Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214866
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επειδη εχω μια ταση στο καλο μασσαζ και σε συνδιασμο τα μεγαλα βυζια
και μετα απο αρκετα σχολια για την στεφανια ..που συνδιαζει και τα 2
εκανα αρχες μεγαλης εβδομαδας την αμαρτια μουΝτροπή

πρωτη φορα στον χωρο και εμεινα πολυ ευχαριστημενος
εντυπωσιακος και ιδιαιτερος για ιδρυμα ..
ωραιος και ο τροπος παρουσιασης του ροστερ ..στο μικρο σαλονακι ..μια μια στην πορτα και παρουσιαστε αρμ
στο μαγαζι οπως προειπα πηγα καρφι για στεφανια .χωρις να την ξερω ..μονο απο τα γραφομενα
πρωτη εμφανιστηκε στην παρουσιαση ..λες και το ηξερε
αλλες 7 κοπελες εμφανιστηκαν χωρις να μου κανει ιδιαιτερο ενδιαφερον εμφανισιακα καποια
αν και υπηρχαν και πιπινακια και μεγαλοκοπελες στην ομαδα
ισως να φταιει οτι πηγα για κατι συγκεκριμενο και δεν εδωσα μεγαλη προσοχη στην
παρουσιαση ..καθοτι οπως προανεφερα εμφανιστηκε πρωτη

στα του αγωνα τωρα αρκετα ευχαριστη ..πορτορικανα δηλωνει ..μιλαει σπαστα ελληνικα
δειχνει να κατεχει λιγακι το θεμα του μασσαζ χωρις
να ειναι κατι το εντυπωσιακο..προσπαθει με βαθιες πιεσεις σε ολο το σωμα δεν το λες χαιδεμα αλλα ουτε και μασσαζ
κατι ενδιαμεσο κατα την προσωπικη μου αποψη...για αλλους που δεν θελουν κατι το καλο απο θεμα μασσαζ μπορει να φανει τελειο
οσο αναφορα το στηθος που ολοι το τονιζετε ..και για αυτο αλλωστε κατεβηκα ..δεν το θεωρω τοσο μεγαλο οσο γραφτηκε ..ενα απλα μεγαλουτσικο βυζακι ..ειναι ...απλα φοραει στενους βυζοκρατηρες και μεγαλο δειχνει ...
στον δευτερο γυρο τωρα πιπα ανευ σκουφετου μετα απο δικη μου προτροπη και αφου λαδψσε και καθαρισε το εργαλειο ...
καλη χωρις χερια οχι βαθεια
ζητησε μετα να την γλυψω και εγω ..γλυφομουνι ..αλλα δεν το συνιθιζω σε χωρους μαζικης προσελευσης ..οχι οτι δεν ηταν καθαρη ..αλλα εχω τα οχι μου σε καποια θεματα ..βυζακια εγλυψα βεβαιως ..και συνεχισω πισωκολλητο οπου και μετα τελειωσα πανω στα κολωμερια της ..ολα αυτα πανω στο μασαζοκρεβατο που ολο ελεγα απο μεσα μου τωρα θα πεσει λογω εντασης και κουνηματος..αλλα τελικα σταθηκε στο υψος του για κρεβατι!!!

μια αρκετα καλη συνεδρια ...δεν θα ελεγα οχι σε επεναληψη της ..αλλα κατι το μεγαλο ροστερ κατι καποιες που λειπανε απο αυτες που εχετε αναφερει ..μαλλον θα αργησει ..αφου θα πρεπει να δοκιμαστουν και καποιες αλλες ..δοξα το θεο ..υπαρχει ψωμι ..εκει μεσαΝαι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
suncity
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
339
Πόντοι:
1.260
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2017
πως το βρίσκουμε το μαγαζί?? (είσοδος, κουδούνια κλπ)
27 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειναι κατι το δυσκολο στον αριθμο 7 της φραντζη
εισοδος στενος διαδρομος διπλα απο το μαγαζι με τα λαδια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2