Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Αννα-Ιλονα την ξερω πολυ καιρο και περναγα μαζι αρκετα χρονια πριν και ηταν στανταρακι μου.Εχτες πηγα μια δυνατη τσαρκα με Απολλωνα δυνατος μυστης με τριπλη καταθεση στα μπουρδελα και με Παντελη.
Αφου η ωρα περνουσε ελεγα να μπω στη Σονια το μικρο καυλακι περιμενοντας το Απολλωνα να γαμησει τη Μιχαελα στη Φωκαιας μετα καπακι ηθελε να μπει στην Αννα-Ιλονα και το περιμεναμε. οσο ημασταν στην αναμονη κατι με καυλωνε πανω της και λεω θα περασω και γω.
Μπαινω ετοιμαζομαι και μετα σκαει και η καυλα Αννα φιλακια χαδακια κτλ μου πιανει τον πουτσο και αμεσως εγινε καγκελο περασμα καποτας και πηρε μια τρομερη πιπα ενω εγω επινα βυζακια και κωλαρακι μετα μου λεει πως θελω και τις λεω στα τεσσερα η αισθηση ηταν πραγματικα απιστευτη τη γαμουσα τοσο δυνατα και αντεχε το καρφωμα της ειχα πιασει τα κωλομερια και την πιεζα πανω στον πουτσο μου για 5 λεπτα ενοιωθα αρχοντας που την ειχα πανω στο καυλι μου.Πολυ καλη περιπτωση οσο ζορικη ειναι στο σαλοναρισμα τοσο χαλαρη και καυλιαρα ειναι μεσα στο δωματιο σιγουρα θα ξανατιμηθει και αμεσα και την βλεπω να μπαινει στη λιστα με τα στανταρακια μου για δευτερη φορα.ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα-Ιλόνα
ΣΚ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bar0vios, fouxter, Johnny Cage και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού