Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 94 10
Ξενοδοχεία 127387
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...ευτυχώς το parking ήταν εύκολο και διακριτικό , μετά οδηγηθηκαμε στην ρεσεψιόν όπου η κυρία με έβγαλε απο την δύσκολη θέση και μου έδωσε "ένα δωμάτιο για μερικές ώρες"...ο ρομαντισμός εξελισσόταν σταδιακά σε διέγερση ...στην αρχή κάποιες απτικές επαφές στις καμπυλότητες της στις οποιες ανταπέδιδε με δήγματα στο λαιμό μου και νυχιές στο σώμα μου ...όταν τα ενδύματα αφαιρέθηκαν εκατερωθεν οι χειλεογλωσσικές επαφές εντείνονταν και τα δάχτυλά μου έμπαιναν στο υγρό αιδοίο της ενώ εκείνη αναστέναζε απο διέγερση προβλέποντας το τι θα επακολουθούσε ...η υπερδοσολογία σιλδεναφίλης ήταν καλός εγγυήτης γι'αυτό ...επιδώθηκα σε μια αργή αιδοιολειχία γευόμενος τα υγρά που αναδύονταν απο τον κολπο της ...μέχρι να με καλέσει μέσα της στην ιεραποστολική στάση ...η γυμνή πεοκολπική παράτριψη με έκανε να είμαι προσεκτικος για πρόωρα συμβαματα ...βγηκα , ξάπλωσα ύπτια και ύστερα έγινα παραλήπτης μιας απο τις πιο υγρες αισθησιακές πεολειχίες που μου κάνει ποτέ ...η γυνή ανέβηκε επι του πριαπισμένου πέους μου και παλλοταν πάνω μου αργά , ένιωθα ότι το πέος μου δεν χωρούσε όλο στον στενό και μικρό κολπο της , ένιωθα ότι θα τρυπήσω τον τράχηλο και θα μπω στην μήτρα της ...οι ρυθμοι επιταχύνονταν απο μέρους της και όταν ένιωσε ότι τελειώνω , σταμάτησε και προσπάθησε να εκμαιευσει υποσχεση κοινωνικής αποκατάστασης ...την απέφυγα διπλωματικά , εκείνη στεναχωρήθκε και κουρνιασε λυπημενη πάνω μου ενώ το πέος μου ήταν καρφωμένο μέσα της ...στην συνέχεια ξανάνιωσε, ενδεχομένως να ήταν ένα κόλπο ταντρικού ηδονισμού σε κάθε περίπτωση η εκσπερμάτιση αναστάλθηκε και η απολαυση συνεχίστηκε ...μου έδωσε τις επηρμένες θηλές της για λειχία και άρχισε να πάλλεται πάνω μου ...ήμουν σίγουρος ότι δεν προκειται να τελειώσω ποτέ, γιατί η σιλδεναφίλη είχε δημιουργήσει ένα αναισθητο αιχμηρό κάγκελο...το θήλεο έφτασε σε οργασμό 8ή 9 φορές εν μέσω κραυγών και βυθισματος των νυχιών της πάνω μου ( είμαι σίγουρος ότι μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο ) ...όμως ήθελε κιαλλο ήθελε όσο το δυνατον περισσοτερους οργασμους ...μέχρι που εξαντλήθηκε και κάθιδρη κάθησε μπρουμητα και γω απο πάνω της παρατριβα το πέος μου αργα στον κολπο της μέχρι που η σπερματέκκριση με λύτρωσε απο το μαρτυριο του πριαπισμου χαριζοντάς μου λίγο όπιο αμβλύνοντας κάπως την κεφαλαλγία απο την αγγειοδιαστολή του κύκλου του willis...
ντυθηκαμε πλήρωσα 25 ευρώ , μπήκαμε στο αμάξι και εξαφανιστήκαμε στο σκοτάδι ακριβώς όπως ο ρομαντισμός που βούλιαξε στον πορνικό ωκεανό μου ...
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.088
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, TZOYLI, amjik και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
"σταμάτησε και προσπάθησε να εκμαιευσει υποσχεση κοινωνικής αποκατάστασης" : το ακριβό τίμημα του καθωσπρέπει ηδονισμού!...Χμμμ;
22 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πραγμα που αποδεικνύει ότι το σέξ ακόμα και άν είναι απολυτα ικανοποιητικό για τις γυναίκες παραμένει μέσο γι'αυτές ενώ για τους αντρες σκοπός Καπέλο
22 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο Εμπειρίκος εισαι τύπε ;
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...είναι ερασιτέχνης Μεγάλο χαμόγελο
23 Απριλίου, 2017
Η κορυφαία διατύπωση για το αιώνιο "έργο τους" .

Τα σέβη μου , βαθιά υπόκλησις . Καπέλο
24 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...τα χαιρετίσματα και τα σεβη μου αγαπητε κυριε Πρύτανη Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6