Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 229426
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά που γράφω την άποψη μου, όχι κριτική γιατί δεν μου αρέσει και ούτε νομίζω ότι είμαι κατάλληλος για να κρίνω ανθρώπους (οι περισσότεροι θα πουν ότι είμαι λάθος και εκ των προτέρων τους δίνω αρκετό δίκιο γιατί η συγγραφή κριτικών είναι από τους κύριους τρόπους ενημέρωσης αυτού του σαϊτ αλλά εγώ...δεν), για κοπέλα.
Μετά και την δεύτερη συνάντηση με τη Λίζα υπάρχει, πλέον, ξεκάθαρη εικόνα για το τι προσφέρει (εκτός από το, κατ΄εμέ, θαυμάσιο κορμί της) το κορίτσι.
Είναι η γυναίκα την οποία αν ήμουν 10-15 χρόνια νεότερος, όχι ότι τώρα με χαλάει αλλά έχουμε μια διαφορά ηλικίας που κάνει αταίριαστα τέτοια ζευγάρια, θα καμάρωνα σαν ¨γύφτικο σκεπάρνι¨ αν την είχα δίπλα μου. Φινετσάτη, πρόσχαρη, συζητήσιμη και, κυρίως, άκρως ερωτεύσιμη (η χροιά της φωνής της ¨γαργαλάει¨ αυτιά, μυαλό και… λοιπά μέρη του σώματος). Καταλαβαίνει τι θέλει αυτός που είναι δίπλα της και του το δίνει απλόχερα, νομίζω ότι μπορεί να ανταποκριθεί και σε πιο άγριες καταστάσεις (μιας και η δική μου εμπειρία ήταν σε…¨αγαπουλίστικο¨ κλίμα) και μαζί της χάνεις την αίσθηση του χρόνου (και τα δύο ραντεβού μας είχαν κλειστεί αρχικά για μία ώρα αλλά κατέληξαν μιάμισης ώρας) εδώ ζεις κυριολεκτικά αυτό που έχει γραφτεί πάρα πολλές φορές: σαν να κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου.
Λεπτομέρειες για το τι, πως, και πόσες φορές το κάναμε δεν θα γράψω (άλλωστε έχουν γραφτεί τα πάντα από άλλους) μόνο θα πω ότι αυτά που προσφέρει σε σχέση με αυτά που ζητάει την καθιστούν αν όχι την καλύτερη σίγουρα μέσα στις κορυφαίες επιλογές που υπάρχουν σήμερα.
Δυστυχώς και τα δικά μου οικονομικά (όπως και των περισσότερων εδώ μέσα) δεν είναι στην καλύτερη κατάσταση με ότι αυτό συνεπάγεται στη συχνότητα συναντήσεων με όλα τα κορίτσια και όχι μόνο με τη Λίζα αλλά μια στο τόσο νομίζω ότι αξίζουμε όλοι μας να κάνουμε ένα ¨δώρο¨ στον εαυτό μας. Για τον κάθε έναν από εμάς αυτό μπορεί να είναι διαφορετικό, εμένα (αν δεν γίνει καμιά δραματική αλλαγή στην συμπεριφορά, κάτι το οποίο δεν το νομίζω) δεν θα με πείραζε καθόλου να ξαναέπαιρνα το ίδιο ¨δώρο¨…

ΥΓ1 όσοι βλέπουν στα παραπάνω γραφόμενα τάσεις αγαπουλίασης, καψούρας ή οτιδήποτε σχετικό (εννοείται ότι η κάθε γνώμη είναι σεβαστή) θα τους πω ότι αυτή είναι η άποψή μου και ας μην την λάβουν σοβαρά υπ όψιν τους.
ΥΓ2 βαθμολογία δεν θα έβαζα καθόλου (βλέπε πρώτη παράγραφο) αλλά αφού γράφω εδώ θα πρέπει να βάλω και είναι η υψηλότερη που μου επιτρέπεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
mr.madman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
735
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, fouxter, sobrero και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2017
Ιςως εχεις λαθος αντίληψη για το τι σημαινει κριτικη (review). Οι συναγωνιστες περιγράφουν μια εμπειρία όπως την βίωσαν και παραθέτουν κάποια συμπερασματα. Αλλοι ειναι "ωμά" περιγραφικόι με καθε λεπτομέρεια της σεξουαλικης πράξης και αλλοι πιο ποιητικοί. Το σημείο το οποιο ομως ειναι και το πιο σημαντικό ειναι οτι καποιες κοπέλες εκτος απο το χάρισμα που διαθέτουν εκ του φυσικού, μπορούν να "απογειώσουν" τις αισθήσεις ενός άντρα δίνοντας του τη μέγιστη απόλαυση. Σε σημείο δε, που εχεις ξεχάσει οτι εχεις πληρωςει. Απλα θελει προσοχή γιατι εύκολα ξεμυαλιζεται κανεις και οχι μονο μπορει να ξεπαραδιαστει αλλα και να πάθει μελαγχολία. Το καλο ειναι ποικιλία=ισορροπία παντα, οςο εξαιρετικές και αν ειναι καποιες συνευρέσεις.
30 Απριλίου, 2017
Θα συμφωνησω ότι η λξη "κριτικη" δεν αφορα μονο την κοπελα αλλα κι αυτόν που την γραφει και εκθετει τα αισθηματα του. Αλλωστε η Λιζα δεν νομιζω ότι εχει αναγκη διαφημισης. Απλα ο Κος madman μας εβαλε στο τρυπακι τι μπορεις να παθεις αν συμπαθήσεις παραπανω μια κοπελα από εδώ μεσα. Εγω προσωπικα το εχω παθει (όχι με την Λιζα) οποτε καταλαβαινω απολυτα τι θελει να πει και κυριως τι δεν μπορει να πει.
30 Απριλίου, 2017
Σωστοοοςςςς! Μακάρι να μου στείλει και εμένα το τηλ της. Και εγώ γενικά δεν γράφω κριτικές αν και έχω πάει με αρκετές κοπέλες. Νομίζω όμως από τα λεγόμενά σου ότι για την λιζα θα έκανα μια εξαίρεση.
30 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Polax τα είπες όλα στις τελευταίες γραμμές...Προσκύνημα
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλτατε polax δεν θα διαφωνήσω με το σχόλιό σου, αντιθέτως θα συμφωνήσω απόλυτα στην επισήμανση σου για προσοχή με τα κορίτσια. Όλοι εδώ μέσα είμαστε μεγάλα ¨παιδιά¨ και οφείλουμε να σκεφτόμαστε (πάντα) με το πάνω κεφάλι, το συγκεκριμένο ¨χόμπυ¨ είναι ακριβό και όπως σωστά γράφεις μπορεί να έχει οδυνηρές επιπτώσεις και στα οικονομικά αλλά και στην ψυχική υγεία κάποιου αν παραβλέψει το: ΣΑΝ να κάνεις έρωτα με την κοπέλα σου Καπέλο
05 Μαΐου, 2017
ΔΕΝ αμφισβητω τιποτα απο οσα εγραψες εδω, αλλα μου εκανε ΠΟΛΥ μεγαλη εντυπωση, πως καταφερες και εκλεισες ραντεβου μαζι της, χωρις να εχεις ουτε μια κριτικη εδω...
Εγω και αλλοι επισης χωρις κριτικες, ουτε φωνη, ουτε ακροαση απο την κοπελα...
06 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε alex το τηλέφωνο το πήρα τις πρώτες μέρες που εμφανίστηκε η Λίζα και μου το έστειλε εύκολα, ίσως γιατί τον Αύγουστο έλειπε πολύς κόσμος και δεν είχε αρχίσει ο χαμός που έγινε μετά για το μωρό.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7