Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από μία εβδομάδα κατηφόρισα πάλι στο Μεταξουργείο Μεγάλο χαμόγελο Πρώτη κατάθεση στο στανταράκι Βερόνικα από Κολοκυνθούς 63,και αφού είχαν φύγει τα πολλά σκέφτηκα τις κριτικές του μύστη ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ Καπέλο και είπα να επισκεφτώ το Ιάσωνος 31 σε αναζήτηση ενός καλού γυφτακίου Γλώσσα Βασικά έλεγα να πάω στην Σαμπρίνα,αλλά δεν θυμόμουν σε ποιό από τα δύο ήταν,οπότε κατέβηκα στο υπόγειο,οπόυ τελευταία φορά είχα καταθέσει πριν 3 χρόνια σαν φαντάρος.Γενικά θυμάμαι ότι ήταν αρκετά βρώμικο τότε.Παρ'όλα αυτά,τώρα δεν ήταν.Κατεβαίνω τα σκαλιά,κάθομαι,βγαίνει ο δροσερός τσάτσος,ο οποίος φόραγε ροζ σκούρα φόρμα και ροζ πιο ανοιχτό μπλουζάκι Κουλ και ανακοινώνει το απλό πρόγραμμα.Βγαίνει η Μέριλιν,κάνει μια στροφή στον στύλο,και επειδή φόραγα ένα μπουφάν βαρύ με γούνα,με ρωτάει γελώντας αν κρυώνω,όχι με ειρωνεία όμως,ήταν ευχάριστη Μεγάλο χαμόγελοΗ κοπέλα είναι κανονικού ύψους,μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους,σκούρο δέρμα,όχι στυλιάρι,κανονικών κιλών,με κωλάρα εκπληκτική!Γυφτάκι εκ Ρουμανίας Ναι! Εντωμεταξύ έπαιζε ρουμάνικα τραγούδια και τραγούδαγε συνεχώς Ναι! Μου φάνηκε ότι δεν θα χάσω το δεκάρικο,πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο δίπλα από το δωμάτιο υπηρεσίας,λογικά ήταν αυτό που είχε αναφέρει ο ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ,το μπουντρούμι-πριν μπω,ρώτησε τον τσάτσο για την θερμοκρασία του δωματίου,μήπως κρύωνα,τ οποίο είναι ολύ θετικό αυτό,δείχνει ότι την νοιάζει ο πελάτης Ναι!-.Δεν έχω ξαναδει τέτοιο δωμάτιο,ένας μακρύς διάδρομος και μετά το δωμάτιο που κλείνει με κουρτίνα Money Mouth Περίεργη διαρύθμιση χώρου,παρ'όλα αυτά φαινόταν σχετικά καθαρό,αν και η κοπέλα που είπε ότι δεν είναι και τόσο,κάτι παραπάνω θα ξέρει Μεγάλο χαμόγελοΦρεσκάρισμα και αναμονή,ενώ άκουγα τα πάντα απ'το δωμάτιο υπηρεσίας λες και ήμουν μέσα,cult φάση ΚουλΜπαίνει η κοπέλα,με βλέπει να περιεργάζομαιτο δωμάτιο,και με ρωτάει αν μου έκανε εντύπωση,της λέω ότι είναι σαν σπίτι και γελάει,λέω καλά θα περάσουμε Ναι! Όταν είδα από κοντά το πρόσωπό της μου φάνηκε ίδια με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου στο μελαχρινό Ναι!Ξαπλώνουμε,χουφτώνω λίγο και μου λέει να βγάλω το μποξεράκι.Προκαταρκτικά δεν παίζουν,συνηθισμένο αυτό με τα γυφτάκια,αλλά παραμένει αρνητικό.Αρχίζει πίπα με καπότα φυσικά,σχετικά συμπαθητική και βαθιά,αλλά με δόντι Money Mouth Της χάιδευα τα μαλλιά και τα έκαν πέρα για να βλέπω,και μου λέει''Σ'αρέσουν?Και μένα μου αρέσει το μούσι σου'' Έρωτας διότι διαθέτω κλαρινομουσάρα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Εκεί της λέω ότι μου θυμίζει την Σπυροπούλου,δεν την θμόταν εκείνη την στιγμή Money Mouth και της λέω θα στην δείξω μετά.Συνεχίζει πίπα για να σηκωθεί καλά,διότι είχα χύσει πριν λίγο,και επέρχεται στύση.Χωρίς βιασύνες η φάση,θετικότατο αυτό.Αρχίζουμε με ιεραποστολικό,της λέω να βγάλει τα παπούτσια,τα βγάζει,πάω να γλύψω,αλλά μου λέει όχι γιατί τα φόραγε όλη την μέρα,δούλευε από το πρωί μου είπε Money Mouth Στα θετικά αυτό,το ότι ήξερε ότι τα πόδιαα της ήταν βρώμικα και μου το είπε,δείχνει ενδιαφέρον.Κοπάναγα αρκετή ώρα,καλή συμμετοχή με ανάσες κτλ,της βγάζω το σουτιέν,αρχίζουν τα βυζιά να πηγαίνουν πάνω κάτω,τα κρατάει επειδή την πόναγαν,περίεργο αυτό Money MouthΤης λέω δεν έχω βυζιά για να ξέρω,και αρχίζει να γελάει Γλώσσα Γενικότερα φαινόταν να γουστάρει Μεγάλο χαμόγελο Ύστερα από λίγο την γυρνάω στα 4 και μαλάκες αρρώστησα!Τι κωλάρα ήταν αυτή! Ναι!Ναι!Ναι! Έκανε πολύ καλό σπάσιμο μέσης,και άρχισα να δίνω πόνο!¨ειχα αρρωστήσει,και αν και είχα χύσει πριν λίγο,δεν άργησα να ξανατελειώσω Μεγάλο χαμόγελοΤελειώνω,και λέει ''Στα 4'',σαν να λέει ότι ξέρει ότι αυτό είναι το δυνατό της σημέιο Ματάκι.Την κρατάω να μην φύγει,μου λέει ''Δεν πάω πουθενά'' και της εξηγώ γιατί πρέπει να βγουν όλα τα χύσια για να είναι σωστό το γαμήσι Γλώσσα Σηκώνεται,ντύνεται,αποχαιρετισμός και φέυγει.Αρχίζω να ντύνομαι και έχω ξεχάσει ότι της έιχα πει ότι θα της δείξω την Σπυροπούλου Γλώσσα Μετά από 3-4 λεπτά,ξαναμπαίνει και μου λέει να της την δείξωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Της την δείχνω,τελικά την ήξερε Γλώσσα και μου λέει ''Μοιάζουμε?''.Της λέω ''Είσαι ίδια σε μελαχρινό'' ΚουλΚουλ Γελάει,με καληνυχτίζει,και μάλλον πήγε να φάει,γιατί όλο το μπουρδέλο μύριζε φαγητό,τέρμα cultίλα Ναι!Ναι!Ντύνομαι κι εγώ,καληνυχτίζω και βγαίνω στην Ιάσωνος ανάλαφρος Καπέλο
Γενικά,πολύ όμορφη κοπέλα για τα γούστα μου,απλό πρόγραμμα,αλλά γενικά είναι αρκετά θερμή!Νομίζω αξίζει μια δοκιμή!
Καλά γαμήσια μάγκες Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μέριλιν
Krang
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
390
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 wired77, aselgeia, airfather και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
24 Απριλίου, 2017
Δεν έχει άδικο, πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα, sexy Ρουμάνα Ρομά επιπέδου Φυλής, με υπέροχους γλουτούς και ωραίο νεανικό φατσάκι, σίγουρα αξίζει για μια εκτόνωση τουλάχιστον.
26 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4