Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ράνια είναι καινούριο αστέρι απο Βουλγαρία κατά δήλωση της.Ψηλή,κανονικών κιλών με ωραία πιασιματάκια,μαύρα μαλλιά κάτω απο τους ώμους,δέρμα ελαφρώς μελαμψό,ωραία κωλάρα.Μία ελαφρά χαλαρότητα υπάρχει στην κοιλίτσα της αλλά αυτό είναι σταγόνα στον ωκεανό μιας και εμφανισιακά για τα γούστα μου είναι αρκετά καλή.
Στο σαλόνι βγήκε φορώντας ένα σέξυ ολόσωμο και άρχισε να με προκαλεί καβλώνοντας με.Μου έσκαγε συνεχώς ένα χαμόγελο πονηρό γεμάτο υποσχέσεις.Μιας και ήρθε σε απόσταση εξ επαφής και μου κουνιόταν προκλητικά χαιδεύωντας με,με είχε ανάψει και ανταπέδωσα και εγώ.Δεν μου άφησε περιθώριο για σκέψη με πήρε απο το χέρι οδηγώντας με στο δωμάτιο την έδωσα το εικοσάρικο και έκλεισα την πόρτα για να ετοιμαστώ για τον μεγάλο αγώνα.
Η Ράνια κατέφθασε στο δωμάτιο αεράτη με τσαχπινιά,νάζι και βλέμα πονηρό.Ελληνικά δεν μιλάει αντιθέτως Αγγλικά δείχνει να καταλαβαίνει μιας και δεν είπαμε και πάρα πολλά.Ξεκινήσαμε τις αγκαλιές και τα φιλιά στα οποία ανταπέδιδε θερμά αλλά όχι συνεχόμενα.Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και η Ράνια άρχισε να παίζει τον πούτσο μου ενώ την είχα φέρει πλάι μου την χούφτωνα και την φιλούσα.Την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να την γλύφω σε λαιμό, στα κάπως χαλαρά στήθη της με την σκούρα άλω, στην κοιλιά της,στους μηρούς της κατεβαίνοντας στο μουνί της όπου και επικεντρώθηκα.Το γλυφομούνι ήταν η καλύτερη της μιας και την είχε καταβρεί κρίνοντας απο τις συσπάσεις του κόλπου της.Αποφάσισα να σταματήσω το γλυφομούνι για να περιποιηθεί η κοπέλα το κοντάρι μου.
Ξάπλωσα με καθάρησε με μωρομάντηλο και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της περνώντας σε ένα τσιμπούκι,αργό αισθησιακό καλής ηδονικότητας.Σε προτροπή μου να γλύψει και του όρχεις άρχισε να τους καραμελώνει χωρίς αντίρρηση.Κατόπιν την έφερα σε στάση 69 όπου αρχισα να την απολαμβάνω ενώ αυτή συνέχιζε να με τσιμπουκώνει με αμείωτο ρυθμό.
Σε κάποια φάση η γκόμενα πέρασε προφυλακτικό και μου έκανε νόημα να την πάρω πισοκωλητά.Της είπα να ανέβει απο πάνω μου,καβάλησε η κορμάρα και άρχισε τα κουνήματα πάνω κάτω στο σκληρό πούτσο μου και τους αναστεναγμούς.Γαμώντας την θώπευα και έγλύφα τους μαστούς της και χούφτωνα το κωλαρακι της.Στην στάση αυτή κάναμε και μερικά φιλάκια.
Η επόμενη στάση του πισοκωλητού ήταν επίσης άψογη μιας και είχα καλή θέα και η Ράνια ήταν απόλυτα συνεργάσιμη.Την κάρφωνα βαθιά και το μωράκι βογγούσε καβλιάρικα.Σε κάποια φάση την γαμούσα σε αρκετά γρήγορους ρυθμούς ενώ η γκόμενα είχε δυναμώσει τα βογγητά.
Στο ιεραποστολικό την γάμησα σε στενή επαφή,καθώς και γονατιστός έχονας ανοίξει διάπλατα τις μπουτάρες της.
Έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να τον πάρει στο στόμα για να τελειώσω όπως είχε ανακοινωθεί στο πρόγραμμα.Εδώ σε αυτήν την φάση το μωράκι μου τα χάλασε μιας και ήταν αρνητική.Μάλιστα για να με αποφύγει μου είπε ότι τέλειωσαν τα 10 λεπτά.Βλέποντας με να επιμένω μου είπε να της δώσω εξτρά χρήματα για να μου το κάνει. Επειδή ήταν σε όλα τα υπόλοιπα καλή αρκετά δεν ήθελα να την πιέσω άλλο και έτσι άρχισα όπως ήταν ξαπλωμένη να χαιδεύω το μουνάκι της.Τελειώνοντας είχα ρίξει μία αρκετά σεβαστή ποσότητα σπέρματος στην κορμάρα της.Κάναμε λίγες αγκαλιές ακόμα με ρώτησε το μωράκι αν έμεινα ευχαριστημένος και αφού της απάντησα θετικά μου ζητούσε μπουρμπουάρ.Μου έλεγε να της δώσω να πιει κανένα καφέ και έτριβε τα δάχτυλα της για να μου δώσει να καταλάβω μιας και εγώ ποιούσα την νύσσαν.Βρε την μουσίτσα! Κατά τα άλλα άψογο το μωράκι και θα το πρότεινα προς δοκιμή τώρα που είναι φρέσκο. Εγώ θα το ξανασυναντήσω σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ράνια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού