Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καθως διασχιζεις τα νοητα συνορα του τελους της Ερμου στο θησειο προς τα δεξια νοιωθεις σαν να μπαινεις σε αλλον κοσμο.Απο τις ορδες περιπατητων και καταναλωτων(λες και ειναι ειδικη κατηγορια ανθρωπων-μονο καταναλωνουνΧμμμ;) μπαινεις στην γνησια,ατοφια παρακμιακη Αθηνα.
Μαζι με εξωθεσμικο συναγωνιστη κουμπωσαμε 2 φαλαφελ και χορτατοι ξεκινησαμε την τσαρκα γυρω στις 21.00.Ο κολλητος τα ειδε ολα στο Ιασωνος 46 στο μεσαιοΝαι!
Μπηκαμε,καθισαμε στο παγκακι και περιμεναμε..βγαινει πρωτα η τσατσα και μετα η κοπελα, κοπελα λεμε τωρα,καθως ειναι σιγουρα πανω απο 50..ονομα δε θυμαμαι αλλα εκει εκδιδεται.Ξανθο μιλφογκρανιMoney Mouth
Εκει που καθοταν ο φιλος ερχεται αυτη και οπως ειναι ορθια του πεταει το σαπιο της μουνι στην μαπαΝαι!Ναι!παει να ξεφυγει αυτος,αλλα που ,σαν δαγκανα ακινητοποησης τροχου τον ειχε αρπαξειΝαι!Σαν αιλουρος ελιχθηκα και καταφερα να βγω εξω πρωτος,ο κακομοιρης μεσα να προσπαθει κανα 3λεπτο να ξεφυγει απο την μεγγενη της γριαςMoney MouthΒγηκε αποκαμωμενος εξωΝαι!
Μπαινουμε λοιπον στο Ιασωνος 31,δεξια.Εκει ηταν στο σαλονι 2,μια η Νικη,που παρουσιαστηκε σαν Νικολ,που δουλευει ειτε εκει ειτε στο μπουντρουμι κατω και η Σαμπρινα,που δεν την ειχα ξαναδει αλλα ενημερωθηκα κατοπιν απο τον πολυ καλο συναγωνιστη Εκλεκτικο(Καπέλο) στην ημερησια ενημερωση οτι δουλευε στην Φωκαιας σε υπερφουλ προγραμμα.
Τσατσος πουθενα,χρεη εκτελουσε η Σαμπρινα.Πολυ επιθετικο σαλοναρισμα,και καπως νευροσπαστη συμπεριφορα.Την Νικη την εχω παρει,οποτε δεν με πολυενδιεφερε εκεινη τη στιγμη.
Η Σαμπρινα ειναι μια μετριοψηλη Τσιγγανα,Τουρκαλβανη μαλλον,με γυμνασμενο σωμα, κωλαρα και βυζι,λειο δερμα,καρε μαλλι με ανταυγειες και προστυχοφατσα για ξεφτυλικια.
Επεμενε οτι ειναι καθαρη Τουρκαλα,μου εδειξε και ενα tatto στον βραχιονα που εγραφε 'Hasan'
-για μιλα λιγο Τουρκικα..
η αληθεια ειναι οτι μιλησε απταιστα,μαλακια ερωτηση της εκανα,αφου ολο αυτο το τσιγγανικο συμπλεγμα,Τουρκιας-Αλβανιας-Βουλγαριας-Ελλαδας ειναι τοσο μπερδεμενο,σιγα μην δεν ηξερε το γυφτακι.
Με τα πολλα φυγαμε.Συντομη γυρα,διαβουλευση και επιστροφη.Το σκεφτηκαμε και για παρτουζα,μιας και ανακοινωθηκε,αλλα τελικα ο συναγωνιστης δεν θα γαμουσε καθολου,παρολο που τον καυλωσε,καλος πιρφορος και ο φιλος μουMoney Mouth
Μολις μπηκαμε ηταν σκυμμενη ολογυμνη πανω απο μια τσαντα ενος πλανοδιου πακι και διαλεγε.Το νυφικο της μαλλον..Money Mouth
-ηρθες να γαμησεις;
-ναι.
