Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο οίκος ασέλγειας ήταν ένα μικρό ξενοδοχείο, παρακείμενο σε κεντρικό δρόμο, όχι ιδιαίτερα διακριτικό. Ακόμη λιγότερο διακριτική ήταν η κυρία στη reception, που με περιττή ευγένεια γαύγισε «Που πάτε;». Κοντοστάθηκα για λίγο, μόνο και μόνο για να πετύχω την απόλυτη ειρωνεία στην απάντηση μου, αλλά το μετάνιωσα. «Στο 2ΧΧ δωμάτιο» αποκρίθηκα. «Στο δεύτερο όροφο είναι» με κατατόπισε …

Η πόρτα άνοιξε και αντίκρυσα μια υπέροχη ψηλή κοπέλα, ωραία ντυμένη με ένα εφαρμοστό κοντό φόρεμα, σε απόχρωση του χρυσού, με ασορτί γόβες. Μάλλον κάπως ντροπαλή και διστακτική, ίσως ήμουν το πρώτο της ραντεβού. Πολύ πιστή απεικόνιση των διαφημιστικών φωτογραφιών της , αφού δεν συντρέχει λόγος για εξωραϊστικές παρεμβάσεις. Κοπίασα για να την παρατηρήσω από άκρη σε άκρη. 1,75 σε ύψος, πέρα από τις ψηλοτάκουνες γόβες της. Εντυπωσιάζουν τα βαθυγάλαζα μάτια της, λαμπερά σαν κέρματα που μόλις κόπηκαν. Το δωμάτιο ήταν τόσο τακτοποιημένο, που έμοιαζε να μην έχει τακτοποιηθεί ποτέ.

Εναπόθεσα το αντίτιμο της επικείμενης φιλήδονης ώρας σε ένα κομοδίνο και τα ιμάτια μου σε μια μπροκάρ πολυθρόνα, για να κατευθυνθώ στο πεντακάθαρο μπάνιο. Στην επιστροφή μου η γλυκιά Macy με περίμενε, μάλλον με κάποια αμηχανία. Κάτι μου μουρμούρισε, τα Αγγλικά της δεν είναι καλά, σαν κάποια ερώτηση αν ήθελα να κάνει και αυτή μπάνιο. Σε απάντηση την αγκάλιασα και την φίλησα και ανταποκρίθηκε σαν να περίμενε αυτό ακριβώς από μένα. Πάσχιζα να τη γοητεύσω, με την υποστήριξη μερικών χαρτονομισμάτων παρατημένων στο μικρό κομοδίνο. Τα γοητευτικά της μάτια γλάρωσαν και κάρφωσε το βλέμμα της επάνω μου, ένα βλέμμα σαν ανοιχτό στόμα φιδιού που με τραβούσε επάνω της. Η Macy φιλούσε υπέροχα. Άπλωσε νωχελικά τα χέρια της πάνω στους ώμους μου για να μπορέσει να έρθει κοντά μου.

Άφησε τα χέρια μου να εξερευνούν λαίμαργα το σμιλεμένο σώμα της και να αφαιρούν τα λιγοστά ρούχα της. Αφαίρεσα πρώτα το πάνω μέρος και χάζεψα τη Macy. Ένα γυμνόστηθο μανεκέν, μια μόδα που την επιδοκιμάζω. Στη συνέχεια αποκαλύφθηκε και το υπόλοιπο σώμα της, που φοβόμουν ότι θα με αποσυντονίσει, εκπληκτικό τέχνεργο της φύσης. Εντύπωση που έκανε το τριμαρισμένο τρίγωνο, σαν οδικό σήμα που καταδεικνύει την κατεύθυνση προς την υγρή σπηλιά με την υπόσχεση θησαυρού. Η Macy συνέχιζε να με φιλάει αχόρταγα και ήχοι άρχισαν να ακούγονται μέσα από τα σωθικά μας. Αρκετή ώρα αργότερα, γονάτισε και με ρούφηξε, απαλά στην αρχή, πεινασμένα και ολικά αργότερα. Σκόπευα να χρειαστώ πρώτες βοήθειες πριν κλείσει μια ώρα μαζί της και την σταμάτησα σπρώχνοντας την σχεδόν στο κρεβάτι χτυπώντας την βίαια στους γλουτούς. Και να σκεφτείτε, ότι ποτέ δεν έχω χτυπήσει γυναίκα, εκτός αν το έχουμε συμφωνήσει … Η Macy συνέχιζε να με φιλάει όπου έβρισκε με πάθος. Το προφυλακτικό το φόρεσα σχεδόν μόνος μου και την γύρισα στα τέσσερα για να επωφελούμαι από το απίστευτο σώμα της. Η αίσθηση σε συνδυασμό με την θέα ήταν αφόρητη και θέλησα να καθυστερήσω, σταματώντας και γυρνώντας την ανάποδα με σκοπό την κλασική στάση. Η Macy, σαν σε κάποιο δικό της παιχνίδι, ενώ γύρισε, πήδησε επάνω μου πριν προλάβω να κουνηθώ. Εγώ γονατιστός και αυτή με την βοήθεια από τα μνημειακών διαστάσεων πόδια της, να αναπηδά επάνω μου, ενώ ταυτόχρονα με αγκάλιαζε και με φιλούσε. Το σμίξιμο μας είχε πλέον ξεφύγει από την δικαιοδοσία μου. Όταν λίγη ώρα αργότερα, σωστά εκτίμησε, ότι τινάζει την μπάνκα στον αέρα, έπεσε αργά προς τα πίσω κρατώντας με σφιχτά και φιλώντας παθιασμένα με άφησε να χάνομαι σε μια αυτοεκπληρούμενη προφητεία ηδονής.

