Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642139
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τρία χρόνια, πάνε απο τότε που είχα διαβάσει για την Μονικα, δούλευε ακόμα στο μασατζίδικο της Ζάνας, αλλά ποτέ μου δεν την είχα πετύχει ελεύθερη. Και επιτέλους την βρήκα ελεύθερη στο μαγαζί πριν λίγο καιρό Ναι!. Ομορφη γυναίκα Έρωτας μελαχρινή, στήθος πεταχτό ωραίο κόλο και πόδια και πρόσωπο γυνάικας περπατημένης αλλά όχι πρόστυχο. Αυτό που λές σιγανά ποταμάκια. Την επέλεξα και με πέρασε στο δωμάτιο όπου με άφησε να φρεσκαριστώ.
Μετά το μπάνιο την περίμενα στην άκρη του κρεβατιού μέχρι να μπεί. Μπαίνει μέσα, κλείνει την πόρτα πίσω της και με κοιτάει και χαμογελάει πονηρά και με χαιρεταει. Εβγαλε την ρόμπα της και εμφανίστηκε κάτω απο τα εσώρουχά της ένα φιδίσιο κορμί, με πολυ ωραία κοιλιά και σφιχτό κόλο. Γονάτισε και τράβηξε την πετσέτα απο τα πόδια και έπιασε τον πούτσο μου και έπαιξε με αυτόν απαλά με την γλώσα της και το στόμα της. Μου άνοιξε τα ποδια για να μπορεί να κινηθεί και άρχισε μια πίπα βαθιά και υγρή με αρκετά περάσματα απο τα αρχίδια και με κοίταγε συνέχεια με το βλέμα της και αυτό ήταν όλα τα λεφτά. Δεν την άφησα να συνεχίσει, την σταμάτησα και της ζήτησα να μου κάνει αισθησιακό μασάζ. Με έβαλε στο μασαζοκρέβατο και με έστειλε αδιάβαστο. Αφου μου έκανε τις κλασικές κινήσεις για να με ερεθίσει αργά χωρίς ίχνος βιασύνης, έβαλα μπόλικο λάδι στα χέρια της και μου έκανε μασάζ στον πούτσο. Ναι στον πούτσο. Τρελάθηκα ποτέ δεν είχα αισθανθεί έτσι. Δεν πίστευα ότι μπορείς να κάνεις μασάζ επάνω στον πούτσο. Μου είπε ότι αυτό είναι ταντρικό μασάζ Χμμμ;. Χρόνια είχα να τον νιώσω τόσο σκληρό και ζεματιστό τον πούτσο μου. Μετά αρχισε πάλι να μου γλύφει τα αρχίδια και να μου τα ρουφάει και παράλληλα μου τον έπαιζε με το χέρι, και εγώ ήμουν έτοιμος να χύσω για αυτό την σταμάτησα. Σηκώθηκα και την έβαλα να ξαπλώσει και αυτή στο μασαζόκρέβατο και άρχισε να περιποιούμε το μουνάκι της που ήταν πεντακάθαρο, για κάμποση ώρα. Αυτή μου το ανταπέδωσε με κραυγούλες και επιφωνήματα όπου σε μία φάση μου βουτάει το κεφάλι με τα χέρια της με κλειδώνει μετα πόδια της και σπαρτάρισε σιωπηλά, μάλλον τελείωσε γιατί αυξήθηκαν και τα υγρά της. Μετά της σήκωσα τα πόδια και μπήκα μέσα της και άρχισα σιγά σιγά το σφυροκόπημα. Στην συνέχεια την έστησα στα τέσσερα, επάνω στο κρεβάτι και την πήδαγα όσο σκληρά μπορούσα και αυτή άρχισε να φωνάζει να κάνω πιο δυνατά, ώσπου κάποια στιγμή δεν κρατήθηκα και τελείωσα. Ετσι είχα χρόνια να τελειωσω Ναι! Ναι!.
Και σε αυτό το σημείο θέλω να σταθώ. Πρώτη φορά την έβλεπα, και μου έβγαλε πράγματα που δεν μου τα βγάζει καμιά φυσιολογική γκόμενα που έχω σε αυτή την ηλικία. Πρώτη φορά με εβλεπε και με περιποιήθηκε σαν να ήμουν χρόνια πελάτης της, και άφησε τον εαυτό της να καβλώσει και να το ευχαριστηθεί και η ίδια. Απο τις λίγες φορές που ένιωσα ότι τα λεφτά μου πιάσανε τόπο και μάλιστα αισθάνθηκα ότι πλήρωσα και λίγα για αυτό που έζησα. Οταν ξανακατέβω Αθήνα σίγουρα θα τρέξω να την ξαναδώ. Σε ευχαριστώ Μόνικα Προσκύνημα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Beirut

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Απριλίου, 2017
ΜΟΝΙΚΑΡΑ! Φανταστική γυναίκα με απίθανο συναίσθημα παρόλη την δύσκολη δουλειά που κάνει.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1