Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι στις 14.10 . Μετά την βόλτα μου στα σπιτάκια της Διδύμου και την κατάθεση στην Αντριάνα στο Διδύμου 22 συνέχισα την βόλτα μου στα μεγάλα νούμερα της Φυλής .Στο σαλόνι η υπηρεσία μου ανέφερε ότι έχει δύο καινούργιες κοπέλες... έτσι περίμενα να τις δω .
Πρώτη κοπέλα η γυρολόγος μίλφ Μαρίνα , δεύτερη κοπέλα η Αλίνα...δηλαδή η Ροντίκα από Ιάσωνος 19β και Κολωνού 11 , ξανθιά με κανονικό σώμα , ανοιχτόχρωμα μάτια , ωραίο κώλο και ακόμα καλύτερο στημένο στα τέσσερα , μικρό βυζί και τατού χαμηλά στο στομάχι , στο χέρι τα ονόματα των δύο γιων της και αστεράκια στον αυχένα. Πρόγραμμα και για τις δύο ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , ενώ κάνουν και παρτούζα.
Επέλεξα την Αλίνα , πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Μερικά λεπτά αργότερα ήρθε στο δωμάτιο , με ρώτησε πως με λένε , από πού είμαι και αν είμαι παντρεμένος , αυτή είπε ότι είναι από Μολδαβία 23 ετών...
Έβγαλε μόνο το μαύρο στρίνγκ χωρίς να βγάλει το σουτιέν της , ανέβηκε από πάνω μου και για ώρα ασχολήθηκε με τις ρόγες μου γλύφοντας και ψιλοδαγκώνοντας , ενώ ταυτόχρονα έπαιζε τον πούτσο μου , μετά από λίγο με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό για την πίπα , πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πολύ καλή δεν της το είχα και μάλιστα αν ήταν λίγο πιο υγρή και έγλυφε και αρχίδια θα ήταν σούπερ , συνεχόμενα deep throats και εναλλαγές ρυθμού με έγλυφε για πάρα πολύ ώρα , την σταμάτησα , την έφερα κοντά μου και άρχισα να την φιλάω στον λαιμό και εάν δυο πεταχτά στα χείλη μίας και γλωσσόφιλα δεν έδωσε , της είπα να βγάλει το σουτιέν της και απάντησε ότι έχει μικρό στήθος , της είπα ότι δεν γίνεται να έχουν όλες μεγάλο , το έβγαλε , αισθανόταν κάπως αμήχανα και με απολογητικό ύφος(που δεν χρειαζόταν βέβαια)είπε ότι παλιότερα είχε μεγαλύτερο και πιο σφιχτό αλλά μετα τους δυο θηλασμούς έγιναν έτσι...
Πέρασμα προφυλακτικού και ερώτηση για το πώς θέλω , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , το έκανε στήθηκε στα τέσσερα κάθετα στο κρεβάτι για να κοιτάζει τον καθρέπτη , το στήσιμο της πάρα πολύ καλό , φοβερή κωλοτρυπίδα που δεν την δίνει και υπέροχο μουνάκι , έσκυψα από πίσω της και την έγλυψα λίγο αλλά ήθελα να την γαμίσω και μπήκα γρήγορα γρήγορα στο μουνάκι της . Την γαμούσα δυνατά , αντέχει μια χαρά , αναστεναγμοί και καυλωτικές εκφράσεις του προσωπου της σημπλήρωναν το σκηνικό και όλα πήγαιναν καλά μέχρι που άρχισε να μου πέφτει , κάτι οι συνεχόμενες καταθέσεις από χθες το απόγευμα , κάτι τo ξενύχτι και κάτι ότι μεγαλώνουμε δεν ήθελε και πολύ . Σταμάτησα , μου είπε να ξαπλώσω και άρχισε να μου τον παίρνει πίπα πάλι μέχρι που μου σηκώθηκε πάλι , συνεχίσαμε σε ιεραποστολική στάση για κάνα τρίλεπτο όπου άρχισε πάλι να μου πέφτει , σε αυτό το σημείο της είπα να το αφήσουμε και ότι μπορεί να φύγει , με κοίταξε και είπε ότι δεν έχω τελειώσει , της απάντησα ναι αλλά δεν το βλέπω ...μου είπε να ξαπλώσω , έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε πάλι τον πούτσο μου στο στόμα της , μου έπαιρνε πίπα και έπαιζε το μουνάκι της , μετά από λίγο έχυσα στα βυζάκια της .
Σηκώθηκε πήρε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και πήγε στο μπάνιο να πλυθεί , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 20λέπτο , κοπέλα με ωραίο κορμί , πάρα πολύ καλή πίπα , καλά στησίματα και πάνω από όλα τουλάχιστόν στην περίπτωση μου πολύ υπομονή. Από μένα πάντως κέρδισε τουλάχιστον άλλη μια συνέδρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.448
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού