Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απογευματινές καύλες και καταλήγω σε αυτόν τον οίκο.Η τσατσά παρουσιάζει την νταϊάνα Μέτριο ανάστημα, με ίσια καστανόξανθα μακριά μαλλιά, αρκετά βαρύ βάψιμο στο πρόσωπο, κορμί μέτριο, Βυζί 2άρι αλλά ελαφρά πεσμένο (αυτό το είδα μέσα μετά).
Την έκανα την μαλακία μου και είπα το ναί.
Στο δωμάτιο η νταϊάνα ήρθε στο λεπτό, μόλις που πρόλαβα να γδυθώ. Επικοινωνία μηδέν, ούτε ελληνικά, ούτε αγγλικά, ούτε άλλη κοινή γλώσσα βρήκα να επικοινωνήσω . Πάω να την χαϊδέψω και μου αρχίζει το πρώτο Νο. Πάω να παίξω με το στήθος της, ξανά Νο. Έβγαλε να σκίσει το προφυλακτικό. Της λέω "Πρώτα Πίπα", Νο αυτή, και έκανε πως δεν καταλάβαινε, και χασκογελούσε. Με καβάλησε σε χρόνο dt και άρχισε να χτυπιέται λες και είχε να γαμηθεί χρόνια και εγώ ήμουν ο μεγαλύτερος γαμιάς, αλλά πολύ ψεύτικα. Στην πρώτη αλλαγή στάσης (στα τέσσερα) και πριν περάσουν 2-3 λεπτά αγώνα άρχισε να μου λέει "Fast-Fast" και να μου δείχνει το ρολόι στο χέρι της, πάλι χαζογελώντας. Εγώ την έλεγα ότι δεν υπάρχει λόγος να βιαζόμαστε αλλά αυτή εκεί, στο ρολόι. Απόλυτη ξενέρα η νταϊανα. Απορώ πως την άντεξα. Την ξαναέβαλα από πάνω και αυτή άρχισε πάλι να χτυπιέται και να μου κάνει κάτι χαζά δήθεν χάδια για να τελειώσω μια ώρα αρχύτερα. Αυτό και έγινε, στο 5λεπτο πάνω-κάτω. Πάλι σε χρόνο dt σηκώθηκε (πάντα χαζογελώντας) και ντύθηκε στα γρήγορα. Την ρωτούσα από που είναι (ξεκίνησα με το Τσεχία, μετά Αλβανία, μετά Ρουμανία κλπ) και πάντα μου απαντούσε με ένα "Νο", άρα Τσέχα δεν είναι στα σίγουρα.
Απόλυτη αποτυχία η συνεύρεση με την νταϊανα, απίστευτη φόλα. Συστήνεται αυστηρά η αποφυγή της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
80
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 new21, professorx, dimmits και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού