδα ειναι πιο κοντά μας απο τι μια ξένη κοπέλλα.Να πω κ την αλήθεια μου ,ενδόμυχα μέσα μου την περίμενα πιο ομορφη ,τουλάχιστον ετσι την φανταζόμουν στο μυαλό μου.Προσωπο λίγο πάνω απο το μεσο όρο,εχει ομορφα μάτια .Σωμα ισως με καποια κιλάκια που οχι οτι την χαλάνε αλλα θα μπορουσε να ηταν κ λίγο πιο αδύνατο..Βυζια μεγάλα μετα απο κάποια επεμβαση που έκανε (αφη ομορφη κ τα γλύφεις ευχάριστα).Το ντύσιμο της απλο οταν μπήκε στο δωμάτιο να μην το ξεχάσω.Επισης ειναι πάρα πολυ επικοινωνιακή ,ξεψαρωμενη γενικά ,έχει αποψη για τα πάντα κ ξέρει αρκετό κόσμο μέσα απο το site... Τωρα στα του sex...για μένα πάντα μιλάω αυτα που μου έμειναν είναι τα γλωσσοφιλα που δίνει (φοβερή τεχνική πως βάζει την γλωσσα της στο στόμα ) κ εξισου αποθέωση για μενα είναι το γλυφωκολλι που κάνει ,είναι ισως το καλυτερο γλυψιμο που μου έχουν κάνει στον κωλο .Πιπα τίποτε το συνταρακτικο ,ολο μέσα μεν αλλα χωρις φαντασια στην τεχνική της πίπας ...Anal δεν δοκιμασα ισως καποια άλλη στιγμη που θα βρέθούμε.Τωρα για τα λεφτα που παιρνει κ τις υπηρεσιες που προσφερει 110 συν 50 anal για μενα ισως είναι λιγο τσιμπημένα ,θα μπορουσε κ το anal να είναι λίγο πιο κατω...αυτη κοστολογεί τον εαυτό της τοσο κ με ολο το πακέτο ειναι αυτό...Επισης στην ωρα την κανει τέλος το έργο, θα μπορουσε να κάτσει κ κανα 10 λεπτο η τεταρτο ,δεν θα χάλαγε κ η συνταγη , ετσι πιστευω .Παρολα αυτα θεωρω οτι ειναι ενα ωραιο τυπακι που δεν περνάς ασχημα,αλλα κ καποια μειον που ανεφερα τα λεω γιατι όλοι μας μέσα απο κάποια μειον μαθαίνουμε κ μπορει να βελτιωθούμε κ να γινουμε καλύτεροι ....Κ πάλι ομως επαναλαμβάνω έχει ολο το δικαίωμα να κάνει κ να ενεργεί οπως εκεινη επιθυμεί κ θέλει...φιλια τυπάκι Μαριαλλενα !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 27, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, fouxter, mallias20 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2017
Πολύ καλή κριτική, μεστη και περιγράφει ακριβώς αυτό που εισέπραξε. Μπράβο φίλε μου. Συμβουλή : τη δεύτερη φορά θα είναι πολύ καλύτερη και την επόμενη φορά πάρε anal θα απογειωθεις. Επίσης η Μαριαλένα είναι τυπακι που αποδίδει σε ψηλές στροφές. Δοκίμασε την στα κόκκινα, της αρέσουν τα μπατσακια.
02 Μαΐου, 2017
ισως η πιο αντικημενικη κριτικη που διαβασα!!!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2