Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έκανα μπάνιο σε αιθέρια έλαια, έβαλα λοσιόν σώματος κ ενυδατική κρέμα προσώπου. Ξεκίνησα για το μεταξουργείο, πέρασα
μέσα απο το θησείο, εκεί πίσω απο ένα θάμνο μου πήρε τσιμπούκι η Frida Kahlo, φόραγε ένα δερμάτινο μπουφάν, την έχυσα
στο στόμα κ της το έκλεισα με το χέρι μου για να τα καταπιεί. Άφησα σάλιο να στάξει απο το στόμα μου μέσα στο δικό της, είχε γεύση
τσιγάρου η γλώσσα της. Λίγο μετά την μία έφτασα στο μεταξουργείο πάνω σε μία ζέβρα, μπαίνοντας εδώ σε αυτά τα οικοδομικά τετράγωνα, περνάω σε άλλο
κόσμο, υπάρχει ενας στρογγυλός κλοιός στον ουρανό σαν ηλεκτρομαγνητικό πεδίο, περιβάλει το μετάξι, μόνο που αυτός δεν έχει γύρω του μικρές
λάμψεις ενέργειας αλλά σημάδια παρακμής κ σαπίλας, είναι ράμματα πάνω στους δρόμους κ στο δέρμα όσων περπατούν εδω, είναι φορτίο.
Το Τσερνόμπιλ του έρωτα , η ραδιενέργεια μετά την έκρηξη στόν αντιδραστήρα το κατέστρεψε κ άφησε πίσω υπάρξεις ερείπια, μεταλλαγμένες εικόνες κ κινέζους ρομπότ εκτροφείς σκύλων.
Η μιζέρια λατρεύει τον πούτσο για αυτό κ οι πουτάνες είναι ζεστό χέρι στο μέτωπο για τους καυλωμένους, για αυτούς που
έρχονται για να συνομιλήσουν με γυναίκα περιμένοντας το πρώτο λεπτό πρίν το γαμήσι κ τα δευτερόλεπτα μετά απο αυτό ενώ οι πουτάνες φοράνε μπροστά στον καθρέπτη τα εσώρουχα τους , για τους κενούς, για αυτούς
που τους έδεσαν σε αγροτικό κ τους έσυραν σε χαλικόδρομο, για αυτούς που είχαν σεξουαλικές εμπειρίες στο προαύλιο του κατηχητικού.
Το μπουρδέλο που χαραμίστηκα, θυμάμαι οτι παλιά μύριζε λαδερές βραστές μπάμιες κ βρώμονερα, όχι πλέον ομως.
Στην μεγάλη αυλή του hostel είδα τον Βασίλη Τσιβιλίκα με ανοιχτό πουκάμισο κ κρεμασμένο ξυραφάκι, ήταν γλοιώδης, φαντάστηκα το αποκρουστικό αρωμά του, έριξα την στάχτη μου
στον αφαλό μίας πολωνέζας καθαρίστριας. Aκούω λαϊκούς γέρους να παραμιλάνε σε χαρτοπαικτικές λέσχες, συνέχισα, εισήλθα.
Στο σαλόνι βγήκε η Τάνια, μια χοντρή Μιλφ με μακρύ μαύρο κατσαρό μαλλί κ μεγάλα βυζιά. Δεν είχε ίχνος ντροπής κ ενοχής πάνω της, φάνηκε άριστη
επαγγελματίας, αυτές τις πουτάνες θα έπρεπε να τις σφραγίζουν , να έχουν iso κ πιστοποίηση ποιότητας ώστε να αποφεύγουμε να δίνουμε
λεφτά για να γαμάμε σακιά με βαλκανικό αλεσμένο κιμά. Έβαλε το χέρι στον πούτσο μου κ τον χάιδεψε, αυτό με καύλωσε αυτόματα, πλήρωσα.
