Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κανονικα δεν ειχα προγραμματισει επισκεψη στο Μεταξι αλλα μετα τη δουλεια ειχα κατι περιεργες καυλες που επρεπε να εκτονωσω αμεσαMoney MouthΚατηφορισα γυρω στις 22.00 παρα.Η κινηση σχετικα αραιη και αρκετα μπουρδελα κλειστα.Στο Ιασωνος 31 στο μπουντρουμι η κλασσικη Μονικα ειχε πιαστει απο τον στυλο και στριφογυρναγε.
-σιγα,θα ζαλιστεις και θα πεσεις.
-'ελα,θελω να εισαι ο τελευταιος για σημερα',μου λεει η τσατσα
-δικος σου τελευταιοςΧμμμ;
-οχι μωρε,της κοπελας,να κλεισουμε ομορφα
-δηλαδη να γαμηθει η αλλη κουρασμενη,να βγαλεις ενα ευκολο δεκαρικο και να το κλεισετε.μην το παρεις προσωπικα αλλα αλλη φορα.
οχι μωρε,τι προσωπικα.
Τελος παντων ,στριφογυρναγα εδω και εκει,προβληματισμενος,αν και ειχα πει δεν θα ξαναμπω στο υπογειο στο 30 εξαιτιας της υγειονομικης επικινδυνοτητας,λεω δεν γαμιεται,ας μπω μηπως βρω τιποτα καλο να γαμησωΜαλακία
Ο κλασσσικος χοντρος μπογος που κανει την τσατσα,στρογγυλοκαθισμενος στο σαλονι,ουτε να κουνησειΘυμόςΕκει,σαν τον Βουδα,εχει πιασει αραχνες και πεταει το καλαμι,ολο και καποιος θα τσιμπησει.Τσιμπησα και γω,οχι απο τον Βουδα αλλα απο την Ζωη.Ημουν στο σαλονι με 2-3 πακι,με το που παω να φυγω..
-που πας εσυ;
κλασικη ερωτηση ωστε να προσωποποιησουν το ψαρεμα,οτι οκ,ολοι φευγουν αλλα εγω εσενα θελωΜαλακία
Με τα πολλα πλησιασα
-τι που παω,βολτα
-περνα να περασεις καλα
-θα γαμηθεις καλα μεσα;
-ναι,ξερω να γαμιεμαι.
-η κοπελα δεν κανει μαλακιες στο δωματιο΄',να λεει και το ποιηματακι της απο διπλα ο Βουδας.
Η αληθεια ειναι οτι την ειχα δει καμια 30 φορες στον οροφο,ολο και ελεγα να την δοκιμασω,το θυμοταν και αυτη,οποτε λεω δεν γαμιεται,ας περασω.
Η Ζωη ειναι μια Αλβανη,30-35 την κοβω,πολυ κοντη,αδυνατη,οχι σκινυ ομως,καστανη,προσωπο με γωνιες και εντελως ανυπαρκτο βυζιMoney Mouth
Εδωσα το δεκαρικο στον μπογο και περασα στο μεσα αθλιο δωματιο αφου ζητησα 5λεπτο.Μεσα τιποτα δεν αλλαξε,η κωλογρια ειναι μονο για να εισπραττει τα λεφτα,δεν κουναει για κανεναν αλλο λογοΘυμόςΘυμόςΘυμός
Πλυθηκα στον μονιμως βουλωμενο νιπτηρα,εμεινα με καλτσες και μπλουζα και μετα απο λιγο την φωναξα να μπει.Η αληθεια ειναι οτι ημουν ηδη καυλωμενος,η πουτσα σχεδον καγκελο,ενοιωθα οτι δεν θα κρατουσα για πολυ,ηθελα απλα να ξεφορτωσω.
Μπηκε ευδιαθετη η Ζωη.Με το που ειδε την πουτσα ορθια η καλυτερη της.περασε καποτα με την μια.δεν ξερω αν θα εκανε τιποτα προκαταρκτικα αν ηταν πεσμενηΧμμμ;
εσκυψε για τσιμπουκι.τον πηρε στο στομα και αρχισε.μετα απο λιγο αρχισε να τον παιζει ταυτοχρονα.
-μην βαζεις χερι
-και πως,μονο με το στομα;
τελος παντων,κρατα τον απο τη βαση αλλα μην τον παιζεις
συμμορφωθηκε.ταυτοχρονα χουφτωνα τις θηλες της,ειπαμε βυζι ουτε για δειγμαΚεφάλι σε τοίχο!
σχετικα γρηγορα ρωτησε πως θελω.
-κατσε απο πανω.
εφτυσε το μουνι της και καθισε στο καυλι μου.αρχισε να ανεβοκατεβαινει με καλο ρυθμο.τον εβαλε ολο μεσα
-'ετσι γαμιεται η Ζωη'!!
-Πως δηλαδη;
-ετσι,τον βαζω ολο μεσα!
-με ποσους εχεις γαμηθει σημερα;
-οκ,καλα πηγα,αριθμο δεν λεμε
-φραγκα βγαζεις;
-ισα ισα να ζουμε
δεν θα αντεχα πολυ.
-γυρνα στα 4 να σε γαμησω λιγο
γυρισε προθυμα,εβαλε ενα μαξιλαρι απο κατω και στηθηκε καλα.τον εχωσα μονομιας στο μουνι της και αρχισα να επιταχυνω.της ανοιξα τα κωλομερια.η κωλοτρυπιδα της φανηκε αρκετα δουλεμενηMoney Mouth
τη γραπωσα και αρχισα να χυνω στο μουνι της.την προειδοποιησα μην τραβηχτει πριν στραγγιξω και το επραξε υπακουα.
-ρε τι μας εκανες,χυσαμε στο πενταλεπτο
-τοσο καυλα ειναι η Ζωη;ρωτησε,απαντωντας ταυτοχρονα,στον εαυτο της ουσιαστικα.
-Πριν,ενας ειχε πιει,δεν μπορουσε να χυσει και πληρωσε 5 φορες πανωMoney Mouth
-μαλισταΚεφάλι σε τοίχο!να δουλευεις 2 μερες,να στα φαει η αλλη σε μια ωρα για πλακαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
-να σε ρωτησω,ποσο καιρο δουλευεις;
-ενα-δυο χρονια
-πως βρηκες τη δουλεια;
-απο το ιντερνετ..τωρα οτι θελεις το βρισκεις εκει.ηρθα μονη μου και ζητησα δουλειαΝαι!Ναι!Ναι!
και να ξερεις,κρεμα δεν βαζω ποτε.για να καταλαβαινεις και συ κατι
-και αν πονας;
-φτυνω το μουνι μου με σαλιο μου ειπε και εκανε και την αναλογη κινηση
τελος παντων,αλληλοευχαριστηθηκαμε και βγηκε.πλενομαι,ντυνομαι και βγαινω.Η πονηρογρια,που στο μεταξι την ειχα ακουσει να μιλαει Αλβανικα με την Ζωη καθιστη στο σαλονι.Το σαλονι ηδη ψιλογεματο,σιγουρα με πακι,δεν θυαμαμαι αν ηταν κανας λευκος.ενω λοιπον βγαινω και ειμαι το σαλονι μου λεει μπροστα σε ολουςΘυμόςΘυμός
-τοσο γρηγορα;σε δυο λεπτα τελειωσες.ΘυμόςΘυμός
-'Τι λες μωρη;'Χμμμ;Χμμμ;της λεωΘυμόςΘυμός
καθως της το ελεγα,πριν καταλαβει το τι λεω,γυρνα προς σε οσους ηταν στο σαλονι και λεειΘυμός
-'τελειωσε σε δυο λεπτα'
Καλα το θεμα δεν ειναι προφανως αν τα λεπτα ηταν 2 η 5.
ΕξεραγγηνΘυμός
-ΣΚΑΣΕ ΜΩΡΗ ΜΑΛΑΚΩ,,τι καθεσαι και λες στον καθε ασχετο,δεν ντρεπεσαι καθολου;
οι πακι σαστισαν.
προσπαθησε να απολογηθει.και οχι,πλακα εκανα,και συγνωμη,και να περασεις και αλλη φορα και κατι τετοιες πιπες.
ειχε ανοιξει τους ασκους του Αιολου ομως.
-βουλωστο μωρη, που ολη μερα εισαι καθιστη,το μπουρδελο βρωμαει,δεν κουνας,και εχεις το θρασσος να ειρωνευτεις κιολας.της ελεγα και αλλα,στο τσακ ημουν να της πατησω κλωτσιδι ετσι που καθοταν,τελικα οσο μανουριαζα πρεπει να μπηκαν 2 παλικαρια,Ελληνες,καταλαβαν το σκηνικο και με ηρεμησαν,μπηκαν ουσιαστικα αναμεσα και βγηκα προς τα εξω ενω η γρια ελεγε κατι συγνωμες και πιπες,καθιστη παντα,σε ολο το σκηνικο ουτε που σηκωθηκεΚεφάλι σε τοίχο!
Τωρα που το σκεφτομαι παιζει να ειναι και πραγματικα ηλιθιαMoney Mouth
Ενω τα αρχιδια μου αδειασαν επιτυχως απο τη Ζωη,η τσατσα μου τα φορτωσε στο καπακιΚεφάλι σε τοίχο!
Με την Ζωη δεν θα ξαναπηγαινα,κυριως λογω οτι εμφανισιακα ειναι στο μετριο αν και οι υπηρεσιες της ηταν σχετικα καλες.Για ενα αδειασμα ηταν καλη.
Οσο για την τσατσα,δεν ξαναμπαινω μιας και ειναι τροφιμος εκει μεσα,το μπουρδελο βρωμοκοπαει και ζεχνει,και αν ξαναμπω θα ειναι για να την τραμπουκισω.Οχι οτι θα ιδρωσει το αυτι της αλλα λεμε τωραΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2017
Όνομα κοπέλας
Ζωή
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, 968, dodinos και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Απριλίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!
26 Απριλίου, 2017
Πολλά βαρύς βλέπω.
Αν έβγαινε όμως κανάς αλβαναράς μπράβος με καμιά πεταλούδα να σε έβλεπα Ματάκι
O
Oratios1980
27 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!Ναι!
27 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για αυτο τον λογο τυπακι κανω street fighting και παω για το δευτερο danΜατάκιεσυ με ποιον εισαι αραγεΧμμμ;με τον Αλβαναρα μπραβοΧμμμ;Μαλακία
27 Απριλίου, 2017
Την ειδαν μαγκες οι αλβανοι 50 κιλα
DN
Duke Nukem
27 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nαι ρε duke.δεν χρειαζεται φοβος.απλα επαγρυπνηση.με σωστη εκπαιδευση και αυτοπεποιθηση ο καθενας στη θεση του.Ματάκι
01 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπραβος δεν θα βγει μπροστα σε τοσο κοσμο για να μην τους τρομαξει κ φυγουν ολοι μαζι για παντα τρεχοντας.Δευτερον οι μπραβοι,ειδικα οι αλβανοι μπορει να κρυβουν σιδερικο.Γι αυτο το λογο,οταν σε μια αντιστοιχη περιπτωση βγηκε ετοιμος για ολα,τον περιμενα με το δικο μου να τον σημαδευει ηδη στο στηθος.(Λογω δουλειας δικαιουμαι,οχι δεν ειμαι μπατσος).Στα 4 επεσε αρχιζοντας την κλαψα ενω πριν το παιζε Λεων,εφαγε 2 κλοτσιες στη μουρη κ ησυχασε.
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι τυπε jikΝαι!Ναι!Ναι!
10 Φεβρουαρίου, 2023
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ που ζεις?και 10 πολεμικες τεχνες να ξερεις αμα σου εμφανιστουν 2-3 μπραβοι 130 κιλα ο καθενας με σιδερικα,οπλα και μαχαιρια δε τους κανεις καλα με καμια παναγια ομως,γιαυτο και δε κανουμε μαγκιες σε τετοιους χωρους γιατι και δικιο να εχει κανεις δε θα το βρει με τιποτα.
13 Φεβρουαρίου, 2023
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ δε μετραει καν η σωστη εκπαιδευση και η αυτοπεποιθηση που λες,σου ξαναλεω αμα εμφανιστουν 2 μπραβοι 120 κιλα ο καθενας εχοντας μαζι τους σιδερικα δε τους κανεις καλα με ΤΙΠΟΤΑ,και 10 πολεμικες τεχνες να ξερεις και οση αυτοπεποιθηση να εχεις δε προκειται να τους νικησεις με τη ΚΑΜΙΑ διοτι ειναι 2 και 120 κιλα ο καθενας και τα κιλα παιζουν τραγικο ρολο στη δυναμη και εκτος των κιλων εχουν και σιδερικα,εσυ ουτε τα κιλα και των 2 δε εχεις και ουτε τα σιδερικα οι τεχνες που λες και η αυτοπεποιθηση δε σε βοηθανε καθολου μη παραμυθιαζεσαι σε νικανε στο φτερο,γιαυτο μη κανεις μαγκιες σε τετοιους χωρους γιατι και δικιο να εχεις ΧΑΜΕΝΟΣ θα βγεις.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10