Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Δευτέρας πρός Τρίτη στις 01.40 , βόλτα στα σπιτάκια που ήταν ανοιχτά σε Φυλής και Φωκαίας , αρκετός κόσμος με τις κοπέλες να αργούν (καλό) στα δωμάτια . Από την βόλτα 3 έβαλα στο μάτι ,την Στέλα από Φυλής 86α την Τζένη από Φυλής 84α και την Ηλέκτρα από Φωκαίας 25β. Τελικά είπα να δοκιμάσω την Ηλέκτρα.
Η Ηλέκτρα είναι μια κοπέλα καστανή με πολύ μακρύ μαλλί , λεπτή με μικρό βυζί (ούτε καν 1.5άρι)και μέχρι πριν κάποιο καιρό δούλευε στο Φιλιππίδου 11β.Αφού περίμενα αρκετή ώρα για να την δω , περίμενα κάποια ακόμη λεπτά να αδειάσει δωμάτιο .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και περίμενα πάλι αρκετή ώρα μίας και είχε δυο πελάτες πριν από μένα. Κάποια στιγμή ήρθε στο δωμάτιο , οι κινήσεις της νωχελικές σαν να μην είχε όρεξη , με ρώτησε πως με λένε ενώ και αν έχουμε περάσει μαζί γιατί με θυμάται από το άλλο μαγαζί , της απάντησα ότι μια φορά ήταν να περάσω αλλά είχε τόσο κόσμο που τελικά πήρα τα λεφτά πίσω και έφυγα . Κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και με ρώταγε τι ζώδιο είμαι , αυτή είναι Καρκίνος και είπε ότι ταιριάζουμε πάρα πολύ.... Γενικά βαριόταν αλλά σύγχρονος δεν έδειχνε να βιάζεται και καθόλου . Είπε ότι είναι από τον Έβρο και συγκεκριμένα από το Διδυμότειχο , 22 ετών , θα δουλεύει εδώ 17.00 – 00.00 αλλά σήμερα που είναι μετά το Πάσχα πρέπει να κάτσει παραπάνω , γενικά μίλαγε πολύ χωρίς μάλιστα να την ρωτάω πράγματα...
Είδα και αποείδα της έβγαλα το σουτιέν και φίλησα λίγο τα μικρά στηθάκια της , της έβγαλα και το στρίνγκ , πήγα να της χαϊδέψω το μουνάκι αλλά μου τράβηξε το χέρι , ούτε να την γλύψω ήθελε ενώ δεν δίνει ούτε γλωσσόφιλα. Μου είπε να ξαπλώσω και με ρώτησε αν θα χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό για την πίπα. Πήρε μωρομάντιλο και με καθάρισε σχολαστικά ρωτώντας μάλιστα αν με πονάει , στην συνέχεια πήρε τον πούτσο στο στόμα μου , αρχικά η πίπα της ήταν ρηχή και μονότονη αλλά στην συνέχεια χωρίς κάποια παρατήρηση από πλευράς μου βελτιώθηκε ραγδαία , πολύ καλό γλείψιμο , έγλυφε και αρχίδια ενώ έβαζε όλο τον πούτσο στο στόμα της και κρατιόταν εκεί... η πίπα της εν τέλη πολύ καλή , με ρώτησε αν είμαι εντάξει ή αν θέλω να συνεχίσει την πίπα , της είπα ότι δεν έχω πρόβλημα ότι θέλει έτσι συνέχισε.
Μετά από λίγο πήρε το προφυλακτικό το τοποθέτησε πάνω στο κεφαλάκι του πούτσου μου και το ξεδίπλωσε σε αυτόν με τα δυο δάχτυλα της , με ρώτησε πώς θέλω , θέλεις απο πάνω ρώτησε και πήγε να με καβαλήσει , πριν προλάβω να απαντήσω πάει να στηθεί στα τέσσερα και ρωτάει ξανά αν θέλω πισωκολλητά ούτε πάλι πρόλαβα να απαντήσω και στήθηκε ανάσκελα ...Οδήγησε τον πούτσο μου στο μουνάκι της αλλά άφησε το χέρι της πάνω σε αυτό έτσι δεν μπορούσα να διεισδύσω βαθιά , μετα από 5-6 διεισδύσεις της είπα κοιτά να δεις έτσι δεν μπορώ να γαμίσω , θες να αλλάξουμε στάση ρώτησε , όχι να βγάλεις το χέρι σου της απάντησα , τελικά από μόνη της άλλαξε στάση και στήθηκε στα τέσσερα ....Την πήρα λίγο από μουνί πισωκολλητά αλλά “γλιστρούσε” πρός τα μπρος... της είπα ότι θέλω να την πάρω από κώλο , ααα θες κώλο εεε , νόμιζα ότι δεν θες ...πήρε λίγο τζελ έβαλε στην κωλοτρυπίδα της , μετά από 3-4 προσπάθειες κατάφερα να μπω λίγο μέσα της αλλά μετά από λίγες “σπρωξιές ”είπε ότι δεν μπορεί πολύ ώρα γιατί πονάει...
Της είπα να μου τον πάρει πίπα μπας και τελειώσω... έβγαλε το προφυλακτικό και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , τώρα ρουφούσε ακόμα πιο ωραία μετά από λίγο άρχισα να χύνω στο στόμα της , όταν τα πρώτα “σκάγια ”τα ένιωσε στο στόμα της γύρισε τον πούτσο μου πρός τα βυζάκια της ...της είπα να περιμένει να της δώσω μωρομάντιλο να σκουπιστεί , τώρα γιατί το έκανες αυτό με ρώτησε πάρα πολύ ήρεμα , της απαντάω πιο , να δεν τα πάιρνω στο στόμα , δεν μου το είπες της λέω , ούτε εσύ μου είπες ότι τελειώνεις μου απάντησε , δεν πειράζει λάθος συνεννόηση είπε πάλι...καθώς πλενόμουν στον νιπτήρα μου είπε πάντως κρίμα ...της λέω πιο πράγμα ...να μπορούσαμε να κάνουμε μάσκα ομορφιάς ...ξέρεις το σπέρμα κάνει καλό στο πρόσωπο...
Ντύθηκε πάλι αργά αργά με χαιρέτησε και έφυγε...Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 20 λεπτά αλλά τουλάχιστόν τα δέκα ήταν κουβέντα...Η Ηλέκτρα μου φάνηκε ότι είναι ότι νά ναι....προκαταρκτικά μηδενικά , πίπα πολύ καλή αλλά από κει και πέρα , καθόλου δεκτική σε δάχτυλα , φιλιά , 69 συμμετοχή παθητική αλλά όχι μόνο αυτό αλλά σε δυσκολεύει ενώ και το πρωκτικό δεν το κάνει σωστά , ήταν μια σχεδόν τραγική κατάθεση . Δεν υπάρχει περίπτωση να την δοκιμάσω πάλι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Ηλέκτρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Οξαποδω και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2017
απο οτι περιγραφεις πρεπει να χε πιει καναν μπαφοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
19 Απριλίου, 2017
Όπως τα λες φίλε.
Και για του λόγου το αληθές...
https://www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:Ηλέκτρα/listingid:2569/

Εχει και δική μου κριτική...
19 Απριλίου, 2017
Ανέκαθεν στο στυλ ήταν σαν μαστουρωμένη, αλλά έκανε τα πάντα μέσα.
10 Ιουλίου, 2017
Είναι γεμάτη κονδυλώματα. Δε δεν θα έπρεπε να δουλεύει σε μπουρδέλο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4