-ποια;
-εσενα θα γαμησω.
-τωρα εχω δωματιο.
ε,και;τραβα,γαμησου και ελα.
Μετα απο πολλα,μπηκε στο δωματιο,τον ξεπεταξε στο διλεπτοMoney Mouthκαι ξαναβγηκε.
-παω να φυγω,τον αλλον τον εκανες να χυσει σε δυο λεπτα
-που πας ρε μαλακα,μπες μεσα.
-με μενα δεν εχει τετοια.
-καλα,μπες μεσα.
Στην ατμοσφαιρα μεταξι μας υπηρχε ηλεκτρισμος.θετικος ομως.Της εδωσα το δεκαευρω και της ειπα να ερθει σε 5.
Μπηκα στο γαμοδωματιο τερμα αριστερα,η πορτα δεν κλεινει απο μεσαΘυμός,μονο απο εξωΚεφάλι σε τοίχο!την εκλεισε ο φιλος μου.Ξεντυθηκα,πλυθηκα και την περιμενα με την πουτσα ημισηκωμενη.
-να μπω;ρωτησε μετα απο λιγο
-μπες.μπηκε.
-κλεισε ρε μαλακα την πορτα ειπα στον δικο μου.την εκλεισεMoney Mouth
-λοιπον πουτανακι,τωρα δεν εχει μαλακιες,ουτε θα κανεις αυτα που κανεις στο σαλονι,που φωναζεις ''χυνω'' κλπ,'θα γαμηθεις σωστα'
Τα πεταξε ολα και αρχισε η καριολα αμεσως τα βαθεια γλωσσοφιλαΛύπη.Ω ρε πουστη μου,καγκελο η πουτσα στο καπακι.Αρχισα να πιανω τα βυζια με δυναμη και αμεσως της χωνω δυο δαχτυλα στο μουνι.Αρχιζω να την γαμαω με τα δαχτυλα ενω το μουνι της εσταζε.
-παρε μου πιπα.
βαζει την καποτα.
μην τολμησεις να βαλεις χερι.
-οκ,οτι πεις.
πιανει την πουτσα απο τη βαση και αρχιζει το τσιμπουκι.της πιεζω με δυναμη το κεφαλι να βρω λαρρυγι.ματαια.πιπωνει πολυ καλα,hands free.ταυτοχρονα την τραβαω απο τα μαλλια και της ριχνω κωλοσκαμπιλα.πνιγεται απο την πιεση που της ασκω.δεκτικη σε ολα.τσιμπουκωνει και της χωνω δαχτυλα στο μουνι με μανια,ειμαι σε ημιαγρια κατασταση.
-ελα να σε σκισω πουτανα,τωρα...εχουν κοπει εδω και ωρα και οι εξυπναδες και τα χαχανα.
μονη της παιρνει την πρωτοβουλια να κατσει πανω στο καυλι.τα μουνοχειλα της πετανε προς τα εξω.
-κοιτα ρε μαλακα,ειμαι μουσκεμα.
-θα σε κανω να χυσεις πουτανακι.
λες;
-λεω..καβαλα τον...τον χωνει με την μια στο μουνι της.με αγκαλιαζει και συνεχισει τα γλωσσοφιλα.την τραβαω προς τα εμπρος,ειμαστε παραλληλα πλεον,αυτη απο πανω και γαμιεται σαν σκυλα.της ριχνω χαστουκια στην μαπα,πιεζω το στομα της με τα δαχτυλα μου,της τραβαω τα βυζια και της σφαλιαριζω τα κωλομαγουλα με δυναμη.
-ποσο καιρο εισαι πουτανα; την ρωτω
-εναν χρονο..λεει με σβησμενη φωνη.
-γυρνα τωρα στα 4,να σε γαμησω καλα για να χυσω στο μουνι σου.
-πρωτα εγω,απαντα.με εχει κλειδωσει η καριολα και χοροπηδα στο καυλι.
αρχιζει τις συσπασεις και τις ατσαλες κινησεις.
-'χυνω' ψιθυριζει και πιστευω οτι το εννοει.μολις ηρεμει αναλαμβανω εγω τωρα.αρχιζω το γρηγορο πιστονιασμα ταυτοχρονα με ξυλικι.στη ιδια σταση αρχιζω να την χυνω με δυνατες πουτσιες.την εχω γραπωσει να ξεστραγγιξω.της κανω νοημα να σηκωθει.
-εχυσα ρε μαλακα-
-ναι,καλα της λεω.
-ναι ρε σου λεω,βαλε δαχτυλα να δεις
βαζω δυο δαχτυλα και διαπιστωνω οτι λεει αληθεια το γυφτακι.
θα μου πεις σιγα ρε μαλακα.τι,περηφανευεσαι οτι την εκανες να χυσει;δεν το λεω για αυτο,απλα για να επισημανω οτι και αυτες εχουν τις αδυναμιες τους,οσο και να μην τις εκδηλωνουν,και αν τις ξετρυπωσεις μπορει να παρεις καλες υπηρεσιες.
-τι τα κανεις τα φραγκα ρε;στα τρωει ο xasan?
-oxι,σιγα,μονη μου ειμαι.
ανοιξε ρε μαλακα την πορτα,κλειδωθηκαμε εδω.
-'ανοιξε ρε μαλακα',του λεει και αυτη.ανοιγει ο φιλος μου ο θυρωρος.
με το που βγηκα η τυπισσα μου ξανακανε πεσιμοΝαι!και που πας απο τωρα,και δωστου να τριβει τον κωλο της παλιMoney Mouthη αληθεια ειναι οτι ξανακαυλωσαMoney Mouth και το σκεφτηκα προς στιγμην,πρυτανευσε η λογικη ομως και χαιρετηθηκαμε.
Καθαρα προσωπικα,η γκομενα με εφτιαξε αγρια και εκανα το καλυτερο γαμησι μου ως τωρα στο Μεταξουργειο,και αυτο το αξιολογω σε συνδυασμο κυριως με το ξυλικι που εφαγε.Στη Φυλης απο οτι ειπε ο Εκλεκτικος εκανε και κωλο,εδω δυστυχως οχι,και ηταν επισης δεκτικη.Νομιζω ειναι καλη επιλογη.
-'Ρε μαλακα,ησουν μεσα σχεδον 20 λεπτα,καποια στιγμη ημασταν στο σαλονι 13 ατομα,και σας ακουγαμε,κανεις δεν μιλαγε ομως',μου ειπε ο κολλητος στο δρομο της επιστροφης..ΚαπέλοΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, 968, dodinos και 52 άλλα μέλη

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2017
ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Ακάποτα ??? είσαι θεός !!
21 Απριλίου, 2017
Μιλάμε οι διάλογοι ήταν όλα τα λέφτα Ναι! Νασο. Άψογος Καπέλο
21 Απριλίου, 2017
Αλλαξε πλευρο..
21 Απριλίου, 2017
Πολύ κάλη κριτική, Respect man.. Καπέλο
21 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

amjik με καποταΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
21 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω πολυ perseaΚαπέλο
21 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλα,αναμενομενο οτι θα βρισκοταν καποιος μαλακας να μου πει να αλλαξω πλευρο.ναι μαλακα,καθισα εγραφα μια ωρα για να μου πεις εσυ σε δυο λεξεις να αλλαξω πλευροΜαλακίαγιατι δεν γραφεις εσυ καμια κριτικη που εισαι αληθινος να μας ανοιξεις και τα ματια.αντε ,μην ακουσεις τιποτα χειροτεροΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
21 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω τυπε giatioxiΚαπέλοΝαι!Ναι!Ναι!
21 Απριλίου, 2017
νασο η τυπισα στην φωκαιας ειχε πολυ επιθετικο σαλοναρισμα με ειχε καυλωσει αρκετες φορες αλλα δεν ειχα δοκιμασει
22 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιωργο θα την παρεις τωρα;
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3