Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν είχα σκοπό να ξαναγράψω τίποτα αλλά τα σχόλια που κάνω πλέον μόνο στο forum χάνονται και είναι κρίμα να μην έχουν όλοι τουλάχιστον μια σφαιρική άποψη ή έστω την αντίθετη γνώμη κάποιου πριν πάνε να τα σκάσουν σε κάθε κοριτσάκι τα λεφτά τους.
Δεν είχα όρεξη να την συναντήσω χθές και αφού ενημερώθηκα άπό τον Hardcore Φακίρη Προσκύνημα και οπτικά ότι η κοπέλα δεν είναι δράκος αποφάσισα να τη δω σήμερα.
Οι φωτογραφίες την αδικούν. Πραγματικά μπιμπελό η μικρή και αν θέλει κανείς να δει παραπάνω ας ψάξει instagram και vk, αλλά από θέμα εμφάνισης ξαναλέω η μικρή τα σπάει. Το μόνο μείον ο μικρός βύζος.
Εμφάνιση και δέρμα ότι μπορεί να περιμένει κανείς από 18 χρόνια και 1 μήνα, όπως μου είπε και μάλλον λέει αλήθεια.
Αγγλικά ελάχιστα, ίσα ίσα για να σπάσει ο πάγος.
Παρόλο που με υποδέχτηκε με χαμόγελα και φιλιά ήταν εμφανής η κούραση, μάλλον έπεσε πολύ ξεμούνιασμα τις 2 μέρες που είναι εδώ.
Εκεί μάλλον έπρεπε να φύγω αλλά όταν τη βλέπεις με τα εσώρουχα λίγο δύσκολο να κάνεις μεταβολή και να φύγεις.
Μπαίνω για μπάνιο για να της δώσω την άνεση να κρύψει τα μαρούλια και με το που βγαίνω τη βλέπω αραχτή στο κρεβάτι με το κινητό στο χέρι.
Πριν προλάβω να την πλησιάσω μου ζητάει να κάνει ένα τσιγάρο για να χαλαρώσει.
Έχει ήδη χαθεί το παιχνίδι αλλά παραμένω με καλή διάθεση και σκοπό να ρίξω τουλάχιστον ένα καλό μπαλάκι το οποίο και έγινε.
Εντελώς άπειρη η νεαρά σε όλα, μην περιμένετε να βγάλετε γούστα με τίποτα. Πίπα ανέκδοτο, τουλάχιστον όμως καυλώνει εύκολα με λίγο σπάτουλα χαμηλά...Σπασίκλας

Η υπόλοιπη ώρα αναλώθηκε με προσπάθεια από την πλευρά της να μην υπάρξει δεύτερος γύρος τον οποίο τελικά δεν απέφυγε αφού κατάλαβε ότι άρχισα να εκνευρίζομαι άσχημα και θα έκλαιγε το κινητό της, αλλά δεν υπήρχε πλέον λόγος αφού το έκανα εντελώς διαδικαστικά, έτσι για να πω ότι την πίεσα να δουλέψει τα λεφτά που πήρε. Εννοείται ότι δεν τελείωσα και έφυγα με χειρότερη διάθεση απ'ότι πήγα.

Η μικρή κάηκε νωρίς δυστυχώς, κρίμα γιατί είναι ωραίο κομμάτι. Εγώ όμως δε φταίω σε τίποτα. Χέστηκα για τα λεφτά που πέταξα, είχα ανάγκη να περάσω καλά και χαλάστηκα, αυτό με πείραξε περισότερο.
Με το γραφείο δεν έχω καμμία διάθεση να έρθω σε αντιπαράθεση, δεν μου φταίνε σε τίποτα, ίσως θα έπρεπε να μιλήσω μαζί τους πρώτα, αλλά πραγματικά δεν με ενδιαφέρει. Τώρα θα τη στρώσει το γραφείο και οι επόμενοι θα περάσουν καλά....το έχουμε ξαναδεί το έργο.

Η χαβούζα του αγοραίου έρωτα είναι η Θεσσαλονίκη και δεν αλλάζει με τίποτα.....κρίμα.Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.747
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ΜrKavlopoulos, ILIAS1339 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2017
welcome back στις κριτικές καρντάσι Ναι!Ναι!Ναι!
30 Απριλίου, 2017
με Metallica title +1 Κατσικογάμης
30 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3