Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
2,5 μηνες μετα ξανα στη γνωστη Ρωσσιδα μιλφ Μονικα αφου πεθυμησα να γαμησω το φιλοξενο κωλαρακι της και ημουν και πολυ ορεξατος.Ανανεωμενη η Μονικα αλλαξε το μαλλι της,πρεπει να αδυνατισε και λιγο,το κωλαρακι στη θεση του,μεγαλα βυζια με πεταχτη ρωγα,τσιμπουκοχειλα,γενικα ειναι μια καλοστεκουμενη μιλφ
Δεν ειχε αλλο πελατη,ηρθε αμεσως στο δωματιο ειχε ορεξη για κουβεντα αλλα εγω καθολου...Την ορμησα στα ορθια την κολλησα στον τοιχο και πλακωθημε στα βαθια γλωσσόφιλα,χουφτωνα δυνατα τα βυζια και την εσφιγγα τα κωλομάγουλα

Την ξαπλωνω στα 4 στο κρεβατι,παραμεριζω το στριγκακι και αρχιζω να γλειφω το κωλοτρυπίδι της χωρις ελεος,το φτυνω κιολας και τη ριχνω δυνατα κωλοσκαμπιλα που της αρεσουν παρα πολυ εχοντας τον πουτσο μου αναμεσα στις γοβες της.Βεβαια μετα τις εβγαλε μην εχουμε και κανενα ατυχημα Γλώσσα
Εβγαλε το στριγκακι,ξάπλωσε την σηκωσα το ενα ποδι πανω και την εγλειψα το μουνι ενω επεσε και το πρωτο δαχτυλο στη σουφρα τερμα μεσα.
Τελοσπαντων συνεχισαμε λιγο ακομα με γλειψιματα δαχτυλα και μπινελικια απο μερους μου οπως 'βρωμα' 'ξεκωλιαρα' και τετοια που γουσταρει

Ξαπλωσα για πιπα για να ηρεμησω και λιγο γιατι τα πρωτα λεπτα ηταν πολυ εντονα και επιθετικα.
Ξεκινησε απο χαμηλο αρχιδογλειψιμο και μετα βαθια πιπα σε καλο τεμπο...μετα ηρθε απο το πλαϊ στα 4 μου'κανε πιπα και μου χαϊδευε τις ρωγες κι εγω απο πισω δαχτυλιαζα με δυο δαχτυλα,δεικτης και μεσαίος βαθιά στον κωλο και αντιχειρας στο μουνι οπου γρηγορα εγινε μουσκεμα ενω αυτη βογγουσε απο την καυλα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τα ποδια να πατανε στο κρεβατι να τον παιρνει ολον μεσα,μετα απο πανω με πλατη σε μένα οπου την τσιμπουσα δυνατα τις ρωγες...Μετα πισωκολλητο σε γρηγορο ρυθμο και σφαλιαρες παλι,της εριξα και τερμα κατω για ξαπλωτό πισωκολλητό...ε καπου κουραστηκα και ηθελα ανασες οποτε την εβαλα ξανα να με καβαλησει και μολις πηρα τα πανω μου την εστησα στα 4,λιγο στο μουνι παλι και μολις ημουν καγκελο τον εβγαλα και τον καρφωσα με τη μία στον κωλο της τερμα μεσα...εκανε ενα πνιχτό ααα πιο πολυ απο καυλα δηλαδη και σιγα σιγα ανεβασα ρυθμο και τη γαμησα για πολλή ωρα απο πισω οπου βογγουσε απο ευχαριστηση και εφτασα κι εγω σε δυνατο χυσιμο με κραυγες και τιναγματα για μερικα δευτερολεπτα ωσπου η σουφρα της να μου τον στραγγιξει εντελως
Ε μετα πιασαμε την κουβεντα ποση ωρα,ειπαμε τις μαλακιες μας και εφυγα γιατι ειχα και δουλεια Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Συμπέρασμα...κλασσικη αξία στην πρωινή βάρδια η Μόνικα,φιλότιμη γυναίκα και ακούραστη εργάτρια του σεξ,τα κάνει ολα χωρις βιασύνες και νοιάζεται να φύγεις ευχαριστημένος...ε τα'χουμε γράψει και τα'χουμε πει 100 φορές αυτά,προτείνεται ανεπιφύλακτα και ειδικά στους μιλφάκηδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2017
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NickMag, GALLAS, scorpiosstelios και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2017
συγχαρητηρια για τον ρομαντικο τιτλο....Μεγάλο χαμόγελο
30 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xaxaxaxaxaa
30 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χρησιμοποιώ απλό,καθημερινό λόγο για να μην κουράζεται ο αναγνώστης ΕμμμμΕμμμμ
30 Απριλίου, 2017
Μου άνοιξες την όρεξη Αλ Ματάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4