Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 55 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μπηκα στον οικο απο μου παρουσιαστηκε η Αντελα. Ειναι μια κοπελα γυρω στα 27, με παραπανω κιλα και μεγαλα βυζια αλλα ακομα ειχε την χαρη της νεοτητας και ειναι αρκετα σφριγηλη. Εχει μακρια μαυρα μαλλια. Μαζι ηταν και μια κοπελιτσα που δεν θυμαμαι ονομα, κοντουλα με ανυπαρκτο στηθος, οπου προσπαθουσε να το κρυψει φορωντας ενισχυτικο σουτιεν, νομιζω οτι την ελεγαν Βαλερια, αλλα μπορει να κανω και λαθος. Μεσα στο δωματιο η κοπελα με το ανυπαρκτο στηθος ακουγοταν να προσφερει καλες υπηρεσιες, και ο τσατσος συνεχως την ενοχλουσε. Του την ειπα, και το ειπα να κατσει να ηρεμησει διοτι δεν βιαζομαι. Του κερδισα 1 λεπτο ακομα του τυπου μεσα.
Αποφασισα να μπω με την Αντζελα διοτι ειχα περιεργια, εχοντας διαβασει και την κριτικη αλλου συναγωνιστη. Μπαινει μεσα και συνεχως μου ελεγε πως κατι της θυμιζω, ναι καναμε μαζι φανταροι μωρη. Κουλ
Εχοντας ξαπλωσει, αρχισε κατι αλλοκοτα, να μου δινει σφαλιαρες στην κοιλια και κατι περιεργα. Τρομερα προκαταρκτικα, παραλιγο να χυσω. Μαλακία
Βαζει προφυλακτικο χωρις στυση, και αρχιζει πιπα, οπου συντομα ηρθε η ανυψωση. Γυρνοντας την ιεραποστολικα με το blue light πανω απο το κεφαλι της, θυμηθηκα τον συναγωνιστη που την παρουσιασε με γουρουνακι. Οντως! Σαν ροδισμενο γουρανακι ηταν ετοιμο για σουβλισμα, το μηλο στο στομα ελειπε.
Βαρετο γαμησι, τυπικο του Μεταξουργειου. Στην διαρκεια μου ειπε δυο φορες πως εχυσα! Γαμω τον θεο δηλαδη ρε πουστη, της ειπα να σκασει. Ακομα και στα τεσσερα δεν μπορουσε να κρατησει την θεση της και επεφτε. Εχυσα παρολο της κακουχιες.
Ειχαμε και μια συζητηση στο τελος, πως εμεις οι αντρες κουραζομαστε στο σεξ, ναι της απαντησα αφου εμεις κανουμε ολη την δουλεια, μου απαντησε ομως οτι εμεις ξαλαφρωνουμε, δηλαδη χυνουμε, και πως αυτη ποτε δεν χυνει. Ουτε εξω απο το μαγαζι την ρωτησα; Οχι απαντησε εκεινη.
Κλασικη συζητηση μεταξουργειου. Πιπες και ψεματα δηλαδη.
Κριμα που δεν πηρα την αλλη κοπελιτσα που μαλλον θα περναγα καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, pezoporos, nikos708 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
Έπρεπε να επιλέξεις Βαλέρια τύπε,είναι πιστόλι Ναι!
22 Απριλίου, 2017
Ειναι αυτο με μια σκαλα αριστερα που οδηγει σε πορτα; Ειχα δει εναν παπα μεσα.
DN
Duke Nukem
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2