Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι στην 13.20 . Βόλτα μόνο στα σπιτάκια της Διδύμου , μπαίνοντας στο σαλόνι η υπηρεσία είχε συναλλαγή με κάποιον αλλοδαπό μικροπωλητή , μου είπε να περάσω μέσα και έρχεται. Μου ανακοίνωσε ότι δουλεύουν δύο κοπέλες η Ναταλί και η Αντριάνα , κάνουν και οι δύο το ίδιο πρόγραμμα δηλαδή ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα , ενώ μπορώ να της πάρω και σε παρτούζα. Η Ναταλί η γνωστή καστανή κοπελίτσα με κανονικό σώμα και μικρό βυζί , η Αντριάνα ξανθιά με κανονικό σώμα(αλλά όχι τελείως σφιχτό)με 3άρια βυζιά. Την Ναταλί την έχω δοκιμάσει οπότε επέλεξα να δοκιμάσω την Αντριάνα αν και στο σαλόνι είχε λίγο υφάκι...
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από μερικά λεπτά ήρθε στο δωμάτιο , μιλάει ελληνικά και αγγλικά , είπε ότι είναι από Ρωσία 26 ετών. Αφού έβγαλε τα εσώρουχα της την πλησίασα και ασχολήθηκα αρχικά με τις βυζάρες της και στη συνέχεια με τα γεμάτα κωλομέρια της. Μου είπε να ξαπλώσω , ανέβηκε από πάνω μου , με φίλησε σε λαιμό και στήθος ενώ μου έδινε και πεταχτά φιλιά στα χείλη , κατέβαινε όλο και πιο κάτω φιλώντας με μέχρι που έφτασε στον πούτσο μου , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε μωρομάντιλο με σκούπισε , η πίπα της γενικά ήταν μέτρια αν και προσπαθούσε , έτσι συμπεραίνω ότι δεν είναι ότι δεν θέλει και το βλέπει τυπική διαδικασία απλά της λείπει η τεχνική . Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 , το έκανε , έγλυψα το μουνάκι της , έδειξε να της αρέσει και ν το απολαμβάνει ενώ όσο την έγλυφα δεν μου έπαιρνε πίπα.
Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση της είπα να ανέβει από πάνω , καλή συμμετοχή και αναστεναγμοί , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , καλό στήσιμο ,αντέχει και σε πιο δυνατούς ρυθμούς , την πήρα για λίγο πισωκολλητά μέχρι που περάσαμε και σε τρίτη στάση όπου εδώ μείναμε και πιο πολύ , ιεραποστολικό σε διάφορες παραλλαγές , είχαμε βρει ρυθμό ενώ σε αυτή την στάση ανταλλάξαμε και πολλά παθιασμένα γλωσσόφιλα. Όταν κατάλαβα ότι θα τελειώσω της είπα να μου τον πάρει στο στόμα , μου διευκρίνισε ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα και ότι μπορώ να χύσω στο σώμα της .
Βγήκα από μέσα της , αφαίρεσα το προφυλακτικό και ανέβηκα από πάνω της , πλησίασα τον πούτσο μου στο στόμα της, άρχισε να με γλύφει αλλά πιο πολύ να μου τον παίζει με το χέρι της , μετά από λίγο τελείωσα στα βυζιά της . Μου ζήτησε να της δώσω μωρομάντιλο να πάρει τα χοντρά .Σηκώθηκε πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε .
Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά , κοπέλα με μέτρια πίπα , καλή διάθεση παρόλο που στο σαλόνι είχε υφάκι , καλή συμμετοχή και καλά στησίματα , αξίζει μια δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 25, 2017
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.804
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού