Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565076
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από πολλούς συναγωνιστές είχε επισημανθεί επανειλημμένως το μεγάλο κενό που είχαν τα Αθηναϊκά στούντιο σε κοπέλες Αφρικανικής καταγωγής. Αν και κατά καιρούς εμφανίζονταν κανένα μαυράκι, οι επιδόσεις του και η εμφάνισή του ήταν το λιγότερο αμφίβολου επιπέδου.
Μια καλή μαυρούλα, ήταν κάτι που έλειπε.
Αυτό το (μεγάλο) κενό, ήρθε να καλύψει η Λία. Γνώμη μου, πρόκειται για ένα κορυφαίο GFE, με ένα κολασμένο κορμί – αντιπροσωπευτικές οι φωτο – απαλή επιδερμίδα, ίσως να διαθέτει και τον καλύτερο πάτο της πιάτσας. Σε επίπεδο δε υπηρεσιών, αυτή μαζί με τη Ζανέτ ,χωρίς αμφιβολία, αποτελούν τις ναυαρχίδες του Γερμανικού Ομίλου.
Ευλύγιστη, καθαρή, χαμογελαστή, εξαιρετική πίπα, γλύψιμο @διών, γλωσσόφιλα, φιλάκια εν γένει, στα προκαταρκτικά κοντέψαν να μου φύγουν τα «βόλια», πράγμα που μου συμβαίνει σπάνια, δε ξέρω, πραγματικά έμεινα εντυπωσιασμένος.
Στο κυρίως πιάτο στήνεται σωστά, το κορίτσι ξέρει τη δουλεία του τι να λέμε τώρα, στο ιεραποστολικό, έχοντας από κάτω μου αυτό το μαύρο ουρί του παραδείσου, είχα ένα πολύ δυνατό τελείωμα.
Ελληνικά δε ξέρει, συνεννόηση με λίγα αγγλικούλια επιτυγχάνεται ικανοποιητικά, μπροστά όμως σε τέτοια γυναίκα και σε τέτοια επαγγελματία ποιος νοιάζεται για τέτοιες λεπτομέρειες!
Στούντιο καθαρό, πετσέτα και παντόφλες σε σφραγισμένο σακουλάκι, πρόγραμμα 70 ευρώ, τσατσά τυπικά ευγενική.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Λία
Υπηρεσίες
anestis_38
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
1.007
Πόντοι:
1.616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, iuakoya, LanciaRallye037 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2017
Τα 70 ευρώ ήταν για την "εξτρά υπηρεσία" των γλωσσόφιλων; Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
19 Απριλίου, 2017
Δεν είπα εγώ κάτι τέτοιο, το πρόγραμμα στα 70 ευρώ περιλάμβάνει μασαζ και ισπανικό ή 69, αν δε θες πας στο 50αρι, τώρα για την τιμολογιακή πολιτική των στούντιο τα λέμε χρόνια, είναι ακριβό το προϊον τους και σε πολλές περιπτώσεις συγκρίσιμες -αν όχι χειρότερες- υπηρεσίες από μπουρδέλα, πάει και τελέιωσε. Τουλάχιστον με επαγγελματίες σαν τη Λία απολαμβάνει κανείς σωστές στουντιακές υπηρεσίες, εγώ το δωσα το έξτρα 20ρικο και δε το μετάνιωσα. Καπέλο μου.
19 Απριλίου, 2017
Λατίνα ή Αφρικάνα είναι αυτή τελικά; Χμμμ;
19 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε δε πιάσαμε κουβέντα αλλά όταν μπήκε αντι άλλου χαιρετισμού είπε "HOLA!", εγώ της είπα "Hello baby" - το γαμάω το αγγλικό όμως -και μετά πιάσαμε "δουλειά". Δεν αποκλείεται να είναι Λατινοαμερικάνικα αλλά είναι... μαύρη. Αυτά.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4