Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ωραίος καιρός οπότε είπα να κάνω μια βόλτα έχοντας στο μυαλό κυρίως τα κορίτσια από την κάτω πλευρά της Διδύμου.
Ψιλομπαζίλα γενικά από μιλφ οπότε κατέληξα στο ισόγειο του 18 και στην Κατερίνα τη Σέρβα που σαφώς και ξεχώριζε!
Για όσους δεν την ξέρουν είναι ξανθό μιλφ με ωραίο για τα γούστα μου σώμα.
Στα του δωματίου η Κατερίνα είναι όπως ακριβώς τα είπε ο προηγούμενος συναγωνιστής:
Πολύ καλή,απολαυστική και χορταστική στο στοματικό της,υγρή και βαθιά όσο δεν πάει.
Ωραία στησίματα του κορμιού της ιδίως στα τέσσερα.Εκεί μάλιστα άντεξε γερό σφυροκόπημα με συνοδεία καυλωτικών φωνών και προκλητικών εκφράσεων του προσώπου της.
Μεγάλο άνοιγμα των ποδιών της στο ιεραποστολικό για ακόμη πιο βαθιά μπασίματα και στενή η αίσθηση που είχε όταν την έπαιρνα,κάτι που μου έκανε εντύπωση.
Ως επιδόρπιο,προτίμησα να τελειώσω στο στόμα της αφού προηγουμένως ξεκίνησε έναν δεύτερο γύρο μιας ακόμη πιο λυσασμένης (από την αρχική) πίπας.
Όλα τα λεφτά μάλιστα ήταν στο τέλος το στράγγιγμα στο στόμα της και η εξαφάνιση κάθε σταγόνας μου!
Στο αρκετά καθαρό δωμάτιο του σπιτιού έμεινα τουλάχιστον 15 λεπτά δίχως κάποια ενόχληση.
Σε γενικές γραμμές,πολύ καλή περίπτωση ωραίας γυναίκας που είναι υπομονετική και δεκτική,με άριστη πορνοσταρική συμμετοχή,αξίζει και προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Chaos666
Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
112
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 popov, professorx, gkan83 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού