Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Μαρία συναντήθηκα πριν από λίγες ημέρες και όπως έγραψα και στον τίτλο όλα καλά. Εκείνη την ημέρα προσπάθησα να βρω κάποιες άλλες κοπέλες που είχα σαν πρώτη επιλογή αλλά λόγο Πάσχα και άλλων λόγων δεν ήταν διαθέσιμες, οπότε έστειλα και στην Μαρία και μου απάντησε άμεσα και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με λίγα μηνύματα (στα ελληνικά) στο Μαρούσι Hotel για λίγες ώρες αργότερα που την βόλευε όπως είπε. Θα πω λοιπόν πως τα πέρασα καλά γιατί και σαν κοπέλα μου άρεσε (για αυτό που ήθελα τουλάχιστον, αλλά και γενικά σαν κοπέλα θα πω πως είναι όμορφη) και δεν μου είπε σε τίποτα όχι και θα το εξηγήσω λίγο, ο καθένας έχει τα γούστα του και ζητάει συγκεκριμένα πράγματα, για τα δικά μου γούστα λοιπόν θα πω πως την κοπέλα θα την έλεγα απλά όμορφη στο πρόσωπο, καλό σώμα και αυτό που μου έμεινε σίγουρα είναι οι καλοφτιαγμένες βυζάρες της (στο σύνολο λοιπόν όλα καλά). Ήρθε στην ώρα της, ήταν πολύ καθαρή, ευγενέστατη και δεν μου έφαγε καθόλου χρόνο. Στα του αγώνα της τον έδωσα στο στόμα και θα συμφωνήσω με τους συναγωνιστές που λένε πως κάνει ένα θόρυβο αλλά δεν μπορώ να πω πως με χάλασε και γενικά την κατεύθυνα και λίγο και μπορώ να πω πως μου πείρε πολύ καλή πίπα, καπάκια πέρασμα σκούφου και γαμήσι σε διάφορες στάσεις όπου συμμετέχει, γαμιέται καλά και αντέχει και σε πιο ψιλούς ρυθμούς (τουλάχιστον μέχρι εκεί που την πήγα εγώ), στο τέλος της τα έδωσα στο στόμα, μπανάκι και από τους δύο λίγο κουβέντα και δεύτερος γύρος αντίστοιχος με τον πρώτο. Γενικά η πίπα της μου έμεινε και κυρίως το cim στο τέλος όπου τον ρούφηξε σχεδόν όλο και τα πήρε όλα μέσα (τα έφτυσε στο μπάνιο διακριτικά) και οι βυζάρες της! Θα κλείσω όπως ξεκίνησα και θα πω όλα καλά, να γαμήσω ήθελα και να τα περάσω μια ώρα καλά και αυτό σίγουρα έγινε! Ευχαριστώ συναγωνιστές για τις κριτικές που γράφεται, ελπίζω να βοήθησα και εγώ με την δικιά μου. Να περνάτε καλά και να γαμάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
110
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, Baby face και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού