Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214026
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήρθε η ώρα μου να βάλω κι εγώ μια κριτική....

Καθώς βρισκόμουν στην ευρύτερη περιοχή, αποφάσισα να περάσω από το κατάστημα της Φραντζή 7.
Τείνω να ομολογήσω πως σε όλα τα (αρκετά) χρόνια που επισκέπτομαι τέτοιους χώρους, ο συγκεκριμένος είναι από τους καλύτερους στους οποίους έχω βρεθεί, και από άποψη χώρων αλλά και από άποψη υπηρεσιών και ρόστερ.

Είχα σκοπό να πάρω Αλεξάνδρα ή Βασιλική (καθότι είμαι πιπινολάτρης) αλλά προφανώς βρισκόταν ήδη σε δωμάτια και ποτέ δεν καταδέχομαι να ρωτήσω την σερίφισα για κάποια η οποία δεν εμφανίζεται στην σαλόνι.
Πέρασα στο σαλόνι όπως απαιτεί η διαδικασία και παρέλασαν οι Βικτώρια, Λίζα, Ελένη και Στεφανία.

Καθότι με την Βικτώρια έχω κάνει πρόγραμμα (πολύ καλή) θεώρησα πρέπον να δοκιμάσω κάποια από τις υπόλοιπες και αποφάσισα να κάνω την δοκιμή με την Ελένη. Την επέλεξα γιατί παρόλο που δεν συμβαδίζει με τα γούστα μου, είχα ένα περίεργο συναίσθημα πως με κάποιο τρόπο έπρεπε να την διαλέξω.

Η Ελένη είναι κοκκινομάλα, νταρντανογυναίκα με φυσικό 4άρι στήθος, αρκετά ωραίο πρόσωπο και σχετικά πλαδαρό σώμα - όπως φάνηκε όταν έβγαλε τα ρούχα.

Ξεκίνησε με μασάζ το οποίο ήταν αρκετά καλό, με πιέσεις όπου έπρεπε και χωρίς βιασύνη. Κατά την διάρκεια του μασάζ δεν ανταλλάξαμε ούτε μία λέξη καθώς εγώ μεν δεν είμαι καθόλου ομιλητικός από την φύση μου κι εκείνη δεν έκανε καμμία απόπειρα να ξεκινήσει κάποια κουβέντα.
Καθόλη την διάρκεια του μασάζ, δεν έγινε κανένα "αισθησιακό" άγγιγμα και καμμία "τυχαία" επαφή από αυτές που σε κάνουν να ανυπομονείς να γυρίσεις ανάσκελα, κάτι το οποίο για μένα, είναι πολύ σημαντικό πριν το "γύρισμα".

Στην συνέχεια, αφού με ρώτησε αν θέλω να γυρίσω, γύρισα και άρχισε να τρίβει τις βυζάρες της πάνω μου και κατεβαίνοντας προς τα κάτω, με πήρε στο στόμα της όπου έδειξε πάρα πολύ καλές ικανότητες στην πίπα. Πίπα βαθειά, χωρίς χέρια και με δούλεμα της γλώσσας.

Στην συνέχεια ανέβηκε πάνω μου σε στάση 69 και αφού συνεχίσαμε έτσι για κανά πεντάλεπτο, την σήκωσα, την έβαλα στην άκρη του μασαζοκρέββατου και άρχισα να την σφυροκοπάω με αργό ρυθμό στην αρχή και αρκετά έντονα στην συνέχεια.
Μετά από κανα 10λεπτο, τραβήχτηκα και αφού έβγαλα το προφυλακτικό της τον έβαλα στο στόμα όπου και με ρούφηξε μέχρι τελευταίας σταγόνας.

Συμπερασματικά, θα έλεγα πως η Ελένη είναι για τύπους που τους αρέσουν οι νταρντάνες - εγώ δεν είμαι τέτοιος παρόλο που την πήρα.
Το στήθος είναι πολύ εντυπωσιακό και το ίδιο και η πίπα της. Η συμμετοχή της αρκετά καλή σε όλο τον αγώνα - δείχνει να έχει μια προτίμηση στην πίπα στην οποία δίνει ρέστα. Παρόλο που αμέσως μετά που ήρθε στο δωμάτιο άρχισα να έχω αμφιβολίες για την επιλογή μου, στο τέλος έφυγα αρκετά ευχαριστημένος.

Δεν νομίζω όμως πως θα την ξαναέπαιρνα - εκτός κι αν βρισκόμουν σε ανάγκη - καθώς όπως είπα, δεν ταιριάζει με τα γούστα μου ή αν το έκανα θα ήταν αποκλειστικά και μόνο για την πίπα της, στο μικρό πρόγραμμα.

Στο τέλος λίγο πριν φύγω, αυτό το συναίσθημα που είχα στην αρχή - και με ώθησε να την επιλέξω - έγινε ξεκάθαρο πως προέκυψε επειδή στο παρελθόν έχω ξανακάνει πρόγραμμα μαζί της σε άλλο μαγαζί και μου έβγαινε κάποια οικειότητα η οποία και ήταν αυτή που με "παρέσυρε".

Η κοπέλα έχει δουλέψει σε άλλο μαγαζί στην ευρύτερη περιοχή με άλλο όνομα βέβαια (Έλλις) στο όχι πολύ μακρινό παρελθόν.

Ελπίζω να μην κούρασε αυτή η πρώτη κριτική μου κι ελπίζω να ακολουθήσουν κι άλλες στο μέλλον.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
58
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού