Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46519
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή απόγευμα γύρω στις 18.20 . Στην υποδοχή όπως πάντα η σέξι Φωτεινή , τα είπαμε λίγο και φώναξε να δω τις κοπέλες . Δούλευαν δύο κοπέλες η Γιάννα , όπου την προτιμούσα μελαχρινή και η Λία , ο σκοπός της επίσκεψης μου μίας και την προηγούμενη φορά που την είχα δεί δεν προλάβαινα να περάσω.
Η Λία είναι μία ξανθοκάστανη κοπελίτσα περίπου 1.65 ύψος με λεπτό ωραίο κορμί πολύ σφιχτό και πως να μην είναι μίας και όλη την ώρα χορεύει ..., έχει μικρό στήθος και πίρσινγκ , πολλά πίρσινγκ , στα αυτιά , στον αφαλό , στην γλώσσα και απ ότι μου είπε από αύριο θα έχει άλλα τρία , το ένα στα μουνόχειλα της. Η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε κάπως διαφορετική απλό την πρώτη φορά που την είδα...
Είπα στην Φωτεινή να με οδηγήσει στο δωμάτιο , μου έφερε κλειστή πετσέτα καθώς και ατομικές παντόφλες και μου ευχήθηκε να περάσω καλά .Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα την πιτσιρίκα , μπήκε με πολύ καλή διάθεση στο δωμάτιο , ελληνικά ξέρει ελάχιστα μίας και έχει μόλις ένα μήνα στην Ελλάδα αλλά μιλάει αγγλικά καλά έστω και αν έχει λίγο παράξενη προφορά. Είπε ότι είναι από το Καζακστάν και ότι είναι 23 ετών , της έπιασα συζήτηση για τα πίρσινγκ και μου είπε ότι τα λατρεύει και γι αυτό θα κάνει κι άλλα . Αφού ανταλλάξαμε κάποια γλωσσόφιλα και μερικές αγκαλιές ξάπλωσα για να μου κάνει μασάζ .
Καθώς μου έβαζε λάδι της είπα ότι μου φαίνεται λίγο διαφορετική στο πρόσωπο σε σχέση με την πρώτη φορά που την είδα , χαμογέλασε ήρθε μπροστά μου και μου έστελνε φιλάκια...τα χείλη της φαινόντουσαν διαφορετικά και όντως πριν λίγες μέρες πήγε και τα “φούσκωσε” λίγο , άρα έτσι δικαιολογιόνται κάποιες αναφορές από συναγωνιστές ότι δεν έκανε πίπα .
Στα του μασάζ , θέλει δουλίτσα μίας και είναι μέτρια , έκανε χαλαρωτικό μασάζ σε ώμους πλάτη χέρια και αυχένα , πήγε να συνεχίσει και στα πόδια αλλά καθώς μιλούσαμε της πρότεινα να της κάνω εγώ μασάζ να της δείξω έστω και αυτά τα λίγα που ξέρω... Ξαφνίστηκε θυμίζοντας μου ότι εγώ είμαι ο πελάτης και γελώντας συνέχισε λέγοντας ότι δεν έχει λεφτά να μου δώσει.... Όντος της έκανα μασάζ που το κατάευχαριστήθηκε , όπως και εγώ διότι μόλις τελείωσα με όλο της το σώμα ασχολήθηκα με τα σφιχτά κωλομάγουλα της το ωραίο κωλαράκι της και το μουνάκι της κάτι που έκανε την πιτσιρίκα να “ανάψει” , αφού την έφτιαξα με τα χέρια μου συνέχισα να την ευχαριστώ με την γλώσσα μου όπου άρχισε και είχε και κάποιους σπασμούς αλλά περισσότερο πολλούς αναστεναγμούς .
Γύρισε ανάσκελα και αποζητούσε τα φιλιά μου , εννοείται ότι ανταποκρίθηκα ενώ πάλι έπαιζα το μουνάκι της με τα δάχτυλα μου . Την σήκωσα και την μετέφερα στον καναπέ , κάθισα ανέβηκε από πάνω μου και μου τριβόταν , συνέχισε να με φιλάει σε λαιμό στήθος και κατέβηκε πιο κάτω γονατίζοντας μπροστά μου , αφού για λίγο έγλυφε κατά μήκος τον πούτσο μου σαν να γλύφει παγωτό και με είχε φτιάξει τελείως συνέχισε γλύφοντας το κεφαλάκι και κάνοντας παιχνίδια με το πίρσινγκ της γλώσσας της , πήρε το προφυλακτικό και μου το πέρασε , τον έπαιρνε βαθιά πίπα με καλό ρυθμό , γενικά η πίπα της ήταν καλή , με είχε φτιάξει και την σταμάτησα να μην χύσω .
Της είπα ότι θέλω να την γαμίσω , με αργές αργές κινήσεις με καβάλησε και άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω στον πούτσο μου ενώ ταυτόχρονα ανταλλάζαμε φιλιά , όσο την γαμούσα σε αυτή την στάση της έβαλα δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της χωρίς να δυσανασχετήσει παρόλο που ήταν πάρα πολύ σφιχτή. Σηκωθήκαμε και την πήρε για λίγο στα όρθια , στην συνέχεια την έστησα στα τέσσερα , αφού έσκυψα και έγλυψα ξανά και τις δύο τρυπούλες της την πήρα πισωκολλητά . τελευταία στάση την έβαλα ανάσκελα στον καναπέ , έχει φοβερή ευλυγισία , είχα ανεβάσει ψηλά τα πόδια αρχικά πάνω απο τους ώμους μου ενώ στην συνέχεια προς τα πίσω , σε μια πολύ άβολη για αυτήν στάση αλλά δεν χαμπάριαζε τίποτα...μετά από λίγο τελείωσα .
Πήρε χαρτί μου αφαίρεσε το προφυλακτικό μου είπε να κάνω το μπανάκι μου , αυτή πήγε και έκανε μπάνιο στον χώρο που έχουν τα κορίτσια του μαγαζιού και μετά επέστρεψε για να φορέσει τα εσώρουχα της. Τα είπαμε για κάνα 5λέπτο με χαιρέτησε και έφυγα .
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από ώρα , η πιτσιρίκα είναι πολύ επικοινωνιακή μέσα στην καλή διάθεση ,έχει πολύ καλό σφιχτό κορμί , κάνει καλή πίπα είναι δεκτική σε χάδια , κάνει καλά στησίματα , σίγουρα ώμος θέλει βελτίωση στο θέμα του μασάζ .
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, CHRIS1971 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού