Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161561
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεύτερη συνάντηση με την εν λόγω κορασίδα μετά από ένα χρόνο και πάνω. Με εντυπωσίασε το γεγονός ότι όχι μόνο θυμόταν εμένα αλλά και λεπτομέρεις της προηγούμενης συνάντησης μας. Η κοπέλα έχει ωραίο άτριχο και σφιχτό κορμάκι με νέο βυζάκι ή μάλλον βυζάρα που δεν ήταν απαραίτητο να ενισχυθεί αλλά δε με χαλάει κιόλας Μεγάλο χαμόγελο. Ακόμη δεν έχει στρώσει από την εγχείριση οπότε προσοχή στο χειριμσμό. Τα της εμφάνισης είναι γνωστά από τους προηγούμενους, εγώ να προσθέσω απλά ότι διατηρεί το σώμα της μια χαρα.
Στα του αγώνα, τα κάνει όλα, τα γλείφει όλα, τα βάζει μέσα της όλα (εκτός από δάχτυλο, αλλά εγώ πήγα προετοιμασμένος με γάντια μιας χρήσης και λιπαντικό Κουλ). Προετοιμασία πίσω πόρτας με πλαστικό παιχνιδάκι δικό της πριν εισχωρήσω με το προσωπικό μου. Γερό σκίσιμο με RnB μπατσάκια. Διάλειμμα με καλό σόσιαλ, αναμνηστικές φώτο και κάτι ακόμα που αν θέλει η Μαριαλένα ας το πει η ίδια στα σχόλια. Δεύτερος γύρος με σκίσιμο εμπρόσθιας θύρας σε δυο στάσεις και κατάθεση στο στόμα.
Ντουζάκι, φιλάκια και αποχώρηση. Το +10€ στη τιμή που έχει βάλει η κοπέλα είναι λογικότατο και ανταποκρίνεται πλήρως στην ενίσχυση και στις υπηρεσίες. Μέχρι +10€ όμως γιατί μετά πάμε στη κατηγορία αρπαχτής. Όσοι δεν έχετε δοκιμάσει μαζέψτε δυνάμεις και σπεύσατε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Bestron.13, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2017
το 210 για μια ωρα πως βγαίνει?160+50(anal)????Χμμμ;Χμμμ;
01 Μαΐου, 2017
Ναι όντως 110 δεν περνει + 50 anal
f21
f21
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+50 κάτι ακόμα...
01 Μαΐου, 2017
Η μαριαλενα είναι ακριβη,αλλα σε αυτην την πουτανα την ζωη ότι πληρωνεις παιρνεις
01 Μαΐου, 2017
Μπορει να χρεωσε + 50 το στραπον.
AK
axristo kormi
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπα ούτε αυτό
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6