Ήρθε στο δωμάτιο, ήταν απόλυτα συμβιβασμένη με την κατάσταση της. Έπιασε τα χέρια μου κ τα έβαλε στα τεράστια βυζιά της, μου δημιουργήθηκε
μια ευφορία κ μια πληρότητα, μαζεύτηκε αέρας στα πνευμόνια μου, μετά το βέλασμα πίπα με καβάλησε ανάποδα, έβλεπα την πλάτη κ την κωλάρα της,
έβαλα τις παλάμες μου πάνω της, ανεβοκατέβαινε κ τα αρχίδια μου πονούσαν μου είπε να αλλάξουμε στάση. Ξάπλωσε στα πλευρά κ τον έβαλε στο στόμα ξανά ενώ εγώ ήμουν στα γόνατα,
έγειρα κ χάιδευα τα μπούτια της τον κώλο της αλλά κ το λίπος της κοιλιάς, την ασχήμια την ατέλεια. Οδήγησε το χέρι μου στο μουνί της, ήθελε να παίζω την κλειτορίδα
της αλλα το εγχείρημα ήταν δύσκολο, χάθηκα στον παχουλό υγρό λαβύρινθο, εκτόπλασμα απο ακτινίδια λίγο πριν τη ψύξη του.
Ακολούθησε πισωκολλητό, χάιδεψα κ φίλησα την πλάτη της, μετά ιεραποστολικό, κρατήθηκα ελάχιστα να μήν τελείωσω ήθελα να διαρκήσει λίγο ακόμα η πληρότητα, έβαλα την μούρη μου στίς βυζάρες, τα χέρια μου στην μέση της, αγκάλιασα το αεροπλανοφόρο, της είπα οτι θέλω να χύσω μέσα της.
Με αριστερόστροφη κυκλική κίνηση του χεριού πάνω στο τιμόνι πάρκαρα το επικαθήμενο φορτηγό μέσα σε περιορισμένο χώρο, το ξεφύσημα του αερόφρενου
ήταν το χυσιμό μου, άδειασα. Αυτό το γαμήσι ναι άξιζε, λίγο μετά έδωσα τα τελευταία 10 ευρώ μου για να γαμήσω μια αντιεμπορική αλβανίδα απέναντι.
Public humiliation σε τζιβάτες πάνκισες , όταν την γαμάς βάλτην να γαβγίζει. Μωαμεθανοί γαστρεντερολόγοι κάνουν γαστροσκόπηση
σε γαμιάδες του μεταξουργείου για να εντωπίσουν τον πολύποδα αποτυχίας. Έκχέω ψυχοτροπικά μέσα σε κωλοτρυπίδες προχωρημένης αποσύνθεσης που ονειροπολούν. Ερωτεύτηκες μία πουτάνα αλλά ντράπηκες για αυτό. θέλω να
πηδήξω την τσατσά οπως ένας φίλος στην λιοσίων σε ένα κρύο δωμάτιο. Αυτογνωσία, επίγνωση κ της δικής μας αθλιότητας, αδειάζω κ γεμίζω
μέχρι να βρω κάτι να χάσω, ξεφορτώνω βάρος κ σπέρμα. Μνημόσυνο στον Αμαέκι Ότιτζι, καθαρτικές βόλτες εξομολόγησης, τίμιες ανταλλαγές αληθινές.
Fleetwood Mac teeell me lies teeell me sweeeet little lies, xαμογέλασα 23 φορές, κούρνιασα σαν εξωγήινο χέλι κ ξεψύχησα στο μεταξουργείο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
grindcorefucker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
618
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vltepdr, gauguin, brdla1000 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
27 Απριλίου, 2017
ωραιο
DN
Duke Nukem
27 Απριλίου, 2017
Που είσαι ρε ΤΙΤΑΝΑ;

Μας έλειψεςΝαι!Ναι!Ναι!
27 Απριλίου, 2017
"Η μιζέρια λατρεύει το πούτσο"
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
28 Απριλίου, 2017
Προσκυνώ!!
28 Απριλίου, 2018
Κείμενο αντάξιο ενός Μπάροουζ.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6