Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την μαριλου δεν την είχα συναντήσει τόσο καιρό λόγο το ότι γενικα δεν μου αρέσουν τόσο πολύ οι πλαστικουρες και γενικά η μαριλου μου βγάζει μια αγριάδα άλλα κατι οι καλες κριτικες κατι το οτι ηθελα να παω με πορνοσταρ πήρα την απόφαση και την συνάντησα έπειτα από εύκολη συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια κ έπειτα από 20 λεπτά η κοπέλα ήταν στο χοτελ.Η πρώτη εντύπωση ήταν θετική όταν άνοιξα την πόρτα,πιο γλυκό πρόσωπο απ οτι στις φωτο,χαμόγελο και γενικά θετική διάθεση,ανταλλάξαμε λίγες κουβέντες και μου ξεκίνησε μαεστρικο τσιμπούκι με σάλιο και μου τον έπαιρνε όλο μέσα με πάθος στο στοματάκι της.Επισης έγλυφε με μανία τα μπαλάκια και απο κάτω.
Όσο άφορα το σεξ η κοπέλα τα δίνει όλα,προσαρμοζεται στα θέλω του πελάτη είτε αυτά είναι γφε είτε πσε.Δοκειμασαμε ιεραποστολικο,στα 4 κ με αυτήν από πάνω,σε όλες τις στάσεις τα έδωσε όλα,δεχόταν αδιαμαρτυρητα μπατσες στα κωλομέρια,έβγαζε κραυγές ηδονής και πάντα η συμμετοχή της ηταν στο κοκκινο.Μετα από 40λεπτη μάχη έχυσα στο στόμα της με την μαριλου να τα φτύνει στο μπανιο αφού με είχε στραγγιξει.Ακολουθησε μπανακι και απ τους δυο μας και αποχώρηση μιας και ο χρόνος είχε τελειώσει
Ο χρόνος πέρασε νεράκι και σιγουρα έπρεπε να την πάρω περισσότερη ώρα επειδή η μαριλου σίγουρα αξίζει παρόλο το υψηλό κασέ της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2017
Με βάση τα νεα δεδομένα, νομιζεις οτι γαμησες την marilou...η κανονικη οπως λεει δεν το δινει, αρα εσυ μάλλον πηρες marilou απο τα... Lidl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1