Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γενικα:
Η συνάντηση εγινε λιγο καιρό πριν. Ειχα διαβασει πολλα και θετικα και αρνητικα, καποιες φωρογραφιες μου αρεσαν και επειδη εναι από τις ανεξαρτητες που είναι ευκολα προσβασιμη εκανα κινηση. Το ραντεβού κλειστηκε ευκολα.

Eμφανιση:
Ανοιγω την πορτα και βλεπω μια αδυνατη σχετικα κοπελα πολύ προχειρα ντυμενη σε στυλ ημουν λαικη αλλα επειδη εκλεισες ραντεβού πεταχτηκα και από εδώ.
Δειχνει κοντα στα 24-25 μετριου αναστηματος, το προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο μετριοτητα και προς τα κατω.
Στραβα ξεκινησε καθως εχασε την ευκαιρια να κερδισει τις εντυπώσεις στην υποδοχη.
Σωμα απλως καλο αλλα αγυμναστον εχει αρχίσει να φραμπαλεδιαζει, πολλα τατουαζ σαν φυλακοβια, βυζια σιλικονης made in Bulgaria ,κακοφτιαγμενα, καλες ρογες που καυλωνουν.


Συμπεριφορα:
Μιλαει αρκετα καλα ελληνικα, δεν τρωει χρονο, είναι όμως ξεκάθαρη η αίσθηση ότι ήρθε να κάνει δουλειά. Καπνισε μετα τον πρωτο γυρο μολις βγηλε από το μπανιο χωρις να ρωτησει. Δειχνει ψυχολογικα ασταθης. Γενικα στο ραντεβου ηταν ακεφη. Έδειχνε να βιαζεται και ενημερωθηκε από τον οδηγο μαλλον ότι πρεπει να τα μαζευει. Ευτυχως ηταν στο τσακ που ειχαμε τελειωσει.


Σερβις:
Τα φιλια ηταν με μερικη χρηση της γλωσσας αλλα βαριεστημένα.
Προτιμησε γρηγορα να παει για πιπα, αρκετα καλη.
Συμμετείχε ικανοποιητικά σχετικα, σε ότι ζητησα. Δεν πηρε πρωτοβουλιες αλλα καλο κουνημα στα 4. Μουνι αρκετα ξεχειλωμενο για την ηλικια της.
Δεν με έπεισε ουτε για pse ουτε για gfe, αν πρεπει να κανω συνεχομενα ραντεβου για να πετυχω χημεια και να μπορεσει να μου πουλησει το πακετο gfe , φεξε μου και γλιστρησα.


Συμπερασμα:
Προτείνεται για να ξελαμπικαρεις? Μάλλον Ναι
Περνας καλα? Δυσκολο να πω σιγουρα Ναι
Κανει για αγαπουληδες? Οχι.
Θα την ξαναεπαιρνα? Όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, LanciaRallye037, fouxter και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
απολυτα σωστος και αντικειμενικος!
05 Μαΐου, 2017
Το ότι ο πελάτης έχει πάντα δίκαιο όπως είχε γραφτεί παλιά εδώ παύει να υσχει.
""Μιλαει αρκετα καλα ελληνικα, δεν τρωει χρονο, είναι όμως ξεκάθαρη η αίσθηση ότι ήρθε να κάνει δουλειά"""
Χαχαχαχα άμα ήθελες εσύ να σε βγάλω και γκομενο και ήρθες σε μια Call girl και περίμενες να είμαι ειδια σαν μια σχέση σου και γκομενα σου..θαντασου.......... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΈρωταςΜεγάλο χαμόγελο
"""Περνας καλα? Δυσκολο να πω σιγουρα Ναι
Κανει για αγαπουληδες? Οχι."" ΓΙΑ ΑΓΑΠΟΥΛΙΔΕΣ δεν θυμάμαι κάπου να αναφέρω ότι ΠΡΩΣΘΕΡΏ στη υπηρεσίες μου ξευτικες αγάπες όπως ΠΡΩΘΑΝΟΣ ήθελες Μεγάλο χαμόγελο ποιες αγαπουλιδες εδώ μιλάμε να περάσουμε μια ώρα καλά εσύ σε λίγο θα πεις και για γάμους Ναι!
""αν πρεπει να κανω συνεχομενα ραντεβου για να πετυχω χημεια"" πρην σκεφτείς αν κάποτε σκευτεις να με ξαναπάρεις σκέψου ότι άτομα σαν εσένα που έρχονται για άλλο και ψάχνουν το κάτι άλλο... ΔΕΝ τα γουστάρω! Εσυ συγκεκριμένα..δεν πας να δώσεις και 1000 εγώ δεύτερο ραντεβού μαζί σου δεν! Αυτά αγαπουλινη μου Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Αααα ... και κάτι άλλο..! Αφού είσαι ο κριτής κρίνεις απόλυτα σωστά κτλ περιγράψε λίγο ρε μάγκα και το εαυτό σου να γελάσω λίγο !!! Μεγάλο χαμόγελοΧμμμ;Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
06 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έβγαλε γλώσσα το γυφτάκι. Θυμός Άκου malkotto αν δεν μπορείς να καταλάβεις τι εννοεί αυτός που γράφει την κριτική ή βελτίωσε τα ελληνικά σου ή ασχολήσου με τους βούλγαρους. Για να σχολιάζεις όμως, πρέπει να μπορείς να αντιλαμβάνεσαι την γλώσσα του γράφοντος.
N
nickos99
(Updated: 06 Μαΐου, 2017) 06 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άλλος κριτής από δω ... πρώτα θα μιλάω όπως θέλω και δεν είσαι εσύ αυτός που θα μου πει πως θα μιλάω οκ; και 2ρο γυφτακι λεγε καμία άλλη που είναι δεν προσβαλομαι από άτομα σαν εσενανε. καλημέρα σου!
06 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε κακώς ασχολήθηκες, δεν αξίζει να την απαντάς τόσα ξέρει τόσα καταλαβαίνει. Θα μάλωσε με τον γκόμενο και ψάχνει κάπου να ξεσπάσει, δεν μπορείς να βρεις άκρη με δαύτη. Έτσι είναι και στα ραντεβού:
Άσ’ την τρελή στην τρέλα της, και μη την συνεφέρεις
Τι κρύβει μέσα το μυαλό, μιας τρελής δεν ξέρεις.
Μπορεί να βρει στην τρέλα της, αυτά που ’χει ποθήσει
και που δεν αξιώθηκε, να δει και ν’ αποκτήσει.
Βρε άσ’ την τρελή στην τρέλα της, άσ’ τηνε στο όνειρό της
Τον κόσμο αυτό σιχάθηκε, κι έφτιαξε ένα δικό της.
F
fredm5
10 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλα ρε φιλε περιοδο εχεις τι διαολο?

πιστευω να ξερεις οτι ο ακης πανου εγραψε τον "τρελο" κατα βαση για τον ευατο του και στο τελος σκωτοσε τον γκομενο της κορης του?
10 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Eιχε γραψει ο omar khayyam στα rubaiyat του:

And do you think that unto such as you
A maggot minded, starved fanatic crew
God gave a secret and denied it me?
Well well - what matters it, believe that too.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7