Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653045
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κριτικη αφορα για την επισκεψη μου στο νεο χωρο του 3ου οροφου.

πληροφορηθηκα στο φορουμ απο το συναδελφο ΒΑΣΙΛΗ ΜΠΑΡΟΥΧΟ για το νεο χωρο και οτι εργαζοταν εκεινη τη μερα και το Τζεσικακι και δεν εχασα την ευκαιρια.
ηταν και Κυριακη και ηταν πιο ησυχα απο πλευρας προσελευσης κοσμου οποτε ολα οκ.
αφιξη στον 3ο οροφο λοιπον,κανονισμενο απο το τηλ το ραντεβου για Τζεσικα και η πρωτη εντυπωση ηταν πολυ ευχαριστη.

ωραιο και μεγαλο δωματιο με ολα τα απαραιτητα μεσα. κρεββατι μασαζ,καναπες που ανοιγει και γινεται κρεββατι,μεγαλο διπλο κρεββατι κανονικο,τηλεοραση με soft τσοντα να παιζει,ντουζιερα μεγαλη και χαμηλη με φωτισμο,μουσικη κλπ. ακομα σφραγισμενα ολα τα προσωπικα ειδη οπως πετσετες παντοφλες κλπ τετοια. αισθηση καθαριοτητας παντου.
εχω ανεβασει και φωτο στο φορουμ απο την επισκεψη μου.

μετα απο λιγη ωρα αναμονης ερχεται και το κοριτσι κι αφου τα λεμε για λιγο περναμε στη δραση.
με τη Τζεσικα οποτε βρισκομαστε παντα ξεκιναμε με το δευτερο μερος και μετα κανουμε μασαζ.
σεξ λοιπον που περιλαμβανει τα παντα ολα. εξαιρετικο στοματικο με περιποιηση για ωρα και στα μπαλλακια μεχρι τελους.
σεξ οπως,οπου και οσο θες και παντα με δυο εκτονωσεις,αφου παιρνω παντα το προγραμμα της μιας ωρας.
γλυφομουνι αρκετο,πρωκτικο φυσικα αφου ειμαι λατρης και φιλια με γλωσσα οσο δεν παει αλλο.

προς το τελος κι αφου ειχε μεινει χρονος,μασαζακι για χαλαρωση σε ολο το σωμα με το κοριτσι να ειναι κορυφη και στο μασαζ.
τελος κι αφου το κλιμα ηταν εορταστικο λογω εγκαινιων με κερασαν σαμπανια και ηπιαμε δυο ποτηρακια με το κοριτσι,πηρα και μερικα σοκολατακια για το δρομο ΓλώσσαΓλώσσα κι εφυγα ευχαριστημενος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.972
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού