Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως αναγραφω και στον τιτλο της κριτικης εχτες το βραδακι μετα τις 10 εκανα το μεγαλο come back στη Φυλης υστερα απο πολυ καιρο.Η περιοχη εχει αναβαθμιστει αρκετα με τα περισσοτερα ρδελα να ειναι ανακαινισμενα σε σχεση με πιο παλια.Οι τσαρκαδωροι ηταν κυριως Ελληνες εν αντιθεση με το Μεταξι που οι Ελληνες ειναι ελαχιστοι.Επισης σε καμια 8αρια σπιτακια που μπηκα ειδα ωραιες οπτικα παρουσιες και πολλες απ αυτες ειχαν πλουσια προγραμματα.Οταν εφτασα στο Φωκαιας 7 το υπογειο κατεβηκα τα σκαλια και μπηκα στο δεξι σπιτακι.Το αναφερω γιατι νομιζω παιζει και ενα ευθεια αλλα εχτες ηταν κλειστο.Εκει ειδα μια γνωριμη φατσικα σε εμενα τσα2 και μου παρουσιασε την κοπελα.Ειχε την Εμιλυ μια Αλβανιδα οπως την εκοψα σχετικα ψηλη,με σκουρο μαλλι μεχρι τους ωμους,ωραιες βυζαρες ειδικα οταν φοραει το σουτιεν,σωμα οχι μοντελο αλλα οπως πρεπει και φατσα μετρια σχετικα αλλα για το γουστο μου μια χαρα.Για το γουστο μου εχει το πακετο.Την συγκεκριμενη την ειχα ξαναδει παλια αλλα δεν ειχα περασει.Προγραμμα ειπε ολα πλην κωλου δηλαδη ελ. στομ,τελειωτικο στο στομα,σωμα,69 κλπ.Εδωσα το μπλε παραβολο και μπηκα στο δωματιο το οποιο ειναι κατωτερο σε σχεση με αλλα στην περιοχη αλλα σε σχεση με τις τρωγλες τις Μεταξουπολης ηταν μια χαρα Ναι! .Την περιμενα να τελειωσει με εταιρο συναγωνιστη για να ερθει σε μενα.Οταν ηρθε ηταν ομιλητικη και προσχαρη.Εβγαλε το στριγκακι της και το σουτιεν και εκει εμφανιστηκαν οι βυζαρες τις καπως πεσμενες αλλα δε με χαλασε.Προκατ με φιλακια χαδακια κλπ δεν παιζουν αλλα δεν χαλαστηκα καθολου.Με ρωτησε πως θελω το μπουκι και της ειπα ανευ,ετσι πηρε το μωρομαντηλο και μου καθαρισε τα μπαλακια και το πεος και κατοπιν το πηρε στο στομα της.Η πιπα της ειχε δοντι καθολη τη διαρκεια.Το εβαζε αρκετα βαθεια και εκανε και αποτομα deepthroat.Στη συνεχεια ανελαβε τα μπαλακια στα οποια εβαζε και εκει δοντι.Δεν το κανει επιτηδες απλα δεν εχει τεχνικη.Παντως μου αρεσε οτι εκανε την πιπα με παθος και μανια.Καποια στιγμη την σταματησα για να μη χυσω και αφου μου εβαλε καποτα την πηρα ιεραποστολικα.Εκει αρχισα να γαμαω τη μουναρα της και παραλληλα της εγλυφα τις βυζαρες και το λαιμο.Δεν ειχε ανταποκριση με φιλια κλπ απλα με χαιδευε.Επειδη δεν ηθελα να τελειωσω ετσι αλλα ουτε και σε καποια αλλη σταση βγηκα απο μεσα της και εβγαλα την καποτα.Αμεσως της τον εδωσα στο στομα οπου τον πηρε με μανια παλι και γω να της κραταω το κεφαλι καθως εχυνα μες το λαρυγγακι της το καυτο σπερμα μου.Αυτη δεν αφησε την πουτσα παρα μονο αφου την στργγιξε καλα.Στη συνεχεια πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε.Δοκιμασα να της βαλω και λιγο δαχτυλο στο μουνι αλλα δεν ηθελε αλλα nevermind.Λιγο σοσιαλ στο τελος και αποχωριση αφου με ευχαριστησε.Εμεινα ικανοποιημενος μπορω να πω απ την αποδοση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, Chaos666 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2017
Βουλγάρα είναι, όχι Αλβανίδα...Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1