Ίσως για μένα να σήμαινε διάλλειμα για ανάπαυση, για τη Macy όμως όχι. Τίποτε δεν είχε αλλάξει. Αν και είχε ξεκουμπιστεί το γερόντιο από πάνω της, αυτή συνέχιζε να φιλάει και να χαδεύει, σαν να μην είχε μεσολαβήσει κάτι. Με δική μου πρωτοβουλία και άγχος σηκώθηκα για το μπάνιο. Η επόμενη έκπληξη ήταν μόλις βγήκα από το μπάνιο. Αντίκρυσα ένα πανέμορφο ολόγυμνο θηλυκό δερβίση να στροβιλίζεται, γεμάτη από τη χαρά της ζωής, στη μέση του μεγάλου δωματίου. Μόνη, γυμνή και διαθέσιμη να χρησιμοποιήσει το κορμί της για να με βοηθήσει να μη σκέφτομαι! Με ρώτησε γελώντας «σου αρέσει;». Βρομοκοπώντας επιθυμίες σκέφτηκα τι ερώτηση ήταν αυτή …

Δε μας πήρε πολύ ώρα για να καταλήξουμε σφιχταγκαλιασμένοι να φιλιόμαστε σαν έφηβοι εραστές. Η Macy έχει το ταλέντο, την υπομονή και την ευφυία να μην συμπεριφέρεται σαν να δουλεύει σε ψιλικατζίδικο για φτηνό πήδημα. Διεγείρει τον εγκέφαλο για να αφυπνίσει το σώμα και να αποκτήσει τον έλεγχο. Ένοιωσα το συνήθως νεκρό μετά από μια τέτοια συνεύρεση πέος μου, να ξεφεύγει από την υποταγή μου, σε μια δυσεπίτευκτη στύση. Σαν ορντινάτσα που αλλάζει αφέντη. Η Macy συνέχισε απτόητη, σαν να της προσέφερα το πιο φλογερό φιλί. Όταν πια κατάφερε να υποφέρω, κατευθύνθηκε προς τα κάτω με το στόμα ορθάνοιχτο, λες και ήταν σε οδοντίατρο και μοιράστηκε τις σεξουαλικές χάρες της μαζί μου, χαρίζοντας μου στιγμές ζωώδους μαγείας …

Δεν έχει σημασία η συνέχεια. Αυτό που σκεφτόμουν αποχωρώντας χορτάτος από ηδονή, είναι ότι προσερχόμαστε σε τέτοιου είδους συναντήσεις, με τη συμπεριφορά μας στερεότυπα χτισμένη, από κακές εμπειρίες του παρελθόντος. Δυστυχώς πολλές φορές, αν όχι τις περισσότερες, οι κοπέλες συμμετέχουν σα να βρίσκονται σε παρουσίαση ταμπλό βιβάν και ο πελάτης βρίσκεται στο ρόλο κάποιου αποκτηνωμένου όντος. Μέχρι που συναντάμε μια Macy, με μια μεθυσμένη γοητεία, που κατεβάζει με αυθάδεια τα κάδρα από τους τοίχους του μυαλού μας, ξαναφτιάχνει τις αναμνήσεις μας και μας δημιουργεί ένα νέο παρελθόν …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, pannap και 65 άλλα μέλη

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2017
Άψογος και πάλι φίλε μου! Καπέλο
Η χαρά και η πληρότητα των αισθήσεων δεν κρύβονται!
Το φωτεινό πρόσωπο, άλλωστε, ο μόνος αδιάψευστος μάρτυρας...Ματάκι
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
28 Απριλίου, 2017
Πως ψήλωσε 15 πόντους καλέ;
28 Απριλίου, 2017
Υποκλίνομαι!
28 Απριλίου, 2017
Γυναίκα σκέτο δηλητήριο. Καταπλητκικός στην γραφή όπως πάντα. Συγχαρητήρια. Καπέλο
28 Απριλίου, 2017
Η λάμψη στα μάτια σου και το χαμόγελο στο πρόσωπό σου, μισή ώρα μετά τη συνεύρεση με τη Macy, που συναντηθήκαμε για καφέ, ήταν τέτοια που μου έδωσαν να καταλάβω την απόλυτη ηδονή που είχες νιώσει την προηγούμενη ώρα.

Πάντα τέτοια και καλύτερα αν υπάρχουν. Προσκύνημα
28 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλέ πάντα τόσο ήταν. Την είχα πολύ ώρα όρθια εμπρός μου. Αν βέβαια εσύ έχεις διαφορετική εμπειρία χρήσιμο θα ήταν να μας τη γράψεις.
28 Απριλίου, 2017
Λογοτεχνημα Χαμόγελο εύγε βλουβλου
28 Απριλίου, 2017
Όταν πια κατάφερε να υποφέρω, κατευθύνθηκε προς τα κάτω με το στόμα ορθάνοιχτο, λες και ήταν σε οδοντίατρο και μοιράστηκε τις σεξουαλικές χάρες της μαζί μου, χαρίζοντας μου στιγμές ζωώδους μαγείας

ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα

Υποκλίνομαι στο επίσης μεγάλο γλωσσοπλάστη τιμημένο μέλος της ομάδας Γερο-μύστης που άνοιξε νέους ορίζοντες στον ορισμο της πληρωμένης και εφήμερης ηδονής

Ε ? ειδατε πως τα λεω ο μπαγάσας
E
Excalibur
28 Απριλίου, 2017
Εξαιρετο δοκιμιο.
(Updated: 29 Απριλίου, 2017) 28 Απριλίου, 2017
Εύγε, φίλε μου. Και πάλι εύγε. ΄Εχεις ταλέντο.ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
και όχι μόνο στη γραφή
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2