Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά στην Έλενα αφού την πρώτη έφυγα με μια απορία. Είχα περάσει σχετικά καλά όμως ήθελα να δω τι συμβαίνει με αυτή την κοπέλα. Εμφανισιακά είναι μέτρια με χαμένο βλέμμα που σε κοιτάει έντονα χωρίς να καταλαβαίνεις ακριβώς αν σε γουστάρει ή αν θέλει να σε πετάξει έξω. Η τσατσα πάντα ευγενική μαζί μου. Πληρώνω το απλό πρόγραμμα και μπαίνω στο δωμάτιο. Μετά από λίγο έρχεται η Έλενα η οποια με θυμόταν. Πέφτει στην αγκαλια μου και με φιλάει στον λαιμό. Μετά από 2 λεπτά χαμουρεμα την ξαπλώνω και της βγάζω τα εσώρουχα. Την ξεκινάω γλειφομουνι το οποίο έδειχνε να το απολαμβάνει ιδιαίτερα. Ξεκίνησε μια αργή πίπα με σταματήματα πολύ περίεργη. Την σταμάτησα και την έστησα στα τέσσερα, έκανε ότι της έλεγα χωρίς να παίρνει καμια πρωτοβουλία. Μετά από λίγο την γύρισα ιεραποστολικό οπου με αγκάλιασε και κάτσαμε έτσι κανα λεπτό. Συνεχίσαμε και την έχυσα έτσι αγκαλιά και κάπως ρομαντικά. Καθίσαμε άλλα 5 λεπτά αγκαλιά χωρίς να πει κουβέντα, σηκώθηκε , ντύθηκε, μου είπε πως θέλει να ξαναπάω και έφυγε. Έμεινα να ντύνομαι σιγά σιγά και να αναρωτιέμαι τι τρέχει με αυτήν την κοπέλα, κάποιο πρόβλημα σίγουρα έχει, είναι εγκεφαλικό, είναι συναισθηματικό ακόμα δεν το κατάλαβα......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
scorpiosstelios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
269
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Menathor, mpouxos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού