Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανέβηκα τις σκάλες του μοναδικού(;) OnlyGreekάδικου του Μεταξιού.

Η τσατσά παρουσίασε τρεις κοπέλες όλες γύρω στο 1,65 ύψος:
1) Καρίνα: Μελαχρινή με μακριά ίσια μαλλιά πιο γεματούλα και με μεγαλύτερα βυζιά από τις άλλες δύο αλλά και με ελαφρώς πιο πεσμένο κώλο. Μπήκε στο σαλόνι με τσαμπουκά ρωτώντας ποιος θα περάσει, λέγοντας ότι όλοι βόλτες κάνουμε, κανένας δεν περνάει... κλπ, κλπ, κλπ, γλώσσα δεν έβαζε μέσα - μου τα'πρηξε.

2) Μάγκυ: Ξανθιά με μαλλιά όχι ίσια και γυαλιά. Η πιο λεπτή και χαζοχαρούμενη από όλες - γέλαγε συνέχεια επειδή... απλά υπήρχε.

3) Ντιάνα: Ξανθιά με καρέ μαλλιά και με το πιο όμορφο σώμα από τις τρεις όσον αφορά τον συνδυασμό πρόσωπο-στήθος-κώλος. Σαλονάριζε απλά χαμογελώντας μας και αυτό ήταν για εμένα το κερασάκι στην τούρτα της παρουσίασης που με κέρδισε.

Έδωσα το 15ευρω και πέρασα.
Το δωμάτιο από τον κατιμά του μεταξιού: Η τσατσά μου είπε να αφήσω την βρύση να τρέχει για να μην βγει η μπόχα και ο νιπτήρας ήταν πολύ ψηλός για μπουρδέλο.

Ήρθε η κοπέλα και μετά από γλυκόλογα και χάδια ξεκίνησε μια σχετικά καλή πίπα μέχρι να ετοιμαστώ.
Ξάπλωσε και μπήκα - συνήθως τελειώνω πισωκολλητά αλλά με την συγκεκριμένη συνέχισα ιεραποστολικά μέχρι το ευχάριστο τέλος.

Μιλήσαμε λίγο και αποχώρησε. Συνολικά ήταν μια καλή εμπειρία. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου και την προτείνω για δοκιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
731
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Επιρρεπής, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2017
Ρε παιδιά μια διευκρίνηση.. Μιλάμε για την ξανθουλα Ντιανα που ήταν και πριν χρόνια ??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1