Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη σήμερα στον οικο με την πράσινη ξύλινη πόρτα και τα δυο τρια σκαλοπάτια που παλιότερα μου ειχε προσφέρει ομορφες στιγμές. Δυο κοπέλες διάλεξα την Ηλέκτρα.... απο που εισαι μωρό μου? ...απο τον Εβρο άπαντα απο Διδυμότειχο!! Θυμήθηκα τα χρόνια του στρατού είπα ας προτιμήσω και ενα δικό μας παιδι και ετσι έδωσα το παράβολο και πήρα την θέση της αναμονης στο οικτρό δωμάτιο. Μετα απο τρια τέσσερα λεπτα έρχεται το πατριωτάκι! Γλυκό κορίτσι με ωραίο άρωμα και όμορφα μαλλιά, σόμα λιγο πλαδαρό στήθος μικρο αλλά, νόστιμο... Το στοματικό της αρκετά κάλο διότι είναι πολυ απαλή λογω της οντότητας που την διακατέχει αλλα και ότι μετά απο λιγο προσπαθεί να τον πάρει όλον μεσα στο στοματάκι της. Γλύψιμο 69 ούτε με σφαίρες ούτε και αγγίγματα κάτω...(αυτό με έβελε σε υποψίες) Κόλπος στενός ιδίως στο ιεραποστολικο στα τέσσερα τον πηρε άνετα αρα, ήμουν μάλλον ο πρωτος της μέρας!! Είναι μια τρυφερή κοπέλα τις αρέσουν οι αγκαλιές πολύ, και αυτο την κάνει πιο δοτική.

Όμως παραταυτα δεν θα την επισκευτω ποτε ξανα (....λόγω των υποψιών).

Υ.Γ. Ειναι όμως πραγματικά, καλό κορίτσι. Αλλα...δεν αναζητώ καλά κορίτσια σε αυτά τα στενά της παρΑκμής.

Καλή συνέχεια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stereo7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2017
Αφήνεις αδιευκρίνιστα υπονοούμενα,μπορείς να γίνεις πιο σαφής τι υποψιάζεσαι;
30 Απριλίου, 2017
Ότι είχε τσιμπήσει παράσημο και τα έκοψε μαχαίρι όλα.
04 Μαΐου, 2017
Παλιά έδινε και κώλο. Το έκοψε λόγω ιατρικών οδηγιών. Είναι εμφανή τα άσπρα σπυράκια γύρω απο την κολοτρυπίδα. Προς αποφυγή....
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3