Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εχοντας φαει μια ολιγο φολα πριν λιγα λεπτα, λεω να τζογαρω για να ρεφαρω. Θυμηθηκα την κριτικη που μπορειτε να δειτε παρακατω και πονταρα τις εναπομειναντες ψυχικες μου μαρκες. Η Σαμπρινα ειναι η κλασικη γυφτισα, εμφανισιακα μετρια προς τα κατω, λεω δεν πειραζει, ειδαμε και την πιο ωραια πιο πριν τι μου βγηκε, ας μπω για τις υπηρεσιες.
Ενω δεν ειχε πολυ δουλεια υπαρχε ενα κλιμα βιασυνης, απο τον τσατσο.
Μπαινει η Σαμπρινα και αντικρυζω το αξυριστο μουνι της, που περιργως η γραμμη ηταν αρκετα ψηλα. Περασμα προφυλακτικου σε πεσμενο πουτσο. Καλα αρχισαμε παλι σκεφτηκα. Χαλια πιπα που την σταματησα και συνεχισαμε ιεραποστολικα. Κοπαναγα αλλοτε δυνατα αλλοτε πιο σιγα. Το αξυριστο μουνι της γρατσουνουσε την δικια μου ξυρισμενη περιοχη σε καθε βυθιση. Το παιρνω αποφαση και αρχιζω δυνατα κοπανηματα για να τελειωνω, κατι κραγουλες εβγαζε. Εχυσα και εδω. Επρεπε να τελειωσω.
Εφοσον ειχα χυσει πριν 15 λεπτα, τι με κρατησε και δεν εκοψα αυτη την κακη συνερευση δεν μπορω να καταλαβω. Λειτουργουμε αρκετα υποσυνειδητα στο θεμα του σεξ. Γιατι επρεπε να τελειωσω για δευτερη φορα αφου δεν γουσταρα;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, n.smirni76, SEXTYRHOON και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού