Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι κοπελες πλεον γνωστες η Αλιονα ειναι μια gilf μουναρα και η Βικη μια πιο μικρη εξισου μουναρα.Τι να πω δεν ξερω τι να προτογραψω γι αυτο που εζησα εχθες.Η τσα2 μου παρουσιαζει τις κοπελες λεγοντας μου το προγραμμα (σκοπος μου να περασω με την Αλιονα) αλλα μου λεει οτι κανουν και παρτουζα.Λεω δε γαμιεται στο δεκαρικο δεν κολλαω και δινω 30€ βλεποντας οτι η Βικη θα ειναι ξεπετα.Μπαινω στο δωματιο και μετα απο λιγο ερχονται και τα κοριτσια με γελακια η Βικη δεν μιλαει Ελληνικα και η Αλιονα της μεταφραζει αλλα καταλαβενε αγγλικα.Πιπα πρωτη η Βικη με τη γρια κοτα που εχει το ζουμι να με φιλαει παντου και να πεζει το γερικο ζαρομενο αλλα πολυ σφιχτο μουνι της η Βικη το ειχε και πολυ καλα μαλιστα μετα της βαζω στα γονατα και τις δυο και πιπα ενναλαξ εκει πεταγα στον ουρανο και ενοιωθα πορνοσταρ λεω στη Αλιονα να κατσει ιεραποστολικα τη γαμαω αλλα για να μπω δυσκολευτικα γαμαω για λιγο και λεω στην Βικη να κατσει στα τεσσερα οπου εγινε αλλαγη καποτας και μπηκα πλεον ευκολα λογο τζελ καπου εκει ηρθε το τελος και ενω γαμουσα 10-15 λεπτα νομιζα πως ειχε περασει μια ωρα.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Απο τα καλυτερα γαμισια που εχω κανει θα ξαναπαω σιγουρα.
Αξιζε το τριανατριΝαι!Ναι!
Θα εβαζα μεγαλυτερη βαθμολογια αλλα δεν με αφηνει το συστημα.....
απο 9 εως 10 για μενα πεζει το συνολο του οικου αυτου.Προσκύνημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλιόνα
ΣΚ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, FAT BASTARD, Γαμμασιγμα και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2017
Gilf = grand mother i like to fuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1