Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781772
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Πέρασμα από το μαγαζί οπου με υποδέχεται η Ζάνα (πωπωπω τι βυζι είναι αυτό). Μου παρουσιάζει τις κοπέλες που ήταν διαθέσιμες και καταλήγω στην Άννα αν και είχα στόχο μια εκ των Βίκυ και Λία μιας που ημουν σίγουρος για τις καλές τους υπηρεσίες Έρωτας. Επιλογή προγράμματος μίας ώρας με δύο γύρους.

Η Άννα είναι μια κοπέλα αρκετά ντροπαλή αδύνατη κοντουλα με γλυκό πρόσωπο, μικρό βυζάκι αλλά ωραίο συνολικά σώμα.

Κανω μπανακι και μόλις τελειώνω μπαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο. Αρχίζουμε το χαμουρεμα, φιλακια σε λαιμό, πιπίλισμα στο στήθος κλπ κλπ και μόλις μου χε γίνει κάγκελο την παω στον καναπέ. Της ζήτησα να μου πάρει πίπα οπως και έκανε. Αρκετά βαθιά και υγρή με χρήση λίγο χεριού ωστόσο. Όντας αρκετά καυλωμενος δεν άργησα να χυσω στο στοματακι της οπου κατέληξε σε πλημμύρα καθώς ειχα να αδειασω σχεδον 2 βδομάδες.

Στη συνέχεια μασάζ. Μέτριο σχετικά για να πω την αλήθεια που πιο πολύ μου φανηκε για χαδια αλλά όπως και να χει δεν ήταν κακή η αίσθηση.

Μετά από κάνα μισάωρο με δική μου προτροπή περναμε στον επόμενο και τελευταίο γύρο. Μετά από λίγη πίπα πέρασμα προφυλακτικού και εναρξη ιεραποστολικου, αφού με ρωτησε τι στααη θελω, οπου ειχε στηθεί αρκετά καλά, ωστοσο το μασαζοκρεβατο δεν βολευε και πολυ...Λιγο μετά την παω στον καναπέ όπου την ειχα απο πάνω μου. Χοροπηδαγε πάνω στον πούτσο μου για κάμποση ώρα ώσπου μας βρηκε το τέλος..Στη συνέχεια μπανακι, πληρωμή και γεια σας.

Συνολικά έμεινα ευχαριστημένος από τη συνεδρία, ωστόσο θα ήθελα παραπάνω πρωτοβουλιες από μεριάς της.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
252
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, THV, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού