Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 79 10
Ξενοδοχεία 79743
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Να γράψω και μια πρόσφατη εμπειρία μου απο το gls.
Το συγκεκριμένο το επισκέπτομαι δεύτερη φορά (πρώτη προ 5μήνου) και αφού ήμουν τυχερός και βρήκα να παρκάρω στο πάρκινγκ (όσοι θέλουν διακριτικότητα να το ξεχάσουν καθότι πάνω στην παραλιακή) γρήγορα στη ρεσεψιόν γιατί είχα καθυστερήσει και η ώρα του ραντεβού πλησίαζε.
Εξυπηρετικός ο κύριος της (παρόλο που πρέπει να είχε πολύ δουλειά) μου πρότεινε δωμάτιο των 19 ευρώ και μιας και την προηγούμενη φορά είχα πάρει ίδιας τιμής και είχα μείνει ευχαριστημένος (δεν θυμάμαι αρ. δωματίου αλλά ήταν ροζ επενδυμένο και άνετο) πήρα κοντρόλ, κάρτα και ανέβηκα στο 102.
Μπαίνοντας βλέπω παντού καθρέφτες (ωραία, λέω, θα έχουμε οπτική από παντού, και από το ταβάνι) όμως μικρό.
Γδύνομαι για ντουζάκι γιατί ο χρόνος κύλαγε και τότε διαπιστώνω ότι δεν έχει ντουλάπα και ούτε έναν ¨καλόγερο¨ για να κρεμάσεις τα ρούχα σου
Αμέσως λέω να πάρω τηλέφωνο κάτω για αλλαγή όμως άντε ξαναντύσου και τρέχα σε άλλο δωμάτιο με την ώρα να περνάει, οπότε σκέφτομαι δεν πρόκειται να μείνω και όλο το βράδυ άρα κουτσά στραβά θα γίνει η δουλειά.
Από καθαριότητα οκ το δωμάτιο με μία καρέκλα και ένα τραπεζάκι (πράγματα μόνο σε αυτά μπορούσες να ακουμπήσεις) δύο σφραγισμένες μεγάλες πετσέτες, ντουζιέρα (εννοείται μικρή) χωρίς προστατευτικό, και (τέλος) διάδρομος δίπλα στο κρεβάτι στενός και στις δύο πλευρές.
Όπως είπα κουτσά στραβά η δουλειά έγινε αλλά την επόμενη φορά θα προτιμήσω (έστω και με παραπάνω κόστος) μεγαλύτερο δωμάτιο
Συνολικό κόστος δωμάτιο + δύο μικρά μπουκαλάκια κρασί (δύο μπουκαλάκια νερό νομίζω ότι δεν χρεώθηκαν) 19+6=25.
mr.madman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
735
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter, rankx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού