Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ολο ακουγα για αυτη την κοπελα αλλα μου περναγε αδιαφορα και δεν ειχα σκοπο να περασω μαζι της.
Μια απο της προηγουμενες μερες μιλησα στο τηλεφωνο με φιλο και δυνατο μυστη και μου ειπε οτι τη πηρε και τρελαθηκε πηγα την ειδα και οντως απο εμφανιση ειναι του γουστου μου γιατι μιλφοφερνει (α να πω οτι ο φιλος δεν ειναι λατρης των μιλφ αλλαν λατρης της Μπαρμπορας τωρα) λεω οκ και φευγω την περασμενη Κυριακη εχει κανονιστει τσαρκα στα περιξ της Λιοσιων και ο μυστης φιλος την τιμησε με διπλη εκτονωση στα 40€ αλλα του εκανε τα παντα...
Την Τεταρτη ραντεβου στη Φυλης δυνατη ομαδα για να γαμησουν μερικοι αφου γαμησαν ειπαν να πανε να φανε κατι στα πακιστανικα μαγαζια και εγω με τον μυστη θα πηγαινα να τους βρω πιο μετα αφου περνουσα απο τη Μπαρμπορα για τη γνωριμια εντος του δωματιου.
Μπαινω στον οικο τη βλεπω δινω το μαγικο χαρτακι και μπαινω μεσα μετα απο λιγο εφτασε τα ειπαμε λιγο και αρχισε τα προκαταρτικα με δυνατα γλωσσοφιλα γλειψιμο παντου χαδια στη μουναρα και αλλα πολλα αφου μου εγινε πετρα τον πηρε στο στομα με πολυ ερωτισμο και το πιπιλαγε για ωρα πολυ καλη πιπα μετα απο μονη της εκατσε για ιεραποστολικο θα μπορουσε να εχει βαλλει λιγοτερη κρεμα αλλα η αισθηση παλυ καλη ηταν της ειπα να εθρει στα τεσσερα οπου το γαμησι ηταν πολυ δυνατο και το αντεχε χωρις μα και μου εκει της τα εδωσα.Το γαμησι μαζι της ηταν πολυ καλο και σιγουρα θα ξαναπαω συντομα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Mπάμπορα
ΣΚ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mela33

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού